Promowane odpowiedzi

Przypadkowo tutaj trafiłem a skoro trafiłem to się przywitam i przy okazji wyrażę swoje zdziwienie tym, że posty muszą zostać zatwierdzone...Dziwne.

Jestem wierzący jakby kto pytał, nigdzie nie przynależący poza Kościołem Pana Jezusa...

Allelujah!

 • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
15 hours ago, NoeGd said:

Przypadkowo tutaj trafiłem a skoro trafiłem to się przywitam i przy okazji wyrażę swoje zdziwienie tym, że posty muszą zostać zatwierdzone...Dziwne.

Jestem wierzący jakby kto pytał, nigdzie nie przynależący poza Kościołem Pana Jezusa...

Allelujah!

Witaj na forum:)

Ja podobnie ja Ty nigdzie nie przynaleze bo i nie musze by byc wierzacym Chrzescijaninem.

Niewielu jest nas na forum (tych wierzacych) ale poznasz tutaj wiele swietnych i wartosciowych osób niezaleznie od tego czy w cos wierza czy nie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za przywitania , powitania ? 

Nawiasem mówiąc to nie za bardzo się zgadzam z tym, że " Osoby niewierzące " są wartościowe oceniając je z punktu Biblijnego-Duchowego....Pomijając punkt widzenia nazwijmy to umownie punktem widzenia świata, jeśli jestem wierzący to niejako z zasady osoba niewierząca jest dla mnie niewartościowa, wiem wiem, miłość bliźniego itd. ale mówię jak jest w rzeczywistości i na podstawie fundamentu wiary. Dla naśladowcy chrystusa osoba niewierząca nie może być wartościowa, nie wyobrażam sobie Pana mówiącego o ateiście, że jest wartościowy :P , jasne, można tak mówić potocznie, ten Kowalski to wartościowy obywatel, rzemieślnik czy nauczyciel, ale tak naprawdę nie będzie nim DLA CHRZEŚCIJANINA jako osoba  nazwijmy to UMOWNIE per saldo . 

Nie oszukujcie samych siebie :-) 

Świat ma swoje wartości a Uczniowie mają swoje wartości, cele i nadzieje. Nie ja to wymyśliłem i nie ja jestem od orzekania kto jest wartościowym / w oczach Boga  /.  Wiem, że człowiek może błądzić, szukać, zostać chrześcijaninem albo dreptać w miejscu, są różne stany i sytuacje, nie mi każdego oceniać, ale nie mogę się zgodzić z tym, że osoba niewierząca jest wartościowa, gdy mówimy o sprawach wiary.

Jestem fundamentalistą i fanatykiem :-)  I nieźle mi z tym.

Miłego Wieczoru.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
O 6.05.2017 o 21:42, NoeGd napisał:

(...) przy okazji wyrażę swoje zdziwienie tym, że posty muszą zostać zatwierdzone...Dziwne.

Allelujah!

Postów „musi” być zatwierdzone tylko kilka ( nie pamiętam czy 7 czy 8) potem hulaj dusza! :D 

p.s. Dlaczego tu trafiłeś?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam postów zatwierdzanych chyba jest pięć - czyli Noe jeszcze tylko raz będzie zatwierdzony a potem "hulaj dusza"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz


 • Przeglądający

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

 • Podobna zawartość

  • Przez MieczDucha
   na zbawienie nie można zasłużyć, zapracować - gdyby było to możliwe Jezus Chrystus nie musiałby ofiarować swego bezgrzesznego życia na krzyżu Golgoty. Zbawienie można tylko przyjąć jako dar, ale każdy dar można podeptać, zgubić-- http://mieczducha888.blogspot.com/2017/05/ewangelia-prawdziwej-aski-do-zbawienia.html
    
   Nie potrzeba ludzi i organizacji do zbawienia, ale tylko Żywego Chrystusa. Gdybyśmy musieli do zbawienia dodać coś od siebie to ofiara Chrystusa nie byłaby doskonała, ale jest doskonała - dlatego też zbawienie jest za darmo i możliwe na teraz, bez pośrednictwa ludzi i ich organizacji. --- "Mam już dzisiaj życie wieczne część 2 diabelska niewola pokonana " - http://mieczducha888.blogspot.com/2017/03/mam-juz-dzisiaj-zycie-wieczne-czesc-2.html
    
   , diabeł nakazuje ludziom zapracować sobie na zbawienie, zasłużyć na zbawienie ale to przynosi ludziom wyniszczenie, lęki, niepewność lęki. Świadkowie, katolicy, i inne religie próbują zasłużyć na zbawienie, zapracować na zbawienie, przypodobać się BOGU ale to niemożliwe i są to fałszywe, zgubne drogi ... najpierw jest zbawienie z łaski przez wiarę a potem dobre uczynki a nie jak głoszą fałszywe nauki : " czyń dobro a będziesz zbawiony ". Człowiek całe życie ma lęk, niepewność : " czy już jestem wystarczająco dobry ?? " , " czy Chrystus mnie przyjmie ? " , " czy zgromadziłem odpowiednią ilość dobrych uczynków aby podobać się BOGU ? " --- ale OJCU podoba się tylko to co SYN zrobił na krzyżu Golgoty. Gdybyśmy mogli sami zmazać grzechy nie potrzeba by było ofiary bezgrzesznego Chrystusa. Próby samozbawienia, przypodobania się BOGU to niewiara która przynosi frustracje, lęki, psychiczne wyniszczenie
   , najpierw zbawienie i później dobre uczynki jako owoc zbawienia a nie na odwrót ... " Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę, i to nie jest z was, jest to dar Boga.9 Nie z uczynków, aby nikt się nie chlubił. 10 Jesteśmy bowiem jego dziełem, stworzeni w Chrystusie Jezusie do dobrych uczynków, które Bóg wcześniej przygotował, abyśmy w nich postępowali. " - list apostoła Pawła do Efezjan 2:8-10 -- http://mieczducha888.blogspot.com/2017/03/lublin-spsk-nr-4-faszywe-bilety-do.html
    
   " nie stawajcie się niewolnikami ludzi " - 1 list do Koryntian
  • Przez Gremczak
   Jak to możliwe ,że ja po sześciu dniach nie czuję zmęczenia i nie muszę odpoczywac tak jak Bóg?
 • Popularny

 • Kto obchodzi dziś urodziny

  1. lucy
   lucy
   Wiek: 42 lata
 • Wpisy bloga