Promowane odpowiedzi

Myślę że nikt się nie obarazi jeśli nazwa i logo pozostaną stare.

O to musisz wpierw zapytać Skywalkera i City'ego. Jeżeli się z nimi dogadasz, to może i lubika dam. A na razie wypier-papier... sam wiesz dokąd :P 

• Like 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O to musisz wpierw zapytać Skywalkera i City'ego. Jeżeli się z nimi dogadasz, to może i lubika dam. A na razie wypier-papier... sam wiesz dokąd :P

dobra -opracuje coś sam od podstaw..trudno ostatnio na forum o chęć współpracy a co sam zrobię ..to moje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dobra -opracuje coś sam od podstaw..trudno ostatnio na forum o chęć współpracy a co sam zrobię ..to moje

Źle mnie zrozumiałeś. Uważam po prostu że jeżeli ktoś chce kontynuować cudzy pomysł, to nieładnie jest to robić bez uprzedniego porozumienia się z pomysłodawcą. Natomiast samą ideę wskrzeszenia radia ex popieram wszystkimi czterema kopytami, rogami i ogonem  :devil: 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Źle mnie zrozumiałeś. Uważam po prostu że jeżeli ktoś chce cudzy pomysł, to nieładnie jest to robić bez uprzedniego porozumienia się z pomysłodawcą. Natomiast samą ideę wskrzeszenia radia ex popieram wszystkimi czterema kopytami, rogami i ogonem  :devil:

nie chce kontynuować cudzego pomysłu.Nie chodzi mi o to żeby nadawac na tym panelu co voldi,choc jego pomysł na pewno był dobry.Chce aby to nie było moje radio ale forumowiczów.To tak jak z forum..ktos kto stworzył nowe nie pyta miclama czy może bo to jego pomysł.Zresztą sam działasz na dwóch forach  to wiesz jak jest ,Jeżeli voldi wyrazi chęć współpracy będę się cieszył

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

szukam chętnych do pomocy przy próbie wskrzeszenia radiaex do września.Jeżeli ktoś wie jak to mozna sprawnie techniczne  pchnąć spawę do przodu ,to zapraszam do współpracy.Liczę też na poparcie pomysłu dobrym słowem lub lubikiem ;)

Myślę że nikt się nie obarazi jeśli nazwa i logo pozostaną stare.

Coż mogę jako ojciec Dyrektor napisać. 

Próby wskrzeszenia radia były. Naprawdę trzeba sporo czasu poświęcić żeby to fungowało...

Obecnie radioEX ma jakby trzech ojców: City, Voldemort i ja. Myślę że jeśli byłoby sporo chętnych do prowadzenia audycji oraz jakiś konkretny grafik to czemu ma to się nie odbywać pod szyldem starego radia EX. ? 

• Like 6

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A o czym te audycje?

Na nowym forum mógłbym być od razu moderatorem gdybym chciał, ale nie chciałem bo uważam że tu jest moje miejsce i tu lubię być. 

Chwalipięta :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jezusa czeba, bo wskrzeszenie sie opóźnia...

"Radio w zimnym grobie śpi..."

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jezusa czeba, bo wskrzeszenie sie opóźnia...

"Radio w zimnym grobie śpi..."

Jest pogłoska, że wskrzeszone Radio Ex zadebiutuje słuchowiskiem, ostatnią częścią Pimpka.

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak sobie myślę,że jeśli radio ex się wzbudzi,to słuchaczy będzie krocie.Butelczyku.Powiedz nam kiedy to się stanie i jaki będzie znak Twego przyjścia? :)

Po edycji dodam,że obecnie jest nas tu zalogowanych 8,a obserwatorów 144-zatem biorąc pod uwagę biblijny przelicznik 1= 1000 ,to posłuch będzie duży,a że jest akurat 144-to już więcej nic nie dodam....

Edytowane przez nunek
  • Like 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ja się nie mogę doczekać i na tę okoliczność zaczęłam mowić do siebie. No a jak gadam, to i można posłuchać ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

spokojnie bracia spokojnie-zbieram sprzęt do ruszenia,najwiekszy problem miałem z netem bo mam bezprzewodowy ale maja u nas zakładac przewodowy i czekam na odpowiedz tp.

pewna zacna siostra ofiarowała dyktafon bardzo profesjonalny na radio wiec juz zbieram wywiady powolutku

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jezeli nie mielibyscie nic przeciwko ... to pod tym adresem http://radioex1975.wix.com/radio

jest taki wstepny projekt strony radia. Narazie umiescilem tam dwie dawne audycje.

Pewnie bedzie troche inna formula radiowa, bardziej w kierunku tworzenia audycji i umieszczania ich nagranych. Niestety tak mnie pochlonely sprawy tego swiata, ze calkowicie zaniedbalem chodzenie na zebrania forumowe i czuje sie jakby odlaczony:) Ale w tajemnicy powiem wam ze czuje tesknote za zborem odstepcow :)

Ale jak sie okazalo w tym swiecie tak duzo fajnych rzczy, ze nie bylo czasu na sprawy duchowe :)

Kazdy kto ma chec, moze do mnie kliknac na PM i mozemy zrobic jakas wywiad/rozmowe . 

Istnieje tez mozliwosc ze rozmowca ( tudziez rozmowczyni) moze miec profesjonalnie zmieniony glos , jezeli ktos nie chce byc rozpoznany po glosie to raczej nie bedzie.

Prosze o uwagi , jak zwykle :)  bo zawsze bylo kolo setki takich co mowili co jest nietak :)  tak tak bracia i siostry hejt nie jest nam obcy :) ...moze i dobrze bo hejterzy to pierwsza fala testerow :)

Jakby co polecam sie na przyszlosc

Wasz brat poza zborem :)

• Like 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

strona http://radioex1975.wix.com/radio dziala tez na telefonach komorkowych, wiec jesli ktos ma dobre lacze z netem, to moze sobie tych archiwalnych nagran posluchac online.

Teraz jak sam slucham siebie to mi autentycznie wstyd :quiet: za brak profesjonalizmu w kazdym calu , czasem za brak slow i wiele wiele innych rzeczy , ale coz :) ... tak bylo ..... trzeba to zebrac na klate :)

Jesli macie pomysly i wlasne nagrania i chcielibyscie umiescic na stronie, to bardzo zapraszam.

Zeby pomiescic te pliki ktore maja nawet i 3 godziny, trzeba bylo wykupic miejsce na serwerze, wiec obecnie te miejsce troche sie marnuje wiec jest okazja, dla kazdego kto sie chce podzielic ciekawymi spostrzezeniami, miejsce jest wykupione na 12 miesiecy, o ile wg statystyk bedzie widac, ze ktos tego slucha to pozostanie sobie, ale jezeli nie bedzie zainteresowania to nam poprostu zwiednie po roku i raczej juz nie wroci :)

narazie po paru dniach lista krajow w jakich sluchaja audycji wyglada nastepujaco :

http://naforum.zapodaj.net/a53141473bed.jpg.html

Pliki umieszcone na darmowym youtube - ktory jako jedyny mial pojemnosc , dosc szybko okazaly sie blokowane w niektorych krajach ze wzgledu na polityke youtube. Bywalo ze , aby posluchac audycji nalezaloby sie przeniesc na Surinam, bo akurat tam nie blokowalo :)

Swoja droga mozna by tam zrobic jakies spotkanie / zlot :)

Edytowane przez Voldemort

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zrobiliśmy z Zariną próbę dyskusji. Ona była SJ, a ja odstępcą. Dyskutowaliśmy w takiej konwencji, podobało mi się. Może w grudniu będę miał fajny, profesjonalny mixer to sobie nagramy takie dialogi, może komuś by się przydał taki teatrzyk :)

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dalem Ci lubika :) bo ty juz od 3 lat nieustaninie obiecujesz :)

A ja lubie tych co sa wytrwali w obiecywaniu :)

...wiec wiesz !! :))))))

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zrobiliśmy z Zariną próbę dyskusji. Ona była SJ, a ja odstępcą. Dyskutowaliśmy w takiej konwencji, podobało mi się. Może w grudniu będę miał fajny, profesjonalny mixer to sobie nagramy takie dialogi, może komuś by się przydał taki teatrzyk :)

Przyznaj się lepiej, że ćwiczycie pokazy na nowe zebranie służbowe ;)

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podsylam pomysł czytania "mojego zbioru" forumowego :)

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta