Sceptyk

Forumowicz Extra
 • Ilość dodanej zawartości

  2925
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

6 obserwujących

O Sceptyk

 • Ranga
  Znamy się już dobrze

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Wyznanie
  Brak

Ostatnie wizyty

1567 wyświetleń profilu
 1. Witaj Ihi , Opisujesz, i przedstawiasz kplejny gnoj dotyczacy SJ, Powiem ci z calego serca, nie warto sie tym przejmowac, szkoda czasu, Ja w tej chwili ide sobie upiec placki ziemniaczanie, mowie ci pychota.!!!!!
 2. Do międzynarodowego spisku należy też tysiące żołnierzy którzy mieli okazję tam służyć. Ze tez żaden z nich nie puścił pary z ust ...
 3. Oczywiście że działa. Dlatego "lek" ze względu na popularność ma swoją nazwę i jest często stosowany np w szpitalach.
 4. Oczywiście że nie. Wszystkie święte księgi spisane do tej pory przez ludzi są według mnie nieudaną prubą opisania ewentualnego stwórcy. Tak jak naukowcy mają ograniczone środki do tego by poznać wszystkie zagatki wszechświata tak i ci którzy poszukują boga korzystają jesdynie z środków dla nich obecnie dostępnych. Wielki wybuch wcale nie zaprzecza istnienia stwórcy. Czy wiesz że jednym ze współtwórców teorii wielkiego wybuch był ksiądz katolicki, astronom, Georges Lemair ? W tamtych czasach była to dobra wiadomość dla Watykanu ponieważ oznaczało to że wszechświat miał swój początek i co się z tym wiąże ewentualnego projektanta. Do tamtej pory powszechnie uważano że wszechświat jest niezmiennym i nieporuszającym się układem galaktyk, że jest wieczny.
 5. Albo jeżeli żyjemy w hologramie 😊
 6. Zwolennicy okrągłej ziemi bardziej posłuchal człowieka niż boga.
 7. Dlatego uważam że wszyscy zwolennicy bibli którzy twierdzą że ziemia jest okrągła odeszli od wiary i są odstępcami, heretykami.
 8. Według mnie zwolennicy płaskiej ziemi swoje zrozumienie bazują na biblii która właśnie to sugeruje. Wydaje mi się że według znalezionych w niej relacji dotyczących stwarzania, można wywnioskować że ziemia jest płaska. Envoyé de mon SM-N910W8 en utilisant Tapatalk
 9. No i skończyło się na lubikach
 10. Nic się nie musi nawet wtedy gdy dokonując takiego wyboru ( "nic nie muszenia" ) poświęcamy logikę, zdrowy rozsądek czy ignorujemy wysoki stopień prawdopodobieństwa czegoś. Z własnego wyboru, dlatego że "nic nie musimy", możemy tkwić w słodkiej nieświadomosci. Jeżeli nie odczuwamy potrzeby wyboru czegoś lub wnikania w to co jest lepsze lub gorsze, słuszne lub niesłuszne, prawdziwe czy nieprawdziwe i jest nam z tym dobrze to dlaczegoby nie ? Gdy jednak ktoś twierdzi że " wie że nic nie wie" a równocześnie deklaruje się np. ateistą to coś tu "nie gra". Skoro NIC NIE WIE to skąd wie że bóg nie istnieje?
 11. A ja wam powiem jedno, drodzy bracia i siostry. Biblia została spisana w ten sposób by można ją było dopasować do każdej religii chrześcijańskiej. Każda opcja interpretacji wydaje się dobrą. Albo jeszcze inaczej. Święte księgi zostały spisane przez naszych wrogów z kosmosu. Chodzi o to by nas skłócić co doprowadzi do bratobójczych wojen. My się wzajemnie wyrżniemy zostawiając im wolną do zamieszkania planetę. Sprytne co 😀 ? Tak więc moi drodzy, bez względu na wasze poglądy, nie dajcie się zwariować, traktujcie to wszystko z przymrużeniem oka. 😉 Bądźcie dla siebie mili i darzcie się ogólnym szacunkiem bez względu na przynależność religijną. Envoyé de mon SM-N910W8 en utilisant Tapatalk
 12. Andy, czyli według ciebie Duch Święty jest nieodłączną częścią boga. Sugerujesz że to właśnie dzięki tej jego części duchowego ciała narodziliśmy się jako jego dzieci ?
 13. Nie sądzę by ktoś wbrew Ducha Świętego mógł go zablokować. Zobacz w jaki sposób przekazywał on informację uczniom w dniu Pięćdziesiątnicy. Byli tacy co nagle zaczęli mówić językami wogule się ich nie ucząc. Jestem pewien że żaden z nich się tego nie spodziewał ani nie wierzył w to że tak się może stać. Ich niewiara nie była jednak w stanie zablokować Ducha Świętego 😊 .
 14. Ale jednak jest to dziwne. Kiedyś izraelici grzeszyli przeciwko Jahwe, często te grzechy były im wybaczane. To samo z Jezusem, grzesząc przeciwko niemu też można było liczyć na wybaczenie. Ale, uwaga!! Grzech przeciwko Duchowi Świetemu jest niewybaczalny. Coś mi tu nie pasuje Andy. Twoje tłumaczenie że jesteśmy dziećmi Bożymi tego nie tłumaczy. Przecież, według biblii przede wszystkim jesteśmy dziećmi Boga.