pawdob7

Dlaczego powstało to forum.

Promowane odpowiedzi

Nie strasz komitetem znajdz inne słowo nie eufemizm, nie kropki nie opis typu wulgaryzmy ae cos co oddaje moc i rynsztokowosc ubrana w rzekomy dowcip i luz a bedącą przetoką dla wylewającej sie żółci

?

ps. te kropki to tylko dla mego wyrwania z kontekstu, tak dla informacji.

zresztą myślałem, że, uncjo więcej samodzielnie myślisz. 

Edytowane przez Marek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie strasz komitetem znajdz inne słowo nie eufemizm, nie kropki nie opis typu wulgaryzmy ae cos co oddaje moc i rynsztokowosc ubrana w rzekomy dowcip i luz a bedącą przetoką dla wylewającej sie żółci

Nareszcie zalapalem.... te wstawki oceniajace innych tak naprawde sa o Uncji

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mogę odpowiedzieć to nie jest dobra strategia......

Mogę powiedziec kto jest wrogiem - ale nie wiem czy warto wsadzac kij w mrowisko

Zasadniczo to się leczy.Mnie np Twoje paranoje nie interesują. Smutne musisz mieć życie. ..a do tego po ch tu jesteś? że tak się zdziwię.

Uncja słońce. ..kolejny raz Ci radzę-wroc do tej oazy piękna i nie męcz się więcej na tym okropnym forum:D

Edytowane przez alka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

My tak po tej uncji jedziemy jak po autostradzie, a może kobita chora jest, może jakiś bipolar disorder ma czy coś w tym stylu. To by naprawdę wiele rzeczy tłumaczyło.

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

AliceInChains, no masz rację, to jest nieelegancko, ale co ja zrobię, jestem bezczelna i nieelegancka.

Ale skoro ja na ludzi wyszlam, to dla Uncji tez są jakieś szanse.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

uncja- łapaj pierwsze z brzegu rozmówki z forum wędkarskiego.

akurat na watchtower forum to jest przedszkole:

http://www.flyfishing.pl/mainforum/msg.php?id=134471&offset=0&displaytype=full

ten jeden z lepszych:

Ty sobie jedź z Bigosem do dżungli brazylijskiej i łap za cyce zakonnice, lub za szparki misjonarki. Dla mnie łowienie jelców to absolutny top. Jakoś nie wyobrażam sobie siebie z okazem... właściwie to po chuj się z tą rybą tak mocować? Może parę smoków sobie pyknę, ale też bym nie chciał być chłopcem z bajki "Kamieniaczek", co to musiał z łuku strzelić do każdego zwierza na prerii... na końcu zamienił się w kamień. Łowi się dla siebie a nie na pokaz. 

Joł madafaka 
KD

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie Marku nie Sa wrogowie sa i sprzymierzncy

Uncja... nie ma wrogów i nie ma sprzymierzeńców. Jesteśmy całością. to, co robisz innym - wraca do Ciebie. To, co robisz komuś - robisz samej sobie.

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uncja,może weź trochę poprawki na to forum.To miejsce spełnia swoją rolę, jest ważne,pomimo różnych niedociągnięć, ale weź pod uwagę, że znajduje się w internecie ( nie musze chyba tego tlumaczyc)i dlatego trzeba czasem traktować je z przymrużeniem oka ;)

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spędziłem już ponad rok na forum i dzięki zgromadzonej tu wiedzy stałem się bardziej odważny w rozmowach z ludźmi, obojętnie jakiej wiary. Jeszcze nie opanowalem całkowicie sztuki prowadzenia dyskusji z sj, gdyż podchodzę do niej zbytnio rozgrzany i z nastawieniem masakrowania, bombardowania potwierdzonymi faktami nieścisłości w naukach wts.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Weź sobie rady z tssk ,obierz jeden temat i konsekwentnie zmierzaj do jego omówienia .Zadawaj pytania o punkt widzenia .Nie daj się ponieść emocjom ,mów spokojnie ,bądź wyrozumiały dla rozmówcy.Fabrykokeksu  nie przejmuj się ,miałem tak samo jak zetknąłem się z tak zwaną prawdą.Dzisiaj nie mam parcia na nawracanie udowadnianie ,bo i po co mam po prostu spokój .

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za wskazówkę, postaram się zgłębiać poszczególne zagadnienia począwszy od wąskiej specjalizacji i doskonalić się w rozmowie na jeden temat, z którego czuje się mocny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta