Gość luk

bardzo mało się tu dzieje..

Promowane odpowiedzi

Gość

Boshe ilez to ja juz heterykow mialem pod soba :) :)

Ale maz cudzy jest nienaruszalny . Podziwiac Jak w muzeum Ale rece przy sobie :) :)

Nic mu nie powiem o tym muzeum :D  :P

Sprawa zrobila sie powazna....

pre_1444509442__untitled.jpg

Guci skąd Ty bierzesz te strażnice?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Korona na forum?

A powinna być na głowie tego rycerza.

Roszada! No wstyd! Jezusa nie poznales? Dostaje Berlo Gniewu Jehowy i rusza na Korone! Od niej ma zaczac sie oczyszczanie Domu Jehowy!

:D

Guci skąd Ty bierzesz te strażnice?

Na regale stala :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Mówi się - to forum. A poza tym nie ma czego odświeżać. Odstępcy są monotematyczni.

Wspólną analizę bezwartosciowych "prawd", bezwarunkowe i bezkrytyczne, jednomyślnie akceptowanie wytycznych WST,

uczestnictwo w nudnych zebraniach itd......., to ja nazywam monotonią, za to ŚJ szumnie nazywają to "jednością w wielbieniu" :D .

Forum jest ciekawe. Pomimo tego że większość z nas ma tą samą przeszłość to jednak każdy stał się innym człowiekiem i ma SWOJE zdanie na każdy temat. Nie posiadamy instrukcji obsługi na to jak mamy funkcjonować, każdy stara się żyć tak by być szesliwym. Jeżeli uznam że w danej chwili nie ma na forum interesujących mnie tematów to go porostu nie czytam. Nawet gdybym nie zajrzał tutaj przez dłuższy czas to nikt nie będzie miał do mnie pretensji że "opuszczam wspólne zebrania jak to jest u niektórych w zwyczaju".

:D :D :D

Ps: Korona, nie wiem dlaczego Cię ostatnio polubiłem. Coś w tym musi być. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Do wypowiedzi Sceptyka chciałbym tez dodac , ze na forum kobiety moga "przychodzic" w krotkich spodniczkach . Faceci moga miec brody ,a nawet wejsc na forum po dobrym drinku. Ale moze dla Korony w monotonny sposób jestesmy roznorodni , kto wie... Da  się tak?:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Roszada! No wstyd! Jezusa nie poznales? Dostaje Berlo Gniewu Jehowy i rusza na Korone! Od niej ma zaczac sie oczyszczanie Domu Jehowy!

To jest Jezus?

Toć miał 33 lata i nie był taki siwy. ;)

No tak, ale teraz ma prawie 2033 lata za sobą. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Korona kiedy wyjezdzalem z kraju bylem NP i NM. Duch swiety mnie ustanowil. Jesli bylem dupowatym nadzorca to pretensje Do ducha swietego. Sprzeciwiasz sie lub kwestionujesz decyzje ducha swietego to masz grzech....

:goodjob: :goodjob: :goodjob: :goodjob: :goodjob:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Do wypowiedzi Sceptyka chciałbym tez dodac , ze na forum kobiety moga "przychodzic" w krotkich spodniczkach . Faceci moga miec brody ,a nawet wejsc na forum po dobrym drinku. Ale moze dla Korony w monotonny sposób jestesmy roznorodni , kto wie... Da  się tak? :D

E tam. To ściema.

Tak naprawdę, to wszyscy siedzimy w poniemieckim bunkrze, brudni, bezdomni, zalani w sztok, no i oczywiście psychicznie chorzy.

Wychodzimy tylko po to by czynić bezprawie i zwodzić innych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

No i jak zjawiła się Korona to od razu zaczęło się dziać , właściwie to może i ją duch święty

ustanowił żeby pobudzić to forum  zadowolić Gościa ??? / szpieg z krainy deszczowców karamba /

Lila to może wyjdziemy na jednego?? kto idzie z nami ? czynić bezprawie? :mad-tongue:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

No i jak zjawiła się Korona to od razu zaczęło się dziać , właściwie to może i ją duch święty

ustanowił żeby pobudzić to forum  zadowolić Gościa ??? / szpieg z krainy deszczowców karamba /

Lila to może wyjdziemy na jednego?? kto idzie z nami ? czynić bezprawie? :mad-tongue:

Jasne! Skoczę na jednej nóżce :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Gdzie?!

Ty nie możesz.

Leki bierzesz żeby Ci się do Bożego narodzenia zrosło

Nic z tych rzeczy - ma się zagoić do wesela, więc muszę gdzieś szybko się weselić :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Gdzie?!

Ty nie możesz.

Leki bierzesz żeby Ci się do Bożego narodzenia zrosło

Zawsze można Lile posadzić na wózku i powieźć na jednego?

Jak się chce to rada się znajdzie :D

A korony już nie ma? może dałaby się namówić ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość luk

Uwaga odświeżam forumm klawiszem F5. :)

Liczbę języków na jw.org pomyliłem. Nie ma 800 jest 666. :D

Och jak świeżo i przyjemnie teraz na tym forumm. ;) Dziękuję Panie Roszada niech mocz będzie z Tobą!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

No i się rozkręcili zdeka te forum.. Pozdrawiam serdecznie szanownych forumowiczów ;)

Rejestruj się i jedź z tym koksem. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Czy ty wiesz jak trudno kierować rowerem po weselaczu . :roadrage: Ja to wiem prze....coś .co nie widać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

No i się rozkręcili zdeka te forum.. Pozdrawiam serdecznie szanownych forumowiczów ;)

Widzisz , mozesz byc wodziirejem. :D 

Edytowane przez Gog

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Gość
      Przez Gość
      Przypadkowo tutaj trafiłem a skoro trafiłem to się przywitam i przy okazji wyrażę swoje zdziwienie tym, że posty muszą zostać zatwierdzone...Dziwne.
      Jestem wierzący jakby kto pytał, nigdzie nie przynależący poza Kościołem Pana Jezusa...
      Allelujah!
    • Gość
      Przez Gość
      Witam wszystkich forumowiczów po dłuższej przerwie
      Co u Was moi mili?
      czy ktoś mnie jeszcze pamięta?:P
    • Gość
      Przez Gość
      Dostałem takie oto info:

http://biblia.laa.pl/index.php - forum raczej na pewno prowadzone przez świadków Jehowy

Ciekawe czy kolejny falstart będzie?
    • Gość
      Przez Gość
      Za radą forumowiczów postanowiłem założyć forum poszukiwaczy Boga.
      Dzięki temu nie będę zaśmiecał tego forum tematami nie związanymi ze Świadkami Jehowy.

W związku z tym, że mam małe doświadczenie w tym temacie mam prośbę o wszelką pomoc, rady, sugestie.