Gość r08son

Co to za program? jw.org sponsorem?

Promowane odpowiedzi

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez przemko
      Ewangelia Św. Jana jasno mówi o Boskości Jezusa. Czemuż zatem Świadkowie Jehowy się tego wypierają?
      Jeśli Jezus mówił w Jana 8:24 " Dlatego powiedziałem wam, że pomrzecie w grzechach swoich. Jeśli bowiem nie uwierzycie, że to Ja jestem, pomrzecie w swoich grzechach. " to uważam tą sprawę za pierwszej wagi.
      Jezus używa tutaj zwrotu Jam jest/Ja jestem/Jestem który jestem i jest to ten sam tytuł który znany jest nam m.in. z historii o gorejącym krzaku.

Boskość Jezusa na podstawie Jana 14:28
    • Przez skywalker
      Moi drodzy,
      jeśli myślicie, że Jehowa nie potrafi liczyć to się grubo mylicie.

Już jakiś czas temu Jah zachęca chwalców by ci nie zamawiali drukowanych publikacji, bo to kosztuje dolary.

Powstał serwis jw.org, dzięki czemu chuć napalonych chwalców może wchodzić i nabijać im statystyki.

Ale to też kosztuje, więc Jehowa powiedział DOŚĆ! Mata sobie pobrać kuźwa teledysk i dopiero oglądać, a nie zużywać Jehowie transfer danych i żeby kuźwa płacić musiał ! Psia mać ! Pazerność tych ....synów nie zna granic... !

Zdjęcia dzięki uprzejmości TV.JW.ORG oraz painta

• Przez zarina
      Szczerze powiedziawszy dawno nie miałam tak mieszanych odczuć..

pierwsza część:

ciekawa analogia do Mateusza 19:od 16

część druga:
      wyłudzanie pieniędzy od dzieci i fabrykowanie listów od wiernych

część trzecia:
      niesamowite poświęcenie świadków i wspieranie finansowe przedsięwzięć budowlanych
      czyli sprzedaj krowę za bilet

i część czwarta:
      JEhowa steruje pogodą, daje magiczny piasek 
      i jest stronniczy, czyli jak uratować jedną budowę sali Królestwa a zniszczyć 3 inne i 40 świadkow za pomocą tajfuna

Dobra robota Jarku
    • Przez falafel
      Ma ktoś z was instagrama?

Nie?

To znaczy, że pamiętacie jeszcze czasy, w których stało się w kolejce po ocet, opcjonalnie jesteście brzydcy lub jesteście z tych 'ideaowych', którzy nie umieszczają swoich zdjęć w sieci, bo to zagrożenie.

Oczywiście ten wstęp, mający was, kochani czytelnicy, trochę zirytować a może też i zaciekawić, jest pretekstem do wywołania dyskusji na temat mediów społecznościowych, a właściwie obecności Świadków Jehowy w nich.

Jak zapewne pamiętacie, w czasach dinozaurów, kiedy jeszcze Jehowa widział w internecie zagrożenie, chociaż jak się okazało niedawno stworzył go, by pokazywać ludziom jw.org, wielokrotnie na kongresach nawoływano do nie zakładania profili na facebooku czy naszej klasie.

I tak po takim kongresie liczba profili na fejsie spadała w obwodzie o jakieś 50%. Ale szybko wracała (wszakże trzeba się pochwalić przed innymi swoją facjatą).

Za to to, co dzieje się teraz to istny Meksyk!

Na instagramie, czyli aplikacji, w której użytkownicy dzielą się swoimi fotkami nasi kochani bracia w przerwie między służbą wstawiają fotki. Ciekawą funkcją instagramu są hasztagi. Wpisując odpowiedni hasztag np #zakupy, wyskakują wszystkie fotki użytkowników, którzy dodali taki hasztag pod swoim zdjęciem.

I co? Przecież mogą. Ale żeby się tagować od razu jako #jwgirl?

Zapraszam do galerii.

Która najładniejsza?

#jwgirl  #jwgirls #jwsummer #jwbrazilians #jwcute

Mam jeszcze kilka, ale forum się na mnie obraziło
    • Przez wtsarchive
      Pojawił się na stronie jw.org do pobrania po angielsku nowy Rocznik Świadków Jehowy 2016. Do pobrania tutaj. A tutaj można przeczytać moje krótkie podsumowanie. Nie chcę przeklejać wszystkiego, ale napiszę tylko - dzieje się. Mamy najgorszy wzrost od 10 lat, spadek liczby godzin i pionierów. Cienko widzę kolejny rok służbowy WTS-u, szczególnie, że to dane o liczbie głosicieli, którzy byli w organizacji ZANIM wybuchnął skandal w Australii, ZANIM Lett żebrał o pieniądze w telewizji i ZANIM wstrzymano projekty budowlane na całym świecie i wywalono do domu mnóstwo pionierów specjalnych.
  • Popularny

• Kto obchodzi dziś urodziny

1. mimoza
      mimoza
  • Wpisy bloga