Madlenn

"Bog Boga" film dedykowany wszystkim wierzacym :)

Promowane odpowiedzi

Film dedykuje wszystkim wierzącym, niech każdy odpowie sobie na pytania zadane w filmie, zwłaszcza : "Jak powstal Bog, przez ewolucje, czy przez stwarzanie"?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Gremczak
      Jak to możliwe ,że ja po sześciu dniach nie czuję zmęczenia i nie muszę odpoczywac tak jak Bóg?
    • Przez Loksza
      Otóż nie raz spotkałam z różną formą wyznawania swojej wiary publicznie. Oprócz Świadków Jehowy co stoją ze stojakami. Spotkałam się też z kilkoma katolikami co szczerze nie wstydzą się swojej wiary. Pamiętam w moim mieście był taki 70-letni( obecnie już parę lat nie żyje) Pan Ryszard co zaczepiał ludzi i ten kto chciał słuchał jego świadectwa nawrócenia i zawsze dawał karteczki na, których było napisane o kt godzinie jest fajna audycja w Radio Maryja.  Jakoś rok temu też spotkałam się z formą chyba "nawracania". Stojąc w kolejce w Biedronce. Stał za mną taki starszy pan. Nawet nie zwróciłam uwagi (bawiłam się w telefonie). Spojrzałam na moje produkty co leżały na taśmie ,a na nich taki medalik Matki Boskiej. HYmm wcześnie tego medalika nie było zaczęłam się oglądać, kto mógłby podrzucić . I ten pan co stał za mną po prostu znikł. Później zorientowałam się, że stoi na wyjściu spojrzał się na mnie i wyszedł.  Dobra fajnie, że znajdą się osoby co bez żadnych wpłać 5 zł to dam Ci obrazek czy karteczkę lub przekażę doświadczenie nawrócenia. Nawet nie udają, że wierzą. Po prostu wierzą i to widać gołym okiem. 
      Ale w naszym mieście bardzo drażni mnie fakt jak to cyganiaki wierzą za pieniądze. Przykład taka młoda 14-letnia cyganka stała w carrefour. Zaproponowała takiej pani obrazek św. Ta pani wzięła ten obrazek i szła dalej. A ta piękna cyganeczka zatrzymała ją i powiedziała by zapłaciła za ten obrazek. Pani, aż się zdziwiła i po prostu oddała jej ten obrazek.  Druga sytuacja była taka (zwykły człowiek nie cyganiak) zatrzymał mnie i wciskał obrazek za kase. Nie wzięłam go, bo sam fakt, że obrazków nie toleruję. Rozumiem każdy potrzebuje pieniędzy. Ale cyganiaki jak zawsze handlowali nożami i interes im szedł to przerzucili sę na Obrazki Św w tym udając osobę wierzącą(udają, bo mówią o Bogu, a życiu codziennym robią co innego). Strasznie to wygląda jak tak udają i latają z tymi obrazkami. 
    • Przez NoeGd
      Przypadkowo tutaj trafiłem a skoro trafiłem to się przywitam i przy okazji wyrażę swoje zdziwienie tym, że posty muszą zostać zatwierdzone...Dziwne.
      Jestem wierzący jakby kto pytał, nigdzie nie przynależący poza Kościołem Pana Jezusa...
      Allelujah!
  • Popularny

• Kto obchodzi dziś urodziny

Nikt dziś nie obchodzi urodzin.
  • Wpisy bloga