Bayra

Co wynika z czytania książki "Biblia Szatana"?

Promowane odpowiedzi

gruby drab    14851

w opinii mojej rodzonej siostry - takie sobie filozofowanie nudne jak flaki z olejem, żadnego hardcoru - kiedyś drukowałem jej tę książke na własnej drukarce (przyniosła na pendrivie czy dyskietce) ale mnie samego ona nie ciekawiła.

myślełem, że napiszesz, ze się pendrive spalił.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sebastian    8242

byłem wtedy jeszcze aktywnym ŚJ więc Piotrek nie mógł się nadziwić mojej decyzji o drukowaniu.

a ja zrobiłem to ze względów wychowawczych, zakładając że lepiej aby zapoznała się z zakazaną lekturą w domu (bo może sie zniechęci, znudzi itp.) niż np. w towarzystwie jakiś kolegów którym nie wiadomo co do głowy strzeli (w skrajnym przypadku np. zrobić jej krzywdę jako ofiarę dla szatana)

okazuje sie że jako członek rodzeństwa poprawnie prognozowałem reakcje siostry (znudzenie zamiast ekscytacji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wierny123    473

Przeczytałbym z ciekawości. Z tego co o niej wyczytałem podejrzewam, że to filozofia Nietzschego w wystroju biblijnym. A może raczej antybiblijnym.

Na razie w pojedynku Bóg-Nietzsche padł wynik 1:0.

Tak samo w pojedynku Bóg -La Vey.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Grzegorz    1673

Na razie w pojedynku Bóg-Nietzsche padł wynik 1:0.

Tak samo w pojedynku Bóg -La Vey.

A to niby czemu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jedediah    12300

"Bóg jest martwy" mówił Nietzsche.

Aktualnie:

"Nietzsche umarł" mówi Bóg

Książkę w której Nietzsche mówi że Bóg umarł widziałem. Gdzie jest książka w której bóg tak wypowiada się o Nietzschem?

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dziadekS    2961

Książkę w której Nietzsche mówi że Bóg umarł widziałem. Gdzie jest książka w której bóg tak wypowiada się o Nietzschem?

Wierny ją pisze, wszak ma bezpośredni kontakt z bogiem

Edytowane przez dziadekS

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wierny123    473

Gdzie jest książka w której bóg tak wypowiada się o Nietzschem?

Na nagrobku tego nihilistycznego filozofa. Jeszcze nie napisali?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
freya    1796

Na nagrobku tego nihilistycznego filozofa. Jeszcze nie napisali?

Nie napisali, bo czekaja aż zrobi to bog, dopiero wtedy bedzie 1:0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jacek    386

A ja dzisiaj dostałam od kolegi książkę do poczytania ....."Biblia Szatana "....głupio mi było odmówić ,wzięłam ,leży wysoko !

czytał ktoś z was ?mam jakieś dziwne obawy ...

Bayra i jaką podjęłaś decyzję?

Przeczytałaś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bayra    4126

Bayra i jaką podjęłaś decyzję?

Przeczytałaś?

po łebkach.....nawet pozytywnie napisana .:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jacek    386

po łebkach.....nawet pozytywnie napisana . :)

A zapamiętałaś coś konkretnego?

Coś czym warto by się podzielić z innymi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jacek    386

Ja czytałam ,a nawet gdzieś ją mam w domu.Jakoś źle na mnie nie wpłynęła :)

Szczebiotka, a zapamiętałaś coś z niej?

Coś cennego, czym warto by się podzielić z innymi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
niki    0

pomóżcie mi proszę nie jestem świadkiem jehowy moja rodzina tak nigdy nawet nie bylem ochszczony dostałem ta książkę od dziewczyny ktora kocham ale zaczely sie dziać w moim zyciu dziwne rzeczy nie czytałem tej książki czy moja dziewczyna mogla wykonać jakiś rytulal który jest satanistyczny ?lub w tej książce tego się obawiam bo fak faktem przed tzw.wspolzyciem polozyla dookola jakies świeczki tego się boje potem zaczela plakac i mnie wyrzucila nic nie rozumiem jesli to miał być jakis rytulal to jaki i jak się ratować a może tez i ja nawet z tego powodu ze znam prawdę tylko jest mi ciężko ze względu na ciężkie doświadczenia życiowe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gruby drab    14851
8 godzin temu, niki napisał:

pomóżcie mi proszę nie jestem świadkiem jehowy moja rodzina tak nigdy nawet nie bylem ochszczony dostałem ta książkę od dziewczyny ktora kocham ale zaczely sie dziać w moim zyciu dziwne rzeczy nie czytałem tej książki czy moja dziewczyna mogla wykonać jakiś rytulal który jest satanistyczny ?lub w tej książce tego się obawiam bo fak faktem przed tzw.wspolzyciem polozyla dookola jakies świeczki tego się boje potem zaczela plakac i mnie wyrzucila nic nie rozumiem jesli to miał być jakis rytulal to jaki i jak się ratować a może tez i ja nawet z tego powodu ze znam prawdę tylko jest mi ciężko ze względu na ciężkie doświadczenia życiowe

Bardzo trudno zrozumieć twój post. 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gremczak    1255
13 godzin temu, niki napisał:

A cóż to za prawda którą znasz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Loksza    51

Ja trochę ją czytałam. Głownie tam pisano szatan to szatan tamto. Co szatan może, i kim jest. Nie do końca ją doczytałam lecz co przeczytałam to nic ciekawego.  I nie wpłynęła na mnie jakoś. Jak ktoś jest zainteresowany to też w necie czy na telefon z google play można pobrać i się dowiedzieć. 

Edytowane przez Loksza

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sebastian    8242
14 godzin temu, niki napisał:

nic się nie bój - dziołcha chciała obudzić w Tobie demona seksu :) a ponieważ tenże się nie obudził (i zamiast porządnego seksu było "tzw. współżycie") więc Ciebie wyrzuciła...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
yogiii    5547
Dnia 05/05/2012 o 10:55, Roszada napisał:

Ten znany przypadek wielbicieli szatana w Polsce skończył się zrobieniem ofiar krwawych właśnie z kolegi i koleżanki. :(

... to tak w odróżnieniu od wielbicieli biblii/boga. ;)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jedediah    12300
Dnia 17.07.2017 o 04:24, niki napisał:

przed tzw.wspolzyciem polozyla dookola jakies świeczki tego się boje potem zaczela plakac i mnie wyrzucila nic nie rozumiem jesli to miał być jakis rytulal to jaki i jak się ratować

To wyszukany rytuał spławiania faceta, któremu z tych czy innych powodów nie chce się dać "tego co nie ubywa, nawet jeśli się tym podzielić".

Jak się ratować? Ależ ty już jesteś odratowany od groźby nieplanowanej ciąży, ślubu/rozwodu i alimentów. Inne opcje ratunku: dolary, złotówki, euro w dużych ilościach pomogą na wszystko. A na co nie pomogą, przed tym i tak nie ma już ratunku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta