wscieklazona

Do wszystkich żon i mężów na tym forum

Promowane odpowiedzi

ja ją rozumiem . . . Nawet bez słów :-)

i bez przecinków :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jacku aż tak to mojej Źony nie zaniedbuje. Gdyby tak było to siedziałaby tu częściej i dłużej. Oczywiście nie piję do tych co tu przesiadują ciągle, że są zaniedbywani.

Marku,ale ja nieuważam,żebyś zaniedbywał swoją żonę (choc mogłem miec małe wątpliwości,skoro tak dziwnie zaczęła i taki nick sobie wymyśliła)... także wybacz,że mogłem źle zrozumiec,bo tak naprawdę,to My się nieznamy,a czasem pisanie postów przez nie których,to żywioł,extrawertycznośc,spontanicznośc,oryginalnośc (tak jak ja :P ),a w rzeczywistości okazuje się innym człowiekiem i lubianym :)

Pozdrawiam Cię Marku i Twoją Kochaną Żonę i chyba,to było dla żartu (z tym nickiem wściekłażona) i rozładowaniu - tu na forum - pewnych kumulujących się,acz nieszkodliwych i spokojnych "emocji",a nie "wściekłośc"małżeńska ;):)

Ale ja się nie czepiam, tylko dobrze radzę z czystej życzliwości - bez przecinków jej cenny przekaz ulega rozmyciu :) Co zrobić, skoro władamy jednym z najtrudniejszych języków świata, musimy stanąć na wysokości tego zadania...

Wiem,Bracie Jaraczu,że jesteś polonistą i może nawet niezłym,ale forum,to nie szkoła czy alma mater,tu są ludzie z różnym wykształceniem - może i nawet podstawowym - i nie którzy "cierpią" na dyslekcje - dysortografię (tak jak ja :P ),także więcej taktu mój ulubiony bracie,bo możemy zrażac nowych potencjalnych userów. :)

Pozdrawiam i piszcie "dysortograficy" i nie przejmujcie się prof. Teodorem :D i tak Wam lufy czy jedynki nie postawi na koniec semestru :)

Edytowane przez caius

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość I'm Zbig

Nie wiem, co pijasz po nocach, ale mam nadzieję, że mi kiedyś polejesz to samo :) Opowiedz lepiej coś wesołego zamiast się wściekać i umoralniać. Aha, tylko postaraj się o interpunkcję, przekaz będzie czytelniejszy :)

Jacuś, nie strasz Żony, bo naprawdę się wścieknie i się zacznie jąkać :P Poza tym to ona mi się jawi jako specjalistka od Internetu, zatem na pewno wie, jakie demony siedzą na takich forach ;)

Miałeś ciężki dzień?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

forum,to nie szkoła czy alma mater

Dokładnie tak :) I fajnie by było, gdyby pamiętały o tym osoby, które przejawiają zapędy moralizatorskie :P Pamiętasz, żebym ganił kogoś wcześniej za przecinki? Powtórzę tylko - nic się nie dzieje bez przyczyny :)

Miałeś ciężki dzień?

Wprost przeciwnie :) Nad morzem bez zmian - nie ma węgla, ale jest gaz łupkowy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie tak :) I fajnie by było, gdyby pamiętały o tym osoby, które przejawiają zapędy moralizatorskie :P Pamiętasz, żebym ganił kogoś wcześniej za przecinki? Powtórzę tylko - nic się nie dzieje bez przyczyny :)

To jest forum o świadkach,czyli głównie świadkowie chcą wszystkich umoralniac,ustawiac i manipulowac,a Ci uważają,że mają monopol na takie moralizatorskie zapędy i trzeba się do tego przyzwyczaic ,z dystansowac się i brac ich "karcenie,gromienie i wykluczanie" (przypomniało mi się motto prywatne pewnego brata starszego :wacko::D ) za - jak sam napisałeś - domorosłych... kaznodziei wygłaszających na forum kazania ;)

Dlatego nie ma co się w kurzac czy prostowac,ale cierpliwie dyplomatycznie tłumaczyc lub zlekceważyc nieodnosząc się. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość I'm Zbig

Wprost przeciwnie :) Nad morzem bez zmian - nie ma węgla, ale jest gaz łupkowy :)

To już wiem co wąchasz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pokój z Tobą, bracie :) To zawsze zdrowsze niż pył węglowy :)

Nie przekomarzac mi się i nie "kłócic",bo to wątek WściekłejŻony :) ,która nie jest wściekła,ale kochająca i pro forma wymaga,aby się tak lansowac dla ...dobra ogólnego :)

Pax vobiscum bracia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość I'm Zbig

Pokój z Tobą, bracie :) To zawsze zdrowsze niż pył węglowy :)

No to żeś teraz strzelił jak łysy grzywką o kant kuli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wprawdzie temat mnie nie dotyczy, ale bardzo ceniąc dobro każdej rodziny podzielam pogląd założycielki tego forum, aby w gorączce dyskusji doktrynalnych nie zapominać, że rodzina jest dla nas najwyższą wartością i warto jej poświęcać odpowiednio dużo czasu,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wprawdzie temat mnie nie dotyczy, ale bardzo ceniąc dobro każdej rodziny podzielam pogląd założycielki tego forum, aby w gorączce dyskusji doktrynalnych nie zapominać, że rodzina jest dla nas najwyższą wartością i warto jej poświęcać odpowiednio dużo czasu,

Witam i dzięki za uznanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kobiety bardzo nie lubią, jak faceci pochłonięci swoimi pasjami i zainteresowaniami nie poświęcają im tyle uwagi, ile one oczekują. A zatem panowie, nie zaniedbujcie potrzeb uczuciowych, intelektualnych, towarzyskich i seksualnych kobiet waszego życia, niech one to wiedzą i czują, że są dla was ważniejsze od waszych dyskusji na tym forum.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kobiety bardzo nie lubią, jak faceci pochłonięci swoimi pasjami i zainteresowaniami nie poświęcają im tyle uwagi, ile one oczekują. A zatem panowie, nie zaniedbujcie potrzeb uczuciowych, intelektualnych, towarzyskich i seksualnych kobiet waszego życia, niech one to wiedzą i czują, że są dla was ważniejsze od waszych dyskusji na tym forum.

Hum. Dlaczego czytasz w moich myślach , czyżbyś bez urazy wiedział o czym piszę i pytam chyba jeden na tym forum. Inni oceniali i wzbudzali poczucie winy we mnie, sory ale czytając ich wypowiedzi tal się czułam kamień do szyi i do rzeki. Chylę czoło...!!!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hum. Dlaczego czytasz w moich myślach , czyżbyś bez urazy wiedział o czym piszę i pytam chyba jeden na tym forum. Inni oceniali i wzbudzali poczucie winy we mnie, sory ale czytając ich wypowiedzi tal się czułam kamień do szyi i do rzeki. Chylę czoło...!!!!!

Ja znam swoją wartości , tak ja tylko nikt , inny ale dla bliskich to nic nie znaczy, jesteś porostu nikim. Nie rodzima lubi jak cie chwalą obcy nie oni, i widzą w tobie wartościowego człowieka ////////.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Śledziłem tylko początek tego tematu, potem chciałem poświęcić więcej czasu rodzinie i się urwało ;) . Na samym początku odstępstwa- jeszcze na starym forum- siedziałem wiele godzin przed komputerem i naprawdę było mi to potrzebne do PRZEŻYCIA. Jednak z upływem czasu myślę, że jeżeli ktoś dał się wciągnąć w ten wirtualny świat tak bardzo, że po kilku latach tkwi na forum z taką samą intensywnością jak na początku- to jednak coś jest nie tak. Pół biedy, gdy ktoś jest samotny. Nie mam dzieci, jestem w związku i już brakuje mi czasu, by tu zaglądać. Szczerze , to nie wiem jak niektórzy znajdują czas na pracę, rodzinę, zainteresowania, rozrywkę , odpoczynek i jeszcze na intensywne uczestnictwo w dyskusjach i życiu forum...

Edytowane przez ANDREAzz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze , to nie wiem jak niektórzy znajdują czas na pracę, rodzinę, zainteresowania, rozrywkę , odpoczynek i jeszcze na intensywne uczestnictwo w dyskusjach i życiu forum...

Wystarczy mieć mało zobowiązującą pracę przed kompem, z dostępem do sieci, i jakoś sobie może poradzić ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wystarczy mieć mało zobowiązującą pracę przed kompem, z dostępem do sieci, i jakoś sobie może poradzić ;)

i potrafić tak zorganizować czas, by móc spokojnie podyskutować na forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nadaje z tak wielu fajnych miejsc, że wydaje mi się, iz forum to tylko dodatek do jakiejs tam chwili. w sumie forum mnie wycisza, nauczyłem się czerpać stąd to co chcę. prowadzę super aktywne życie, więc to miejsce jest specyficzną odskocznią, a nie uzależnieniem.

a jak mnie nawet uniesie przez chwilę, to potem stane obok własnych emocji i czasami coś ciekawego znajdę. nie jest źle Andreazz, w końcu wszystko jest tylko myślą zamknietą pod czachą, kwestia tresury ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nadaje z tak wielu fajnych miejsc, że wydaje mi się, iz forum to tylko dodatek do jakiejs tam chwili. w sumie forum mnie wycisza, nauczyłem się czerpać stąd to co chcę. prowadzę super aktywne życie, więc to miejsce jest specyficzną odskocznią, a nie uzależnieniem.

a jak mnie nawet uniesie przez chwilę, to potem stane obok własnych emocji i czasami coś ciekawego znajdę. nie jest źle Andreazz, w końcu wszystko jest tylko myślą zamknietą pod czachą, kwestia tresury ;)

Ciekawe określenie{wszystko jest tylko myślą zamkniętą pod czachą, kwestia tresury} nie mam pytań. Jesteśmy ludźmi a nie ??????????. Każde tłumaczenie jest dobre aby się usprawiedliwić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sądzę, że wścieklazona już chyba polubiła to miejsce, tym bardziej, że przyszła tutaj nie po to, by nas stąd zabierać, lecz by nas lepiej poznawać a może nie tylko po to.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

też tak myślę, "miłażona" jeszcze trochę poczyta to sama zacznie więcej pisać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

też tak myślę, "miłażona" jeszcze trochę poczyta to sama zacznie więcej pisać.

Chyba się myliłeś co do mnie. może dużo tu czytam może nie sprawdź sam jesteś w tym dobry..A to ile kto spędza tu teraz sam sprawdzi na swoim profilu. I oto mi chodziło administrator pomyślał o tym ,,\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba się myliłeś co do mnie. może dużo tu czytam może nie sprawdź sam jesteś w tym dobry..A to ile kto spędza tu teraz sam sprawdzi na swoim profilu. I oto mi chodziło administrator pomyślał o tym ,,\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Pozdrowienia dla meza. Milo Cie znowu widziec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj miłażono, jednak od czasu do czasu bywasz na forum. Jednak to forum jest wciągające.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to masz natrzepane prawie 12 godzin, czyli pół doby, podczas których można by ugotować kilka garów zupy, odbyć wiele interesujących rozmów w gronie rodzinnym czy przeczytać połowę "Wspaniałego finału" (więcej chyba nie dałoby rady) ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta