Skocz do zawartości

Reklama

Na Facebooku

Reklama

Aktualizacje statusu

• Zdjęcie
    Jabol

"synku pamiętaj palenie papierosów jest złe.. Tato to dlaczego ty palisz?... synku, ale ja nie palę papierosów, ale wyciągam z nich tytoń i palę go w fajce"~przykład podobny do frakcji krwii ^^

Pokaż komentarze (2)
  • Zdjęcie
    yogiii

"Zostaw to za Sobą. Zapomnij. Idź na przód, zrzucając z siebie ideały i religijne wierzenia. Wszystko to tylko słowa i formułki. Przekrocz wszystkie koncepcje i ideały... Słowa i pytania pochodzą z umysłu i tam cię też zatrzymują." (hinduista, Sri Nisargadatta Maharaj)

• Zdjęcie
    Butelczyk

człowiek zostaje przyjęty do kościoła za to w co wierzy,a wykluczony zostaje za to co wie -Mark Twain

Pokaż komentarze (3)
Wyświetl wszystkie aktualizacje

Najnowsze tematy

Tematy czytane w tej chwili:

Ostatnio na Facebooku

Zdjęcie

Nowe forum o Świadkach Jehowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#1 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

JWForum

• Forumowicz
  • 684 postów
  • LocationRFN

Napisano 08 kwiecień 2011 - 21:11

Powstało nowe forum o Świadkach Jehowy - dwujęzyczne: po polsku i po niemiecku. Każdy, kto chce, jest serdecznie zaproszony:

http://jw-forum.de/

Pozdrawiam,
Administrator

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 08 kwiecień 2011 - 21:23

Zapraszamy do nas na forum - link w profilu pod WWW

#2 Cleo

Cleo

Pani Negocjator

• Moderator
  • 908 postów
  • LocationBig Smoke
  • Wyznanie:Filistynka :)

Napisano 08 kwiecień 2011 - 21:13

Powstało nowe forum o Świadkach Jehowy - dwujęzyczne: po polsku i po niemiecku. Każdy, kto chce, jest serdecznie zaproszony:

Pozdrawiam,
Administrator

umiescilismy juz dzis link do tego forum w tym watku: http://watchtower-fo...__0
:)
Podstawową umiejętnością, jaką powinien posiąść każdy człowiek, jest wdupiemanie, które polega na odróżnianiu rzeczy ważnych i takich, na które ma się wpływ, od badziewia czyli cudzych fanaberii!

#3 Roszada

Roszada

Włodzimierz Bednarski tel. 600565148 www.wobroniewiary.cal.pl

• Forumowicz
  • 14166 postów
  • LocationGdańsk
  • Wyznanie:Katolik

Napisano 08 kwiecień 2011 - 21:30

Nie dam rady na dwie strony.

Nie zajmuję się nawracaniem Świadków Jehowy, ale

zapobieganiem by się ludzie nimi nie stawali. :excl:

Ignoruję posty  kilku osób, które mnie źle znoszą. :(  Nie ma wśród nich kobiet.

#4 mictlan

mictlan

Znamy się już dobrze

• Administrator
  • 1944 postów
  • Wyznanie:W zasadzie niewierzący

Napisano 08 kwiecień 2011 - 21:39

Oko-Rentgen - a czym się różni (tak naprawdę) od naszego?

#5 pawdob7

pawdob7

Twórca Forum, Dobry Duch tego miejsca..

• Forumowicz
  • 466 postów

Napisano 09 kwiecień 2011 - 07:35

Pewnie tylko tym, że Oko-Rentgen jest tam właścicielem. Ale to dobrze, że powstaje konkurencja. Będzie to mobilizowało do większej dbałości o nasz wspólny domek :) Miłego dzionka wszystkim!

PS. A tak na marginesie - mówiłeś mi kiedyś, że miałeś już swoje forum. Co się z nim stało?

Użytkownik pawdob7 edytował ten post 09 kwiecień 2011 - 07:40

pawdob7@wp.pl

#6 Gringo

Gringo

Z nami na dłużej

• Forumowicz
  • 417 postów
  • LocationNa pograniczu światów

Napisano 09 kwiecień 2011 - 08:21

Może też będziemy dzięki temu wiedzieć TU co się dzieje TAM za granicą ;)
"Jeżeli będę zajmował się tym, co myślą głupcy, nie będę miał czasu na to, o czym myślą ludzie inteligentni." - Éric-Emmanuel Schmitt

#7 gruby drab

gruby drab

Znamy się już dobrze

• Moderator
  • 7933 postów
  • Wyznanie:człowiek

Napisano 09 kwiecień 2011 - 08:25

Może też będziemy dzięki temu wiedzieć TU co się dzieje TAM za granicą ;)

Współpraca i dzielenie się wiedzą służy wszystkim.

Z twarzą mokrą od deszczu przeziębnięty zmęczony

Od złych rzeczy na dole jesteś mgłą oddzielony

Tu

#8 Brat Jaracz

Brat Jaracz

Nadzorca Widnokręgu

• Forumowicz
  • 2797 postów
  • Location3M
  • Wyznanie:Ex urodzony "w prawdzie"

Napisano 09 kwiecień 2011 - 12:14

Współpraca i dzielenie się wiedzą służy wszystkim.

Dokładnie tak. Dlatego myślę, że nie jesteśmy nawzajem konkurencją. Po prostu mamy 2 równoległe podmioty, które mogą (i powinny) się uzupełniać. Ku chwale "prawdy o prawdzie" :)

"[...] Djabeł skorzystał z tego wiele, gdy spowodował ludzi do nazywania się od imienia Pańskiego i Chrystusa, przez co wprowadził niesławę na imię Pańskie, którzy w fakcie rzeczy reprezentowali Djabła".
J.K. Rutherford, Wyzwolenie. Nowy Jork 1929, s. 206.
---
Я безбожной

#9 Oskar

Oskar

Znamy się już dobrze

• Forumowicz
  • 4974 postów
  • Locationwszędzie blisko
  • Wyznanie:Babilon Wielki

Napisano 09 kwiecień 2011 - 12:18

Dokładnie tak. Dlatego myślę, że nie jesteśmy nawzajem konkurencją. Po prostu mamy 2 równoległe podmioty, które mogą (i powinny) się uzupełniać. Ku chwale "prawdy o prawdzie" :)

Napewno tam wpadnę i cos skrobnę.. :)
Nie wiem dlaczego ktoś miałby mi mówić, jak mam kochać...

#10 Artur Schwacher

Artur Schwacher

Znamy się już dobrze

• Forumowicz
  • 1590 postów

Napisano 09 kwiecień 2011 - 12:19

Współpraca? - w tym środowisku to słowo nie istnieje.
Dziękuje ,że dzięki wczesnemu wykluczeniu mnie, teraz nie muszę się wstydzić za władzę stowarzyszenia, która nie umie rozmawiać inaczej niż za pomocą wyrazów powszechnie uznanych za obraźliwe.

#11 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

JWForum

• Forumowicz
  • 684 postów
  • LocationRFN

Napisano 11 kwiecień 2011 - 10:36

Fajnie by było współpracować, ale obawiam się, że załoga dżi ma neostradowy problem i tylko czekać jak stanie u naszych drzwi. Do regulaminu proponuję dodać jeszcze pieśń i modliwtę wstępną przed wejściem na forum oraz powoływanie komitetu sądowniczego : ) Wg mojej hipotezy to dopiero początek Waszej boleści.

#12 Gandalf

Gandalf

Tribunus Plebis

• Moderator
  • 7556 postów
  • LocationSo if you want my address its number one at the end of the bar
  • Wyznanie:BEZBOŻNIK (ateista)

Napisano 11 kwiecień 2011 - 12:12

Fajnie by było współpracować, ale obawiam się, że załoga dżi ma neostradowy problem i tylko czekać jak stanie u naszych drzwi. Do regulaminu proponuję dodać jeszcze pieśń i modliwtę wstępną przed wejściem na forum oraz powoływanie komitetu sądowniczego : ) Wg mojej hipotezy to dopiero początek Waszej boleści.

To co napisałeś to się nazywa "wishful thinking".
Jako właściciel forum będziesz musiał zmierzyć się z trudnymi decyzjami. Nie ma lekko, nie ominie Cię to. Obyś potrafił zachować klasę taką jak Pawdob, ale znając Twoją zapalczywość sczerze w to wątpię. Najlepszy dowód, że z powodu prywatnych urazów zdecydowałeś się na uruchomienie swojego własnego forum, które nie wnosi żadnej nowej jakości, a tylko naraża środowisko EXów na podziały. To jest szkodliwe i małostkowe.

Religia jest obrazą godności ludzkiej. Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy. Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy, potrzeba religii.

Steven Weinberg
Laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki.

Osobiście uważam, że nauczanie współczesnej nauki jest czynnikiem powodującym korozję wierzeń religijnych, a ja całkowicie to popieram!

Steven Weinberg

Teolodzy to oszuści. Naukowcy badają naszą rzeczywistość obserwując ją i poznając. Otwarcie przyznają, że tego a tego nie wiedzą, to a to jest tylko teorią i czeka na potwierdzenie lub obalenie doświadczalnie. Teolodzy nie mając zielonego pojęcia o świecie duchowym wypowiadają się na jego temat z taką pewnością jakby byli jego twórcami.

City

(watchtower-forum)

NIECENZURALNE CO JEST GRANE WPIS UDERZYĆ KOBIETĘ BRAK ARGUMENTÓW

#13 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

JWForum

• Forumowicz
  • 684 postów
  • LocationRFN

Napisano 11 kwiecień 2011 - 12:39

To co napisałeś to się nazywa "wishful thinking".

To się nazywa prawdopodobieństwa.

Jako właściciel forum będziesz musiał zmierzyć się z trudnymi decyzjami [itd.]

A co Ty możesz na ten temat powiedzieć? Prowadziłeś kiedyś swoje forum? Wiesz w ogóle jak się obrazek na forum w poście wkleja?

Pozdrawiam

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 11 kwiecień 2011 - 12:40

#14 Gandalf

Gandalf

Tribunus Plebis

• Moderator
  • 7556 postów

Napisano 11 kwiecień 2011 - 12:54

To się nazywa prawdopodobieństwa.

Tak, tak. Istnieje również prawdopodobieństwo że w mój dom już za godzinę pierdzielnie meteoryt i rozwali wszystko w pył :lol:

A co Ty możesz na ten temat powiedzieć? Prowadziłeś kiedyś swoje forum? Wiesz w ogóle jak się obrazek na forum w poście wkleja?

Pozdrawiam

A to jest klasyczne odwracanie kota ogonem. Zmiana tematu po to, by nie musieć zmierzyć się z postawionym problemem. Ale to nie mój problem. Co napisałem to napisałem, podtrzymuję to. Przepraszać tym bardziej nie zamierzam, bo nie mam za co.
pozdrawiam

Religia jest obrazą godności ludzkiej. Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy. Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy, potrzeba religii.

Steven Weinberg

Osobiście uważam, że nauczanie współczesnej nauki jest czynnikiem powodującym korozję wierzeń religijnych, a ja całkowicie to popieram!

Steven Weinberg

Teolodzy to oszuści. Naukowcy badają naszą rzeczywistość obserwując ją i poznając. Otwarcie przyznają, że tego a tego nie wiedzą, to a to jest tylko teorią i czeka na potwierdzenie lub obalenie doświadczalnie. Teolodzy nie mając zielonego pojęcia o świecie duchowym wypowiadają się na jego temat z taką pewnością jakby byli jego twórcami.

City

(watchtower-forum)

#15 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

JWForum

• Forumowicz
  • 684 postów
  • LocationRFN

Napisano 11 kwiecień 2011 - 13:01

@Gandalf:

Robisz niepotrzebną donkiszoterię - ja załołyżem ten wątek tutaj w dziale 'Poszukuję kontaktu'. Jak się nauczysz wklejać obrazki na forum i poadministrujesz trochę jakieś forum, to daj znać, chętnie z Tobą na temat administrowania forum porozmawiam, oczywiście w przeznaczonym do tego wątku.

#16 Gandalf

Gandalf

Tribunus Plebis

• Moderator
  • 7556 postów

Napisano 11 kwiecień 2011 - 13:15

Nie zamierzam się wdawać w daremne polemiki, bo z Tobą to jak rzucanie grochem o ścianę. Wyraziłem swoją opinię i nie zamierzam jej zmieniać. Jak pożyjesz na tym świecie tyle co ja, to może będziesz w stanie sam przed sobą przyznać się do prawdziwych motywów Twojego postępowania. Na obecnym etapie nie jesteś w stanie zdystansować się wystarczająco, o czym dobitnie świadczy Twoje uporczywe czepianie się tego "wklejania obrazków" jako tematu zastępczego. Oczywiście masz prawo się z moją opinią nie zgadzać, ale to już nie mój problem.Szkoda mojego czasu.

Steven Weinberg

Steven Weinberg

City

(watchtower-forum)

#17 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

JWForum

• Forumowicz
  • 684 postów
  • LocationRFN

Napisano 11 kwiecień 2011 - 13:33

Gandalf, jest fajna pogoda, kupcie sobie z kolegą Poloneza i sobie wypijcie albo zróbcie sobie grilla w ogródku. Wylogujesz się, dotlenisz się, wyprostujesz kości, prześpisz się, wiatraki może znikną. Ja tutaj w tym wątku szukam kontaktu - to wszystko.

Pozdrawiam

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 11 kwiecień 2011 - 13:35

#18 Gandalf

Gandalf

Tribunus Plebis

• Moderator
  • 7556 postów

Napisano 11 kwiecień 2011 - 14:47

Niestety jestem uziemiony bo mała jest chora. A pogoda u mnie i tak wstrętna.

Steven Weinberg

Steven Weinberg

City

(watchtower-forum)

#19 Fly

Fly

Znamy się już dobrze

• Forumowicz
  • 835 postów

Napisano 11 kwiecień 2011 - 15:20

Pozdrawiam,
Administrator

O ile mnie pamięć nie myli, "Administrator" już kiedyś założył forum o takiej samej tematyce. I o ile mnie pamięć nie myli, tamto forum umarło śmiercią naturalną. Proszę mnie poprawić, jeżeli coś przekręciłem.

#20 Roszada

Roszada

Włodzimierz Bednarski tel. 600565148 www.wobroniewiary.cal.pl

• Forumowicz
  • 14166 postów
  • LocationGdańsk
  • Wyznanie:Katolik

Napisano 11 kwiecień 2011 - 16:05

Tworzenie kolejnych forów to osłabianie innych. Ludzi nie przybędzie, a nie będą ci sami obskakiwać wszystkich forów. Ja np. jak wszedłem w to, to albo będę dość długo tu, albo nie będę nigdzie. Nie jestem skaczącą żabka, to tu, to tam.

Nie zajmuję się nawracaniem Świadków Jehowy, ale

zapobieganiem by się ludzie nimi nie stawali. :excl:

Ignoruję posty  kilku osób, które mnie źle znoszą. :(  Nie ma wśród nich kobiet.

Użytkownicy przeglądający to forum: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych