Gość Maria

Podziekowania dla Agnessa

Promowane odpowiedzi

Gość Maria

Agnessa musze Ci podziekowac.Od kilku miesiecy czytam to forum zeby umocnic sie w odstepstwie . Ty,tylko kilkoma swoimi wypowiedziami,pomoglas mi podjac decyzje zeby trzymac sie jak najdalej od SJ.Twoje wypowiedzi pokazuja jak aroganccy i zadufani sa  w sobie .20 lat bylam ochrzczonym,gorliwym SJ.Pisz dalej ku pokrzepieniu naszych serc i otwarciu klapek na oczach.Dobra robota.Pozdrawiam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

wypowiedzi SJ o swoich byłych braciach i siostrach pokazują całą pełnię ich ' duchowości". Ta agresja i pogarda wynika też z bezsilności wobec faktu, że zamiast obiecanego' proroczo' wzrostu , statystyki( np w Polsce) pokazują minusowy wynik.  Chyba nawet najtwardszy beton zauważa, że coś tu nie gra i zaczyna byc coraz bardziej rozdrażniony:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

No to się doigrałaś Agnessa 😀 . Masz na sumieniu siostrę która dzięki twoim treściwym i pelnym wartości intelektualnej wypowiedziom, odejdzie ze zboru.

Twoją działalność można śmiało nazwać antygłoszeniem. Chyba będziesz musiała w comiesięcznym "owocu" wpisać sobie antygodziny, no wiesz, takie na minusie 😂 .

Envoyé de mon SM-N910W8 en utilisant Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Chciałbym tylko zaznaczyć, że większość aktualnie pisanych postów przez użtkownika agnessa nie jest zatwierdzanych przez moderatorów, ze względu na niezmiennie obraźliwy ton wypowiedzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Cieszy nas to niezmiernie, z tym człowiekiem nie da się kulturalnie rozmawiać.

A co do pracy jaką wykonał użytkownik Agnessa to fakt - odwalił kawał dobrej roboty. Doskonale reprezentuje tych "najduchowszych" świadków, którzy zajmują pierwsze miejsca w salach królestwa i mają punkty na zgromadzeniach. Wstyd dla organizacji Jehowy że kultury i miłości do ludzi musi ją uczyć grupka odstępców i nie-sympatyków prawdy.
Ale cóż - prawda zawsze wychodzi na jaw

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

agnessa dokonała rzeczy prawie niemożliwej: skłoniła Koronę do napisania postu zawierającego umotywowaną krytykę osób "zamianowanych prądem elektrycznym"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
8 godzin temu, Sebastian napisał:

agnessa dokonała rzeczy prawie niemożliwej: skłoniła Koronę do napisania postu zawierającego umotywowaną krytykę osób "zamianowanych prądem elektrycznym"

Naprawdę?!?! A gdzie to można przeczytać. ? Zawsze wiedziałam, że nasza Korona jest piewcą dialogu między - poglądowego.

Edytowane przez normalnieodjazd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
8 godzin temu, gruby drab napisał:

Chciałbym tylko zaznaczyć, że większość aktualnie pisanych postów przez użtkownika agnessa nie jest zatwierdzanych przez moderatorów, ze względu na niezmiennie obraźliwy ton wypowiedzi.

Ahahahaha

To mam rozumieć, że zatwierdzacie tylko „nieobraźliwe” posty Agniesi?  Kurde… to aż jestem ciekawa jak Agniesia obraża ludzi, nieskrępowana "moderacyjnym sitkiem". I wszystko to wypisuje w Imieniu Jehowy? Niezwykłe… buhahaha.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Ahahahaha

To mam rozumieć, że zatwierdzacie tylko „nieobraźliwe” posty Agniesi?  Kurde… to aż jestem ciekawa jak Agniesia obraża ludzi, nieskrępowana "moderacyjnym sitkiem". I wszystko to wypisuje w Imieniu Jehowy? Niezwykłe… buhahaha.

Ja bym chętnie poczytał te posty. Może złożyć trzeba temat pt.: "niecenzurowane posty Agniesi". Najlepiej włożyć nowy temat do działu "dla gości " tak by każdy miał wgląd. Co wy na to?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
2 minuty temu, Sceptyk napisał:

Ja bym chętnie poczytał te posty. Może złożyć trzeba temat pt.: "niecenzurowane posty Agniesi". Najlepiej włożyć nowy temat do działu "dla gości " tak by każdy miał wgląd. Co wy na to?

Roztrwoniłam lubiki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Ja bym nie ograniczała Agnieszcze miźliwości swobodnego wypowiadania się. Jestem przekonana, że wniosą one ,te posty znaczy, wiele ciekawych myśli ,dygresji i refleksji .

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
8 minut temu, Storge napisał:

Ja bym nie ograniczała Agnieszcze miźliwości swobodnego wypowiadania się. Jestem przekonana, że wniosą one ,te posty znaczy, wiele ciekawych myśli ,dygresji i refleksji .

O tak, tylko jestem za banem na słowo "oszołomki" i za ograniczeniem jej emotikonek, bo używa ich w sposób sprzeczny z logiką i bez opamiętania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość agnesaa

Ja też ciesze się Mario że opuściłaś ŚJ. Skoro wolisz świat i jest ci w nim lepiej to słusznie opuściłaś Świadków Jehowy. teraz możesz wreszcie służyć innym bogom z tego świata.

Kazdy, kto bardziej kocha świat niż Jehowę powinien to zrobić . Tylko pewnie odwagi im też brak na opuszczenie zboru. No i jeszcze ci wstrętni szpiedzy z WTS-u.... Pa pa Mario i powodzenia na nowej drodze życzę !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Dokładnie...:) oszołomki Ci przeszkadzają..

czemu ?

Ja uważam ,że to komplement ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
10 minut temu, Storge napisał:

No i na dodatek, nawet cenzurowane mają "sprawczą moc" jak w przypadku Marii.

Co by sie zadziało bez cenzurowania Agniesi, która głositu przecież w Imieniu Jehowy .. to ciężko sobie wyobrazić. !?!?! :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
20 minut temu, Lila napisał:

O tak, tylko jestem za banem na słowo "oszołomki" i za ograniczeniem jej emotikonek, bo używa ich w sposób sprzeczny z logiką i bez opamiętania.

Źle to chyba wykminiłaś. Myślę, że wtedy z "agniesiowych" postów zostały by chyba  same spójniki, przymiotnik  "wy" oraz trójaca , drony i Bednarski. ..  kurde, może to nawet i dobre te ograniczenia moderatorskie.

Edytowane przez normalnieodjazd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
2 godziny temu, normalnieodjazd napisał:

Naprawdę?!?! A gdzie to można przeczytać. ?

tu:

O 15.08.2016 o 16:29, korona napisał:

Wiesz co, Ty się lepiej już nie wypowiadaj na temat WTS, bo nawet starszy w moim zborze, takiej głupoty by nie palnął, a uwierz mi, że dużo potrafi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
7 minut temu, Storge napisał:

Dokładnie...:) oszołomki Ci przeszkadzają..

czemu ?

Ja uważam ,że to komplement ...

Oszołomki dla mnie brzmią niepoważnie, a ja chcę być rasowym wariatem, takim prawdziwym, jak przystało exowi!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Czyli lepiej niech nazywa Cię psycholką ...to brzmi dumnie. A nas psycholami i świrami. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Ten brak treści a przy tym niczym nie uzasadniona arogancja autora aż oslepiają swoją głupotą. Te niezmącone rozumem myśli, ta niczym nie sprowokowana agresja, (jak by nie było aktywnego SJ) jest bezcenna !!! Bracia i siostry w odstępstwie, moderatorzy,

NIE BLOKUJCIE TYCH CENNYCH PEREŁEK, DAJCIE IM "WYPŁYNĄĆ" NA ŚWIATŁO DZIENNE !!!!!!!!!!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość agnesaa

Wy tu sami sobie o sobie swiadectwo dajecie. ;)

Wasza nienawiść do Jehowy pokazuje jak mocno Diabel odciągnął was od prawdy. Odeszliście od prawdy ale jeszcze musicie pluć na tych, którzy w niej są. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
11 godzin temu, Gandalf napisał:

Que??

Czacha mi już dymi z wysiłku i nie wymyśliłam  dlaczego jesteś zdziwiony moim wpisem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Normalnie chyba jestem prorok albo co :D

O 8 sierpnia 2016 o 18:50, wtsarchive napisał:

Agnesaa: Reprezentujesz wszystko co najgorsze u Świadków Jehowy: pychę, nienawiść, ignorancję. Nawet nie zdajesz sobie sprawę jaką złą robotę robisz swojej religii. Należy Ci się za to podziękowanie od nas :). Osoby z zewnątrz wchodzące na to forum i czytające Twoje posty z pewnością nabiorą odrazę do religii, która produkuje takich ludzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.