Gość luk

bardzo mało się tu dzieje..

Promowane odpowiedzi

Gość

A co zrobiłes Ty w tym kierunku aby to forum sie rozwijało?  "A Ty z daleka bo tak lepiej i wrazie czego nie tracisz nic" ;) Lombard

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Mówi się - to forum. A poza tym nie ma czego odświeżać. Odstępcy są monotematyczni.

Przy kreatywnosci i swobodzie myslowej swiadkow - rzeczywiscie blado wypadamy :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Odstępcy są monotematyczni.

A Ty monoteistyczna - tez nudne jak cholera :D

Mozemy sie postarac i zbierzemy Cialo Kierownicze i bedziemy wypuszczac nowe swiatla z d***y - wtedy poczujesz sie jak w domu :)

Wiesz Korona? Cholernie Cie lubie bo jestes juz jedna z nas :)

Edytowane przez augustusgermanicus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Gość

I nastąpił prawie chrzest moj na tym forum..:)Co za uczucie gdy mój bazgroł ukazał sie.. Od paru miesięcy jestem praktycznie wnikliwym codziennym czytajacym..czy też studiującym..Niewątpliwe poczyniam postępy:) Dziękuję za udział w mym temacie..Kłaniam sie Szanownym:)forumowiczom.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość luk

On czeka na nowy erotyczny watek. Tematy biblijne go nudza. Tego mA dosc na zebraniu :)

Panie kochany na zebrania od kilku miechów nie chodzę..No I Libido mnie spadlo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Mówi się - to forum. A poza tym nie ma czego odświeżać. Odstępcy są monotematyczni.

No nie każdy tu odstępca.

Czy Korona tez?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość luk

A co zrobiłes Ty w tym kierunku aby to forum sie rozwijało? "A Ty z daleka bo tak lepiej i wrazie czego nie tracisz nic" ;) Lombard

no napisalem przecież..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

On czeka na nowy erotyczny watek. Tematy biblijne go nudza. Tego mA dosc na zebraniu :)

Robert,

Z moich obserwacji wynika, że my wszyscy razem wzięci nie pieprzymy tak, jak wts, więc nawet nie startujemy, bo jesteśmy na przegranej pozycji ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Robert,

Z moich obserwacji wynika, że my wszyscy razem wzięci nie pieprzymy tak, jak wts, więc nawet nie startujemy, bo jesteśmy na przegranej pozycji ;)

Nic dodac nic ujac :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

no napisalem przecież..

Napisz oś więcej .Załóż temat dlaczego warto ,bądź nie warto chodzić na zebrania..Dlaczego tu się znalazłeś .W brew pozorom tu wszyscy to same przytulachy .No moze na samym początku jakąś zjebkę zaliczysz ale to motywuje . :mom:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

O... swój na swojego natrafił. Przysiąść się z dupą u kogoś i narzekać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Wszystkich niezadowolonych z forum zapraszamy serdecznie na o wiele lepsze!

Jesli nie podoba sie Wam to forum wchodzcie smialo na forum na stronie jw.org! Tam mozna wyrazic mysli i podyskutowac w sposob podobajacy sie Jehowie. Polecam!

;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Wszystkich niezadowolonych z forum zapraszamy serdecznie na o wiele lepsze!

Jesli nie podoba sie Wam to forum wchodzcie smialo na forum na stronie jw.org! Tam mozna wyrazic mysli i podyskutowac w sposob podobajacy sie Jehowie. Polecam!

;)

Hm.

Jak nam tu dali wolność i możliwość mówienia i robienia co nam się podoba,to wielu źle z tego skorzystało i porobiło się sto pięćdziesiąt cztery odłamy,fochy,straszenie sądami i pierun wie co jeszcze.

No bo przecież każdy co był po tamtej stronie wielkim starszym czy innym nadzorkiem,to przecie tu też musi jego diabeł być najstarszy

i gówno to jednego z drugim obchodzi że narobił ogólnego rozpiździaju.

Wychodzi na to że ludziom ze skłonnością do świadkojehowizmu,czy dasz swobodę wypowiedzi,czy nie,to na jedno wychodzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

A ja bylem nadzorca 8. lat. I mnie to wali. Nie chce byc nikim nigdzie. I mozecie wszystko na mnie mowic bylescie nie mowili, ze mam czarna dupe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

A ja bylem nadzorca 8. lat. I mnie to wali. Nie chce byc nikim nigdzie. I mozecie wszystko na mnie mowic bylescie nie mowili, ze mam czarna dupe.

Taki z ciebie nadzorca, jak z koziej dupy waltornia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Korona Ty naprawde nie masz litosci dla kociaczkow?! 397! Ulituj sie! :D :D

pre_1444422637__cute-kittens-and-babies-

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Czytaj ze zrozumieniem. Napisalem, ze bylem a nie ze jestem. A wogole juz tu kiedys umieszczalem swoja nominacje z Betel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Ty jesteś z innej bajki.

Nie takich nadzorców jak Ty miałam na myśli.

Korona a czemu kwestionujesz przywilej Roberta?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Gość
      Przez Gość
      Przypadkowo tutaj trafiłem a skoro trafiłem to się przywitam i przy okazji wyrażę swoje zdziwienie tym, że posty muszą zostać zatwierdzone...Dziwne.
      Jestem wierzący jakby kto pytał, nigdzie nie przynależący poza Kościołem Pana Jezusa...
      Allelujah!
    • Gość
      Przez Gość
      Witam wszystkich forumowiczów po dłuższej przerwie
      Co u Was moi mili?
      czy ktoś mnie jeszcze pamięta?:P
    • Gość
      Przez Gość
      Dostałem takie oto info:

http://biblia.laa.pl/index.php - forum raczej na pewno prowadzone przez świadków Jehowy

Ciekawe czy kolejny falstart będzie?
    • Gość
      Przez Gość
      Za radą forumowiczów postanowiłem założyć forum poszukiwaczy Boga.
      Dzięki temu nie będę zaśmiecał tego forum tematami nie związanymi ze Świadkami Jehowy.

W związku z tym, że mam małe doświadczenie w tym temacie mam prośbę o wszelką pomoc, rady, sugestie.