Gość KaiserSoze

nie przychodzi mail aktywacyjny

Promowane odpowiedzi

Gość Gość

też mam ten problem :( Założyłam dzisiaj konto z loginem sunnygirl i próbowałam parę razy, zeby wysłało mi email aktywacyjny, ale nie doszło. Pousuwałam wiadomości, bo stwierdziłam, ze może nie ma miejsca na mailu ale dalej nic. Stwerdziłam więc, ze to może spróbuję na innym mailu (z loginem katy), ale też  nic z tego. Prosiłabym administrację czy może coś spróbować zrobić z moim pierwszym kontem, a to drugie najlepiej usunąć. Jeśli się nie uda to może jeszce spróbuję z innego maila.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość sunnygirl

też mam ten problem :( Założyłam dzisiaj konto z loginem sunnygirl i próbowałam parę razy, zeby wysłało mi email aktywacyjny, ale nie doszło. Pousuwałam wiadomości, bo stwierdziłam, ze może nie ma miejsca na mailu ale dalej nic. Stwerdziłam więc, ze to może spróbuję na innym mailu (z loginem katy), ale też  nic z tego. Prosiłabym administrację czy mogłaby coś spróbować zrobić z moim pierwszym kontem, a to drugie najlepiej usunąć. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość sunnygirl

też mam ten problem :( Założyłam dzisiaj konto z loginem sunnygirl i próbowałam parę razy, zeby wysłało mi email aktywacyjny, ale nie doszło. Pousuwałam wiadomości, bo stwierdziłam, ze może nie ma miejsca na mailu ale dalej nic. Stwerdziłam więc, ze to może spróbuję na innym mailu (z loginem katy), ale też  nic z tego. Prosiłabym administrację czy mogłaby coś spróbować zrobić z moim pierwszym kontem, a to drugie najlepiej usunąć. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość sunnygirl

też mam ten problem  :( Założyłam dzisiaj konto z loginem sunnygirl i próbowałam parę razy, zeby wysłało mi email aktywacyjny, ale nie doszło. Pousuwałam wiadomości, bo stwierdziłam, ze może nie ma miejsca na mailu ale dalej nic. Stwerdziłam więc, ze to może spróbuję na innym mailu (z loginem katy), ale też  nic z tego. Prosiłabym administrację czy może coś spróbować zrobić z moim pierwszym kontem, a to drugie najlepiej usunąć. Jeśli się nie uda to może jeszce spróbuję z innego maila.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość sunnygirl

Mi również nie przychodzi (login: sunnygirl). Założyłam nawet drugie konto z innego emaila (login katy), bo myślałam, że może z tego pójdzie, ale z tamtym emailem też  ie wychodzi. Prosiłabym o sprawdzenie dlaczego nie wychodzi i usunięcie tego drugiego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.