Skocz do zawartości

Urodziny dziś

• Andrzej - zdjęcie

Andrzej (64)

• kijiek - zdjęcie

kijiek (28)

• augustusgermanicus - zdjęcie

augustusgermanicus (39)

Reklama

Na Facebooku

Reklama

Aktualizacje statusu

• Zdjęcie
    Jabol

Myślałem, że ktoś mnie lubi i napisał do mnie na PW... a tu automat

Pokaż komentarze (2)
Wyświetl wszystkie aktualizacje

Najnowsze tematy

Tematy czytane w tej chwili:

Ostatnio na Facebooku

Zdjęcie

Religie a seks (było: Świętojebliwość)

Najlepsza odpowiedź erin , 08 styczeń 2014 - 17:22

Dyskusja poszła w dziwnym kierunku.

Zabawne, że akurat w temacie o świętojebliwości została przytoczona sentencja, że padły rady albo wyznaczniki co wolno a czego nie. Ja sam mam na tej kwestii wyrobione zdanie (chociaż zdaję sobie sprawę, że z czasem może ulec zmianie- naturalna kolej rzeczy), ale jakąkolwiek ingerencję w cudzą intymność, zaglądanie do łóżka uważam za najgorsze zboczenie. Innym wolno wszystko i nie interesuje mnie to zupełnie, dopóki nikomu nie dzieje się krzywda. Ludzie są różni, mają różne potrzeby, granice i temperamenty i nie wolno nikomu wciskać na siłę swoich mądrości ani cytatów z świętych ksiąg.

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

#41 yogiii

yogiii

Do you do it or does it do you?

• Forumowicz
  • 2983 postów
  • Locationdorset
  • Wyznanie:własne iluzje, buddyzm

Napisano 08 styczeń 2014 - 11:59

Zaraz, to nie jest ten koleś który miał w swojej sekcie kochanek na pęczki i chwalił się, że od tej aktywności aż osiwiał? To jest ten stan przepełnienia uczuciami wyższymi? Mam uraz do wszelakich przewodników duchowych - jebaków, którzy mają usta pełne wzniosłych słów, a w tym samym czasie spodnie pełne erekcji, której bynajmniej na drodze duchowej już nie rozładowują.

Duchowość guru to jeszcze jeden sposób na podryw, nic więcej.

Osobiście OSHO nie przypadł mi do gustu - z tym że - OSHO wiele razy podkreślał że jest przewodnikiem duchowym dla BOGATYCH (finansowo) - to raz.

Dwa, rozumiem że erekcja i pieniądze przekreślają wzniosłe słowa, tego nie wiedziałem. Coś tak jakby: "Ty już jesteś chudy więc mi tu nie pitol o diecie, masz być tłusty jak prosiak i wtedy możesz mi mówić jak się odchudzać".

"Only when you have rid yourself of the whole gamut of dualistic concepts of the "ignorant" and "enlightened" category, will you at last earn the title of Transcendental Buddha" (Huang Po, Zen Master)

#42 Jedediah

Jedediah

Tańczę na sznurkach

• Forumowicz
  • 4352 postów
  • LocationTeatro Grottesco
  • Wyznanie:To skomplikowane

Napisano 08 styczeń 2014 - 12:02

Dwa, rozumiem że erekcja i pieniądze przekreślają wzniosłe słowa, tego nie wiedziałem. Coś tak jakby: "Ty już jesteś chudy więc mi tu nie pitol o diecie, masz być tłusty jak prosiak i wtedy możesz mi mówić jak się odchudzać".

Yogusiu, nie zrozumiałeś. Więc dla ciebie i Atomka specjalne wytłumaczenie postu: Jego główny sens był taki, że duchowi playboye nie różnią się dla mnie niczym od tych którzy wyrywają na BMW, mięśnie czy poczucie humoru. Za co ich nie lubię? Bo kłamią twierdząc że różnią się czymś od całej reszty podczas gdy nie różnią się niczym. 

Użytkownik Jedediah edytował ten post 08 styczeń 2014 - 12:03

“Keep a light, hopeful heart. But expect the worst.”

Joyce Carol Oates

#43 yogiii

yogiii

• Forumowicz
  • 2983 postów
  • Locationdorset

Napisano 08 styczeń 2014 - 12:03

I dlatego kolejne i kolejne kobiety (czasem i turystki) biorą u nich udział w tychże obrzędach. Nie zawsze zgodnie z wolą, ale cóż innego może począć społeczeństwo które uważa iż każdy jest potrzebny ( i ateista i chrześcijanin i hindus oraz wszyscy pozostali), po czym masowo morduje żeńskie noworodki, w efekcie cierpiąc na coraz większy deficyt kobiet?

Ponoć to rosyjskie powiedzenie: A w ameryce murzynów biją

Yogusiu, nie zrozumiałeś. Więc dla ciebie i Atomka specjalne wytłumaczenie postu: Jego główny sens był taki, że duchowi playboye nie różnią się dla mnie niczym od tych którzy wyrywają na BMW, mięśnie czy poczucie humoru. Za co ich nie lubię? Bo kłamią. 

Jedimaster, w którym miejscu OSHO kłamie?

Użytkownik yogiii edytował ten post 08 styczeń 2014 - 12:04

• delilah lubi to
"Only when you have rid yourself of the whole gamut of dualistic concepts of the "ignorant" and "enlightened" category, will you at last earn the title of Transcendental Buddha" (Huang Po, Zen Master)

#44 Jedediah

Jedediah

Tańczę na sznurkach

• Forumowicz
  • 4352 postów

Napisano 08 styczeń 2014 - 12:06

Jedimaster, w którym miejscu OSHO kłamie?

Zabolał cię ten Osho, prawda? I nie tylko ciebie.

Użytkownik Jedediah edytował ten post 08 styczeń 2014 - 12:06

• yogiii lubi to

Joyce Carol Oates

#45 yogiii

yogiii

• Forumowicz
  • 2983 postów
  • Locationdorset

Napisano 08 styczeń 2014 - 12:10

Zabolał cię ten Osho, prawda? I nie tylko ciebie.

Widziałeś żebym z nim paradował po forum? :)

No dobra, zabolał, rozjechałeś mnie po ścianie i nie zasnę, możemy się już napić i zapomnieć? :)

#46 Jedediah

Jedediah

Tańczę na sznurkach

• Forumowicz
  • 4352 postów

Napisano 08 styczeń 2014 - 12:11

napić i zapomnieć?  :)

Ty śmiało. Ja postoję z boku.

Joyce Carol Oates

#47 ATOMEK

ATOMEK

Znamy się już dobrze

• Forumowicz
  • 840 postów
  • Wyznanie:AQQ

Napisano 08 styczeń 2014 - 12:18

jedediah

dalej nie rozumiem

ale dziękuje że starasz się do mnie dotrzeć z przekazem

z tego co do tej pory zrozumiałem to nie lubisz facetów, samców, twoich rywali, za to że wyrywają laski i z nimi współżyją seksualnie a ty seksualnie nie współżyjesz bo twoje "haki, podrywy, zaczepki, feromony" nie działają

w czym tu jest kłamstwo?

bo nie dostrzegam kłamania chęci pójścia z ładną dziewczyną do łózka w celach seksualnych

dbanie o potrzeby seksualne jest tak samo ważne jak dbanie o jedzenie

#48 Jedediah

Jedediah

Tańczę na sznurkach

• Forumowicz
  • 4352 postów

Napisano 08 styczeń 2014 - 12:26

*
Popularny

z tego co do tej pory zrozumiałem to nie lubisz facetów, samców, twoich rywali, za to że wyrywają laski i z nimi współżyją seksualnie a ty seksualnie nie współżyjesz bo twoje "haki, podrywy, zaczepki, feromony" nie działają
w czym tu jest kłamstwo?

Odpowiem na twoje pytania, ale najpierw ty pochwal się twoim życiem uczuciowym/rodzinnym/seksualnym. Na początku wspominałeś że twój pobyt tu ma coś wspólnego z kobietą.

Bo niemal wszyscy którzy tu starali się ustawić mnie lub innych mają jakoś zjebane życie osobiste, co mnie intryguje. I ci wszyscy myślą, że jestem swoistą maskotką, małpką cyrkową na której tle można wybić się z własnym doświadczeniem, refleksją, pochwalić sukcesem. Bo co może wiedzieć małpka cyrkowa?

Mój przekaz jest prosty: Nie dam sobie włazić na głowę i urządzać analiz dla uciechy innych. Nikt nie zrobi tu już na mnie kariery jako pogotowie psychologiczne. Wiem swoje i będę żył po swojemu. Czy lepiej czy gorzej od was - czas pokaże.

Dziękuję za uwagę.

Użytkownik Jedediah edytował ten post 08 styczeń 2014 - 13:12

Joyce Carol Oates

#49 yogiii

yogiii

• Forumowicz
  • 2983 postów
  • Locationdorset

Napisano 08 styczeń 2014 - 12:34

jedediah

dalej nie rozumiem

ale dziękuje że starasz się do mnie dotrzeć z przekazem

Może już tak zejdziesz już z kolegi? Czego tu niby nie rozumiesz? Prosto mówi. Ty masz wpisane AQQ w wyznaniu i co? Myślisz że tymi swoimi farmazonami będziesz nam tu mydlił oczy AQQ i alleluja podczas gdy sypiasz z kimś? Dzieci w akfryce głodne a Ty śpisz i zarabiasz pieniądze. Zakłamaniec jak cała reszta Akukowców. Kpiny. Odetnij sobie to wtedy pogadamy. RozuMISZ?

Użytkownik yogiii edytował ten post 08 styczeń 2014 - 12:37

• Vin lubi to

#50 ATOMEK

ATOMEK

Znamy się już dobrze

• Forumowicz
  • 840 postów

Napisano 08 styczeń 2014 - 12:42

co mam sobie odcinać?

dzieci w Afryce i te w sąsiednim domu mnie nie interesują

na nikogo nie wszedłem

nie jestem zakłamany, żale i niemoc innych mnie nie obchodzi, pracuje tylko dla pieniędzy, dbam tylko o swoje,  sypiam ze wspaniałą dziewczyną

jed

pochwale się swoim życiem jak uznam to za potrzebne dla mnie

mój cały świat od kilku lat to wyłącznie kobiety

nie mam zamiaru robić sobie z ciebie jakiegoś obiektu do psychologicznych testów

#51 yogiii

yogiii

• Forumowicz
  • 2983 postów
  • Locationdorset

Napisano 08 styczeń 2014 - 13:23

Zabawniej by było gdybyśmy pod każde zdanie / sytuację podklejali emocjonalne gify. Przynajmniej w napiętych sytuacjach było by zabawniej. Np:

>> "Odpowiem na twoje pytania, ale najpierw ty pochwal się twoim życiem uczuciowym/rodzinnym/seksualnym."

tumblr_lcgzrrF8ho1qdsu67o1_500.gif.pages

>> "nie jestem zakłamany, żale i niemoc innych mnie nie obchodzi"

tami-attitude1.gif

>> [Dziewczyny]

tumblr_lzst25uI2K1rp40koo1_500.gif

>> [Gandalf's reaction]

tumblr_m0dpjlWlnn1rqfhi2o1_500.gif

[Yogi's reaction]

tumblr_murcmh76qy1s2gg27o1_400.gif

oj już nie zlinczujta mnie tylko hi hi , ha ha, da circus is in town

tumblr_mkyj0hraZg1rpeqp2o1_400.gif

Użytkownik yogiii edytował ten post 08 styczeń 2014 - 13:24

• Gandalf i Winston lubią to

#52 pukapuk

pukapuk

Znamy się już dobrze

• Forumowicz
  • 4758 postów
  • Wyznanie:WPIERDZIELAM ŚNIADANIE

Napisano 08 styczeń 2014 - 15:08

A tak pomijając różne opinie negatywne czy prawidłowym jest odrzucanie z góry mądrych sentencji z powodu że ktoś nie umie ptaszka trzymać na swoim miejscu lub chleje ćpa i inne okropności robi. Jak by tak na to patrzeć to byśmy byli w epoce kamienia łupanego
  • yogiii i Winston lubią to

Gdziekolwiek indziej się znajdziesz - znowu kajdany, znowu więzienie. Nazwy się zmieniają, kształty się zmieniają... chrześcijanin staje się hinduistą, hinduista chrześcijaninem, ale to tylko zmiana więzienia - tak naprawdę nie ma żadnej przemiany, żadnej wolności. To tylko zmiana starych kajdan na nowe. Nie pytaj jak osiągnąć wolność - pytaj jak ją utraciłeś. Urodziłeś się wolny, jak zatem stałeś się niewolnikiem? Urodziłeś się jako ludzkie istnienie jak stałeś się chrześcijaninem, mahometaninem, hinduistą?

:devil:

OSHO

#53 yogiii

yogiii

• Forumowicz
  • 2983 postów
  • Locationdorset

Napisano 08 styczeń 2014 - 15:23

A tak pomijając różne opinie negatywne czy prawidłowym jest odrzucanie z góry mądrych sentencji z powodu że ktoś nie umie ptaszka trzymać na swoim miejscu lub chleje ćpa i inne okropności robi. Jak by tak na to patrzeć to byśmy byli w epoce kamienia łupanego

Opinie nie są tak ważne jak reakcje na nie - to pokazuje kim Ty jesteś a nie kim ktoś jest.

• pukapuk lubi to

#54 someone

someone

Znamy się już dobrze

• Forumowicz
  • 1460 postów

Napisano 08 styczeń 2014 - 15:31

Tu chodzi o spójność między tym, co się mówi, a tym, co się robi. U Osho mi takiej brakuje, więc jego mądrości to dla mnie nieprzydatne w życiu wypociny.
Poza tym drażni mnie, gdy ktoś zabrania robić innym to, co sam robi. Mężczyźni przed wiekami nazwali seks nieczystym, co nie przeszkadzało im mieć niewolnice, nałożnice, nierządnice. Co do dziś niewiele się zmieniło.
Sama do seksu mam ambiwalentny stosunek. I lubię, i się brzydzę. To drugie to niestety efekt socjalizacji.
  • Gandalf, SJ23 i erin lubią to
Jeżeli pozostaniesz przy tym, co znane, nie odkryjesz niczego nowego. Tiziano Terzani

Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba. J. R. R Tolkien

#55 shindo

shindo

Znamy się już dobrze

• Forumowicz
  • 932 postów
  • Wyznanie:Teizm agnostyczny

Napisano 08 styczeń 2014 - 15:39

Ja tam nagość człowieka lubię i przyznam przewrotnie iż dla mnie bardziej widowiskowe i ciekawe jest ciało mężczyzny, które to np. w galeriach oglądam z ciekawością.

Uważam, że męskie ciało jest zajebiste nie tylko w kategoriach seksualnych, ale także i w kategoriach estetycznych.

Użytkownik shindo edytował ten post 08 styczeń 2014 - 15:41

• Vin lubi to

#56 yogiii

yogiii

• Forumowicz
  • 2983 postów
  • Locationdorset

Napisano 08 styczeń 2014 - 15:45

Uważam, że męskie ciało jest zajebiste nie tylko w kategoriach seksualnych, ale także i w kategoriach estetycznych.

A ja tam Panie... jak widzę kobiecą linię pleców dobiegającą do bioder... to Panie... no nie widzę już niczego łinnego. ;)

wolf-whistle-o.gif

Użytkownik yogiii edytował ten post 08 styczeń 2014 - 15:46

#57 ATOMEK

ATOMEK

Znamy się już dobrze

• Forumowicz
  • 840 postów

Napisano 08 styczeń 2014 - 15:48

shindo

co do męskiego ciała to uważam tak samo

być może dlatego ze sam wyglądam dobrze i jestem przystojny :D

• robert1975 i shindo lubią to

#58 yogiii

yogiii

• Forumowicz
  • 2983 postów
  • Locationdorset

Napisano 08 styczeń 2014 - 15:56

will-smith-the-fuck.gif

Ekskuze-ku**a-młua-ć. Czy ja czytam posty ludzi którzy przed seksem z partnerką wrzucają hasła patrząc na siebie "Sie ma ciałko co nie?".

Kobiece ciało jest nie do przebicia - end of story.

Jest seksualne w każdym miejscu, można jeść jeść i jeść, om om om, długo, szybko, bez opamiętania w nieskończoność.

• Minie lubi to

#59 shindo

shindo

Znamy się już dobrze

• Forumowicz
  • 932 postów
  • Wyznanie:Teizm agnostyczny

Napisano 08 styczeń 2014 - 15:58

Ja mam wymówkę odnośnie mojego postu wyżej, bo jestem gejem. :)

• yogiii lubi to

#60 pukapuk

pukapuk

Znamy się już dobrze

• Forumowicz
  • 4758 postów
  • Wyznanie:WPIERDZIELAM ŚNIADANIE

Napisano 08 styczeń 2014 - 16:25

A ja dalej uważam, że gdy przesłanie - myśl jest mądra, właściwie oceniająca sferę w moim życiu to mam gdzieś w jakim stanie spójności lub jej braku była uformowana :-)

Gdziekolwiek indziej się znajdziesz - znowu kajdany, znowu więzienie. Nazwy się zmieniają, kształty się zmieniają... chrześcijanin staje się hinduistą, hinduista chrześcijaninem, ale to tylko zmiana więzienia - tak naprawdę nie ma żadnej przemiany, żadnej wolności. To tylko zmiana starych kajdan na nowe. Nie pytaj jak osiągnąć wolność - pytaj jak ją utraciłeś. Urodziłeś się wolny, jak zatem stałeś się niewolnikiem? Urodziłeś się jako ludzkie istnienie jak stałeś się chrześcijaninem, mahometaninem, hinduistą?

:devil:

OSHO

Użytkownicy przeglądający to forum: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych