Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Dziś
 2. Wszystkie religie są "po jednych pieniądzach". Wystarczy że należysz do jednej z nich a będą chcieli cię wydoić finansowo i zapanować nat twoim umysłem. Jedne mają w tym większą wprawę drugie mniejszą. SJ można nazwać w tym mistrzami. Gdyby istnieli tak długo jak KK to ich zasoby finansowe byłyby o wiele większe od zasobów KK. Wielu ludziom WYDAJE SIĘ ŻE MYŚLĄ ZMIENIAJĄC RELIGIĘ , podczas gdy zmieniają jedynie przesądy pakując się pod taki sam pręgierz.
 3. Wczoraj
 4. Dobre to? Nie jadłam nigdy. Smakuje jak co- np.? Czy raczej to nie porównywalne do niczego?Ale może Twoim zdaniem warto się przemóc? ( uwielbiam doświadczenia kulinarne ) Napisz koniecznie ( coś o smaku )!
 5. Ja cenię sobie swoją prywatność....wystarczy, że parę ryjów tu już oglądam Masakra !
 6. No i co... ? Posłuchajcie bajek w KK albo w innych sektach Nawet "objawienia" robią w KK z "wizji" !! Świętymi już są dzieciaki co to niby coś widziały !!! To jest dopiero masakra !!!! Jaz nam takich co mają lepsze wizje od tych fatimskich ! Po dopalaczach ! Ci to mają takie jazdy, ze papież od razu świętymi by ich zrobił
 7. Alez tyle razy deklarowales swoja ,,niezaleznosc" i odwage ze chyba sie nie boisz ujawnic swojego prawego oblicza?? Czyzbys sie obawial braci straszych ze sie dowiedza o twojej dzialanosci kaznodziejskiej tutaj i zrobia ci ,,sad ostateczny"?
 8. Przecież oni takie bzdury wymyślali od zawsze, zanim jeszcze ktokolwiek słyszał o internecie. Mój ojciec sam uczestniczył w przygotowywaniu pokazów na zgromadzeniach okręgowych. Robiło się to tak: brało się autentyczną historię (np. laska studiuje, a ojciec wyrzuca ją z domu), po czym braciszkowie łapali za kredki i dorabiali kolorki A to że tylko zbór jej pomógł, a to że szła ulicą, modliła się do Jehowy i znalazła 100 zł, a to że od pierwszego dnia "na wygnaniu" doświadczyła więcej miłości niż przez całe życie itp. bzdety, które były zwykłymi kłamstwami. No ale gdyby opowiedziała "suchą" historię, słabo by się tego słuchało, toteż należało ją ubarwić
 9. Łykasz to ty nawet o tym Dwubogu...jednak szukanie wszędzie podstępu wskazuje, ze macie chore osobowości
 10. Ha ha, taaak na pewno dala. Liscik pewnie napisal sam pan Lett albo wogóle nie istnail bo pomimo wzruszajacej tersci i pieknego rysunku specjalnie dla ,,wujków" nie bardzo chcial go pokazac do kamery. Zreszta sposób w jaki byl ten list niby napisany wskazuje na osobe dorosla a nie na dziecko. A Ty to wszystko lykasz jak pelikan.
 11. Dała ze szczerej woli, poczytaj ilu "parafian" oszukał np wasz Rydzyk Boli cię jak ktoś daje kasę ze szczerego serca ? Tym nikt nikogo nie oszukuje jak twoi szamani to robią w Watykanie
 12. Olewam to ja twojego Dwuboga i inne twoje idiotyzmy
 13. A ma inne wyjście, poza tym wy światusy możecie i krew jeść i uprawiać nierząd więc pewnie wspiera cię jakoś biedaczku w twojej nieudolności ale może rogi ci rosną A pokazy ryjów to już wy tu sobie robicie, ja nie uczestniczę w idiotyzmach światusów. Forumowiczki ? Te, które tylko o jednym myślą ale o Bogu wcale ? Dajesz się nawet na to nabrać ?
 14. A po co?? i tak go olejesz.
 15. Ha ha, moja zona nigdy na moja urode nie narzekala. Wstaw swoje zdjecie to poprosimy forumowiczki zeby ocenily twoja urode,co ty na to?? Masz tyle odwagi czy bedziesz dalej trollowac anonimowo???
 16. Gdzie we fragmencie który cytujesz masz pozwolenie do spożywania krwi ? Twoje zrozumienie nikogo nie interesuje, ty swoim "zrozumieniem" wymyśliłeś sobie Dwuboga
 17. Moja żona na pewno będzie przestrzegała i powstrzymywania się od krwi i od nierządu...u was wychodzi na to, ze wasze żonki nie muszą się od tego powstrzymywać Współczuję Andy,...tym bardzie, że i urodą i inteligencją nie grzeszysz
 18. Hitem jest ta audycja chyba z maja ubieglego roku gdzie ten klown Stephen Lett opowiada jak to kilkuletnia dziewczynka z Korei (!) napisala do niego list w którym wyraza elokwentnie swoja wdziecznosc dla niego i reszty ,,wujków" z CK i zalacza czek pieniezny z datkiem. I w domysle jest przeslanie: Jesli nawet dziecko z biednej ogarnietej rezimem Korei zdobywa sie na datek to co mozesz zrobic ty,bracie/siostro?? A cala ta propaganda z datkami sie nasilila dziwnym trafem po tym jak CK musialo wylozyc gruba kase na odszkodowania dla ofiar ukrywanej pedofilii w zborach.
 19. Trutniów to ja widzę ale głównie w Watykanie i w każdej parafii w Polsce ...to jest dopiero mistrzostwo w łupieniu ludzi, łącznie z cennikami za "święte sakramenty"
 20. Proroctwa nmasz w Biblii A co prorokuje twój Dwubóg ? Niebo piekło czy czyściec ?
 21. Armagedon będzie - pierwszy raz napisałaś coś sensownego
 22. Znowu kłamiesz....oj ten twój Dwubóg pasuje do ciebie jak ulał - on fałszywy a ty kłamca ;)
 23. Brudny biznes i czysty zysk, a do tego wszystkiego obłudna otoczka religijności. Jakby tego wszystkiego było mało, wymuszanie na współwiernych uczucia wdzięczności za to, że są (przepraszam za określenie) permanentnie dymani: emocjonalnie, religijnie, mentalnie i finansowo. Przypomnijcie sobie te filmiki z brodka-stingu, jak małe dzieci odkładają swoje grosiki, niby na lizaki czy lody, by później heroicznie wrzucić je do skrzyneczki "na wielbienie". A tak naprawdę - by dokarmić siedmiu trutniów w Warwick, którzy nie mają żadnych skrupułów przed wyciąganiem otłuszczonych łapsk po te nędzne pieniążki. Ohyda.
 24. Nie oceniaj kazdej zony wedlug swojej,o ile ja posiadasz.
 25. Wiesz ile darmozjadów jest w sekcie katolickiej co to nigdzie nie pracują ? To poczytaj : http://www.pope2016.com/polska/o-kraju/news,452566,kosciol-w-polsce-w-liczbach.html Tylu darmozjadów i kłamców muszę utrzymywać m in ja z podatków ! O majątku tej sekty łupiącej kraje od stuleci nawet nie wspomnę, wystarczy poczytać o wyprawach krzyżowych albo o inkwizycji To są dopiero naśladowcy Chrystusa !!!
 26. Po 1. Jezus Chrystus nigdy nie wspominal o kwestii krwi. Nauczal o wielu waznych sprawach ale o tym nie wspomnial nigdy a wrecz odwrotnie: ustanowil przymierze na mocy którego jego przelana krew porównana jest do krwi która nalezy symbolicznie ,,spozywac". Wprost przeciwnie,Jezus powiedzial ,,Nie to co wchodzi do ust kala czlowieka tylko to co z nich wychodzi," A wiec to nie pokarm kala czlowieka a slowa przez niego wypowiedziane. Po 2. Pisarze Biblijni wspominali o ,,powstrzymywaniu sie od krwi" to prawda ale trzeba zwrócic uwage na kontekst w którym chodzilo tez o to ze wielu chrzescijan poganskiego pochodzenia nie potrafilo porzucic poganskich praktyk dlatego np Pawel doradzil im zeby powstrzymywali sie od balwochwalstwa nierzadu,krwi itd bo wtedy ,,dobrze im sie bedzie wiodlo". Byla to zyczliwa rada. Nie wiadomo jaki problem z krwia mieli wtedy chrzescijanie byc moze chodzilo o zupelnie inne zrozumienie, z pewnoscia nie chodzilo o spozywanie potraw zawierajacych krew bo klócilo by sie to z innymi fragmentami Nowego Testamentu gdzie wyraznie jest mowa o tym zeby spozywac wszystko byle z dziekczynieniem nawet to co w ,,jatkach" czyli rzezniach. Apostol Piotr mial podobny dylemat do tego stopnia ze sam aniol z nieba musial mu oznajmic ,,Zabijaj Piotrze i jedz" Dzieje 10. ,, Następnego dnia, gdy oni byli w drodze i zbliżali się do miasta, wszedł Piotr na dach, aby się pomodlić. Była mniej więcej szósta godzina. 10 Odczuwał głód i chciał coś zjeść. Kiedy przygotowywano mu posiłek, wpadł w zachwycenie. 11 Widzi niebo otwarte i jakiś spuszczający się przedmiot, podobny do wielkiego płótna czterema końcami opadającego ku ziemi. 12 Były w nim wszelkie zwierzęta czworonożne, płazy naziemne i ptaki powietrzne. 13 «Zabijaj, Piotrze i jedz!» - odezwał się do niego głos. 14 «O nie, Panie! Bo nigdy nie jadłem nic skażonego i nieczystego» - odpowiedział Piotr. 15 A głos znowu po raz drugi do niego: «Nie nazywaj nieczystym tego, co Bóg oczyścił». 16 Powtórzyło się to trzy razy i natychmiast wzięto ten przedmiot do nieba." Ofiara Jezusa ,,oczyscila" stare przymierze i dlatego juz nie obowiazywalo,najwyrazniej Piotr mial problem ze zrozumieniem tego i stad otrzymal ta wizje która mu to wyjasnila. Takie jest moje zrozumienie tej kwestii po przeanalizowaniu fragmentów Biblijnych w tym temacie ,na pewno sa rózne interpretacje i nie ma w tym niczego zlego o ile nie zagraza to zyciu i zdrowiu innych ludzi. A niestety Swiadkowie Jehowy poplyneli w tym dalej i rozszerzyli ten ,,zakaz" na transfuzje doprowadzajac do smierci mnóstwo swoich wspólwyznawców w tym dzieci. I to jest chore.
 27. Jaż ci wskazałem dlaczego nie słyszałeś A sekta katolicka aż tak też bardzo nie pomaga . To, że trąbią o tym w tv nie znaczy, ze jest tak dobrze, poza tym schroniska czy jadłodajnie są w większości dotowane przez m in moje podatki Biorąc pod uwagę ile kasy z podatków idzie na sektę katolicką czy inne podobne sekty w tym kraju to to co robi KK to naprawdę nic.
 1. Pokaż więcej aktywności