Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatniej godziny
 2. Witaj w nowym miejscu i czuj się tutaj dobrze
 3. A nie, przepraszam, mają COŚ wspólnego - nazwę Pokaż mi w Biblii, gdzie jest mowa np. o: centrali organizacji w Warwick, Ciele Kierowniczym, wykluczaniu za poglądy czy inwestowaniu pieniędzy głosicieli w przemysł zbrojeniowy Rzeczywiście, bardzo to wszystko bliskie prawdy o prawdziwym Bogu Jak być może zauważyłeś (a może nie), ten wątek jest poświęcony zakazowi działalności SJ w Rosji, a nie dowodzeniu, czy mają oni coś wspólnego z Bogiem, czy nie. Szukajcie, a znajdziecie, mówi Pismo Jeśli zadasz sobie trochę trudu, odnajdziesz na forum wiele argumentów za i przeciw, ale może akurat nie tutaj. Wybacz więc, ale również i ja nie będę właśnie tu zaśmiecał tego tematu.
 4. Wiesz, ja byłam w tym wychowana, to mnie ukształtowało w dużej mierze, ciężko od tego całkowicie uciec Moi rodzice odeszli razem ze mną. Myślę, że żaden eks śJ nie jest w stanie nazwać swojej bytności w organizacji nic nie znaczącą przeszłoscią, a jesli tak robi to oszukuje samego siebie Ja nie zaklinam rzeczywistosci - było jak było, przebaczyłam sobie i innym, wyciągnęłam wnioski i poszłam do przodu. Na tym forum nie piszę "ponownie", byłam na innym forum na którym jest sporo użytkowników będących także tutaj, ale pewne nastroje tam mi nie odpowiadały, dlatego się przeniosłam. A czy zostanę na dłużej, to się okaże
 5. Dziś
 6. Wts, a to, ze UE potępiła posunięcie Putina w sprawie delegalizcji świadków jest prawdą czy to też tylko fakenews ? nie ?
 7. Armagedon to jest miejsce ale miejsce w którym rozegra się opisana w Biblii symbolicznie wojna : " 16 I zgromadziły ich na miejsce, zwane po hebrajsku Har-Magedon9. 17 Siódmy wylał swą czaszę w powietrze: a ze świątyni od tronu dobył się donośny głos mówiący: «Stało się!» 18 I nastąpiły błyskawice i głosy, i gromy, i nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi, jakiego nie było, odkąd jest człowiek na ziemi: takie trzęsienie ziemi, tak wielkie. 19 A wielkie miasto rozpadło się na trzy części10 i miasta pogan runęły. I wspomniał Bóg na Wielki Babilon, by mu dać kielich wina - gniewu zapalczywości swej." Obj 16 Więc nie do końca piszesz prawdę. Co do daty kiedy to nastąpi, to Biblia jasno podaje, że wie o tym tylko Jehowa. Spekulowanie o tym, czy Jezus teraz już może o tym wiedzieć uważam za bezsensowne.
 8. Ta informacja jest nieprawdziwa. Serwis "fox-news24.com" nie ma nic wspólnego z telewizją Fox News, to serwis z różnymi zniekształconymi wiadomościami. Szukałem jakiegokolwiek źródła tej wypowiedzi Trumpa i jedyne co znalazłem to informację na forum JWTalk (aktywni ŚJ) którzy sami potwierdzili że to niestety fake news.
 9. Z Bogiem , który objawia się m in na kartach Biblii, np tymi slowami : " „Jam jest Jehowa, twój Bóg,+ który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, z domu niewolników.+ 3 Nie wolno ci mieć żadnych innych bogów+ na przekór mojemu obliczu. 4 „Nie wolno ci robić sobie rzeźbionego wizerunku ani postaci podobnej do czegokolwiek, co jest w niebiosach w górze, lub tego, co jest na ziemi na dole, lub tego, co jest w wodach pod ziemią.+ 5 Nie wolno ci kłaniać się im ani dać się namówić do służenia im,+ gdyż ja, Jehowa, twój Bóg, jestem Bogiem wymagającym wyłącznego oddania,+ zsyłającym karę za przewinienie ojców na synów, na trzecie pokolenie i na czwarte pokolenie, w wypadku tych, którzy mnie nienawidzą,+ 6 lecz okazującym lojalną życzliwość tysiącznemu pokoleniu w wypadku tych, którzy mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.+"
 10. Piszesz, że Świadkowie Jehowy nie mają nic wspólnego z Bogiem. Dla jest jet to właśnie wyraz płytkości rozumowania , które to mi chcesz zarzucić. Uważam, że to świadkowie są najbliżej prawdy o prawdziwym Bogu. Nawet nie potrafiłeś wskazać kto jest bliżej Boga jeśli nie świadkowie. Bardzo symptomatyczna odpowiedź. Pozdrawiam !
 11. Piszesz, że Świadkowie Jehowy nie mają nic wspólnego z Bogiem. Dla jest jet to właśnie wyraz płytkości rozumowania , które to mi chcesz zarzucić. Uważam, że to świadkowie są najbliżej prawdy o prawdziwym Bogu. Nawet nie potrafiłeś wskazać kto jest bliżej Boga jeśli nie świadkowie. Bardzo symptomatyczna odpowiedź. Pozdrawiam !
 12. Wczoraj
 13. Przeraża mnie płytkość Twojego rozumowania Gdybyś dokładniej czytał moje posty, potrafiłbyś wyczytać, że jestem przeciwnikiem delegalizacji SJ w Rosji, choć jestem w stanie na chłodno zrozumieć powody takiej decyzji. A zatem najpierw nauczyć się czytać ze zrozumieniem, a później możemy porozmawiać Ps. W przeciwieństwie do Putina, ja byłem świadkiem Jehowy, podobnie jak moi rodzice, dziadkowie i pradziadkowie.
 14. Właśnie przeczytałam Twój artykuł. Kolejna „taka sama historia” – bardzo za każdym razem dla mnie przykra i poruszająca. Szacun, że zdecydowałaś się mówić. Głośno. Mam nadzieję, że teraz już jest ok u Ciebie. Że nie odczuwasz w ogóle (albo niezbyt dotkliwie ) swojej niegdysiejszej przynależności do tej sekty destrukcyjnej. -Tak się staram „zacieszać” do nowego użytkownika... Twoja najbliższa rodzina dała radę „ogarnąć”? Umieć z Tobą utrzymać naturalny kontakt a tym samym mieć „wywalone” na „sekciarskie kary”, te i inne irracjonalne lęki indukowane Systemowo w umysłach ludzkich - przez tą „organizację”. etc.? Jak dzisiaj żyjesz? Czy „chorobotwórcze” aspekty WTS-u możesz nazwać nic nie znaczącą przeszłością? Fanie by to było. Tak naprawdę zastanawia mnie dlaczego masz potrzebę „ponownego napisania” na tym forum. W takim kontekście moje pytanie: "czy wszystko u Ciebie ok?".…. wydaje mi się … chyba chybione. Chyba je cofam.
 15. To historia pisana 2 lata temu, Ale jest w sumie nadal aktualna. Trochę było jazdy z tym artykułem, bo w pierwotnej wersji był ostrzejszy w wyrazie, i jako taki ukazał się, a później go ocenzurowano. Podejrzewam wtyki nadarzyńskie, które obserwowały "tamto forum" na którym opublikowałam informację, że ten list się ukazał.
 16. Witaj Przeczytalem Twoja historie. Wspaniale ze sa ludzie tacy jak Ty którzy maja odwage uwolnic sie z pulapki tej sekty i potrafia jeszcze ulozyc sobie zycie. Bardzo sie ciesze ze wszystko sie dobrze poukladalo i jestes szczesliwa,mnie dotarcie do tego samego miejsca przebudzenia zajelo prawie 20 lat. Z calego serca zycze Tobie wszystkiego dobrego na nowej lepszej drodze zycia. Pozdrawiam serdecznie.
 17. Witam, Co poniektórzy mnie pewnie kojarzą po nicku Wpadłam zobaczyć jak u Was jest. Kiedyś opublikowałam nawet moją historię. Portal zamknęli, ale można nadal przeczytać w innym miejscu: http://kobieta.gazeta.pl/kobieta_ekstra/1,155645,18744968,bylam-swiadkiem-jehowy-jestem-szczesliwa-i-spelniona-kobieta.html Pozdrawiam
 18. Normalnie jesteś jak Putin ! Ja zdelegalizowałbym wszystko oprócz Świadków Jehowy.
 19. Tego nie wiem, ponieważ mam zwyczaj tępić sekty i insekty Ale na pewno NIE TA.
 20. Oglądałem reportaż w TVN o świadkach. Robili za gadającą oślice.
 21. Trump pewnie też Jehowę reprezentuje. Robi za gadającą oślicę. Zresztą nie tylko on, jak rozglądam się po portalu http://fox-news24.com/berlin-troubled-over-jehovahs-witnesses-ban-in-russia/
 22. Tramp broni organizacj a podobno nie są organizacją amerykaniską tylko Jehowe reprezentują http://fox-news24.com/trump-warns-russia-over-jehovahs-witnesses-ban-and-urges-members-to-seek-asylum-in-the-us/
 23. No po ruski nie ponimajesz. W szkole kakowo jazyka uczilsja? A swoją drogą trzeba byłoby chyba trochę przepenetrować rosyjskojęzyczne fora, o co temu Putinowi biega. Tylko klawiaturę na cyrylicę trzeba zmienić
 1. Pokaż więcej aktywności