Gość luk

bardzo mało się tu dzieje..

Promowane odpowiedzi

Gość

Matyldo, ja nie kwestionuję, ja tylko subiektywnie, z mojej "świadkowskiej" pozycji oceniam, jakim on był nadzorcą.

jak mozesz go oceniac?doswiadczylas kiedys Jego pasterskiej pracy?

Matyldo, ja nie kwestionuję, ja tylko subiektywnie, z mojej "świadkowskiej" pozycji oceniam, jakim on był nadzorcą.

jak mozesz go oceniac?doswiadczylas kiedys Jego pasterskiej pracy?

No i wyszła prawdziwa natura. Ale czego się spodziewać? Sami dajecie o sobie świadectwo. A my  decydujemy, czy chcielibyśmy się stać podobnymi wam.

korona sama prowokujesz wiec sie nie dziw!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

korona sama prowokujesz wiec sie nie dziw!

Ależ ja się nie dziwię. Dziwiłabym się, gdybym spodziewała się innego zachowania. To zaprezentowane, tylko potwierdza, że niczego innego nie należy sobie obiecywać.

Problem nigdy nie leży w prowokacji, ale w zachowaniu sprowokowanego.

Minie, zgadnij, dlaczego pomimo tylu szyderstw, pod moim adresem, nie dałam się ani razu sprowokować, aby zachować się jak "sprowokowany" Robert?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Korono, prowokatorko. Mnie to wisi czy i Jak ty reagujesz czy prowokujesz. Ani nie jestes przez to lepsza ani gorsza. Fakt jest jednak tak, ze kreujesz sie na lepsza a obludnie lamiesz wszelkie zasady nalozone na ciebie przez twoje CK. Ja mam to gleboko w powazaniu co ty o mnie myslisz. Bo ja o tobie nie mysle wcale a ciebie widac moja osoba skromna w nocy przyprawia o bezsennosc. Dziekuje za komplement :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Ależ ja się nie dziwię. Dziwiłabym się, gdybym spodziewała się innego zachowania.

Piekne! Korona wchodzi tu aby ja przesladowano :) Frustracja z niespelniajacych sie biblijnych przepowiedni popycha wielu swiadkow do tego ze probuja sami sprowokowac wydarzenia:

- Berenike K. podpalila sale w Ulm w nadziei na to ze wywola to pojawienie sie neo-nazistow ktorzy dokonaja pogromu Swiadkow

- Jonatan H. biegal po Placu Swietego Piotra wolajac: Wielka Nierzadnica! liczac na pobicie a dostal jedynie ulotke Grubej Berty

- Salomon M. masturbowal sie w trakcie zebrania chcac oburzyc Jehowe i przyspieszyc Armagedon - odebrano mu przywilej pucowania kibli.

Jak widzisz Droga Korono - Siostro Nasza w Nabijaniu Sie z Jehowy - to wcale nie dziala :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

A co? Zabronisz mi?

Prześladowco! :startle::P

Ja sie osobiscie bardzo ciesze ze tu jestes. Jestes mi coraz blizsza i coraz bardziej Cie lubie.

Okazuje sie bowiem ze nawet najtwardszy beton moze skuszyc nuda bycia na zebraniu lub czytania plyciutkich publikacji WTSu.

Stad Twoja potrzeba by tu byc.

Daj caluska :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Wolałabym żabę pocałować, niż odstępcę! :unsure:<_<  ;)

Jestes pewna? Nie udawaj! Wiem ze mnie chcesz! :D

pre_1439961854__aaaaaaa.jpg

Edytowane przez augustusgermanicus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Czy ty wiesz jak trudno kierować rowerem po weselaczu . :roadrage: Ja to wiem prze....coś .co nie widać.

nie wiem bo ja po pijaku nie siadam za kółko :D

Jestes pewna? Nie udawaj! Wiem ze mnie chcesz! :D

pre_1439961854__aaaaaaa.jpg

Augustus skończyły mi się lubiki więc :goodjob: :goodjob: :goodjob: to jest mój lubik

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Taki bez sensu temat, a już po 2 dniach ma 5 stron.

O czym to świadczy?

że czasami trzeba pogadać o niczym?

ale czy naprawdę bez sensu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Taki bez sensu temat, a już po 2 dniach ma 5 stron.

O czym to świadczy?

O tym, że rasowy odstępca, kryptoodstępca i obrońca przenajświętszej potrzebują małego bodźca i potrafią dyskutować o d#@y Maryni, i że okolice d#@y właśnie są wspaniałym tematem, bo wspólnym dla nas wszystkich  :devil:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

O tym, że rasowy odstępca, kryptoodstępca i obrońca przenajświętszej potrzebują małego bodźca i potrafią dyskutować o d#@y Maryni, i że okolice d#@y właśnie są wspaniałym tematem, bo wspólnym dla nas wszystkich  :devil:

Lila pięknie to ujęłaś :goodjob:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Był taki malec w naszym bloku, co seplenił.

Jego starszy brat chodził na chór.

Jak go pytaliśmy, gdzie brat poszedł, to zawsze mówił "na chó...".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Gość 2015

Witajcie

Jestem z Wami niecaly rok, bardzo Was lubie, jestescie wspaniali tacy, jacy jestescie.

Czytajac Wasze historie plakalam, wspolczulam, rozumialam.

Kiedy zartujecie, smieje sie w glos.

Dziekuje Wam :wub:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Witajcie

Jestem z Wami niecaly rok, bardzo Was lubie, jestescie wspaniali tacy, jacy jestescie.

Fajnie że jesteś z nami, ja też długo czytałem zanim się w końcu przyłączyłem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Witajcie

To sie zarejestruj. Bedziesz musiala wprawdzie zdawac owoc i wrzucac dobrowolne datki Ale bedziesz miala przywilej klikac lubikami :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Witajcie

Jeśli nie chodzisz na zebre i nie jeździsz na kongo, to wpadaj na rejestrkę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Witajcie

pre_1376071116__kciuk.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Witajcie

Czego dotyczyło współczucie, bo ja podobnie jak Ty czytałam i współczułam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Gość
      Przez Gość
      Przypadkowo tutaj trafiłem a skoro trafiłem to się przywitam i przy okazji wyrażę swoje zdziwienie tym, że posty muszą zostać zatwierdzone...Dziwne.
      Jestem wierzący jakby kto pytał, nigdzie nie przynależący poza Kościołem Pana Jezusa...
      Allelujah!
    • Gość
      Przez Gość
      Witam wszystkich forumowiczów po dłuższej przerwie
      Co u Was moi mili?
      czy ktoś mnie jeszcze pamięta?:P
    • Gość
      Przez Gość
      Dostałem takie oto info:

http://biblia.laa.pl/index.php - forum raczej na pewno prowadzone przez świadków Jehowy

Ciekawe czy kolejny falstart będzie?
    • Gość
      Przez Gość
      Za radą forumowiczów postanowiłem założyć forum poszukiwaczy Boga.
      Dzięki temu nie będę zaśmiecał tego forum tematami nie związanymi ze Świadkami Jehowy.

W związku z tym, że mam małe doświadczenie w tym temacie mam prośbę o wszelką pomoc, rady, sugestie.