Promowane odpowiedzi

Dnia 30.09.2017 o 08:00, Smerfetka napisał:

a może zastanówmy się nad tym dlaczego mimo wszystko wracamy na to forum, widzę że sporo osób wraca, w tym ja też się odczepić nie mogę. W moim przypadku to jest chęć bycia z ludźmi którzy byli w sekcie, byłam na różnych wykladach, czytam książki na ten temat itd. Wracam tu i mimo wszystko czuję się jak w domu, jak wśród tak różnych swoich. Gandalf kiedyś napisał, że nie ma żadnych my, oczywiście abstrahuję od kontekstu, a ja czuję dziwną wspólnotę, choć a może mimo tego że jesteśmy różni, wspólnotę przeżyć tak bym to nazwała. Dlatego mam w nosie czy wierzycie czy nie, ważne że jesteście. Kocham to forum i tyle w temacie. A jak już lila coś napiszę to jak balsam dla mojej duszy. I zupełnie nie wiem czy lila jest wierząca, chyba nie ale to nie ma znaczenia. Ludzie to wspaniale że jesteście dzięki Wam napisałam to wszystko co napisałam i parę osób nie weszło do sekty moona. To naprawdę wielka wartość!! A ile nie zostało świadkami?!

Bo sa tu fajni ludzie?:)))) lubie czytac forum. 

Ps.a lilce to juz ze dwa razy sie oswiadczalam:) gdybym byla facetem- to biore od razu! 

Edytowane przez alka
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godzin temu, alka napisał:

Ps.a lilce to juz ze dwa razy sie oswiadczalam:) gdybym byla facetem- to biore od razu! 

Gdybym była facetem, też bym się wzięła od razu :lolu:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 29.09.2017 o 13:14, Dreamer napisał:

Pozdrawia Was Marcin, dawniej znany tu jako Dreamer, dziś już nieco mniej rozmarzony, ale wciąż romantycznie naiwny :)

Pozdrawia Was Marek, dawniej znany tu jako Megagelon, dziś już nieco mniej rozmarzony, ale wciąż romantycznie naiwny i pijany;)

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 30.09.2017 o 09:00, Smerfetka napisał:

a może zastanówmy się nad tym dlaczego mimo wszystko wracamy na to forum, widzę że sporo osób wraca, w tym ja też się odczepić nie mogę. W moim przypadku to jest chęć bycia z ludźmi którzy byli w sekcie, byłam na różnych wykladach, czytam książki na ten temat itd. Wracam tu i mimo wszystko czuję się jak w domu, jak wśród tak różnych swoich. Gandalf kiedyś napisał, że nie ma żadnych my, oczywiście abstrahuję od kontekstu, a ja czuję dziwną wspólnotę, choć a może mimo tego że jesteśmy różni, wspólnotę przeżyć tak bym to nazwała. Dlatego mam w nosie czy wierzycie czy nie, ważne że jesteście. Kocham to forum i tyle w temacie. A jak już lila coś napiszę to jak balsam dla mojej duszy. I zupełnie nie wiem czy lila jest wierząca, chyba nie ale to nie ma znaczenia. Ludzie to wspaniale że jesteście dzięki Wam napisałam to wszystko co napisałam i parę osób nie weszło do sekty moona. To naprawdę wielka wartość!! A ile nie zostało świadkami?!

15 godzin temu, alka napisał:

2 godziny temu, Lila napisał:

Gdybym była facetem, też bym się wzięła od razu :lolu:

Godzinę temu, Megagelon napisał:

Pozdrawia Was Marek, dawniej znany tu jako Megagelon, dziś już nieco mniej rozmarzony, ale wciąż romantycznie naiwny i pijany;)

No jak nie lubić tego miejsca skoro wątek z deizmu/panteizmu/agnostycyzmu/wiary i tak schodzi na temat miłości, alko i seksu :):):)

• Like 4
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 godzin temu, CzarnySmok napisał:

No jak nie lubić tego miejsca skoro wątek z deizmu/panteizmu/agnostycyzmu/wiary i tak schodzi na temat miłości, alko i seksu :):):)

Lol no wlasnie niektorzy twierdza ,ze na psy

Ale to nie prawda

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pozdrawia Was także Małgorzata dawniej znama tu jako Storge  , dziś. nawet więcej rozmarzona nizeli onegdaj , jednak niezbyt  romantyczna i   nie taka już naiwna ale za to  coraz młodsza   ;) duchem ..... i w sumie cialem też. :)

Edytowane przez Storge
  • Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Storge napisał:

coraz młodsza   .... i w sumie cialem też. :)

Jakim cudem............i ile to kosztuje

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To na fundusz. .. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i jak tu Was nie kochac....:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta