Sceptyk

Forumowicz Extra
 • Zawartość

  3036
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Sceptyk w Rankingu w dniu 8 Grudzień 2016

Sceptyk posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1979 Excellent

6 obserwujących

O Sceptyk

 • Tytuł
  Znamy się już dobrze

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Wyznanie
  Brak

Ostatnie wizyty

1657 wyświetleń profilu
 1. Spotkanie u Nunka

  To taki nowy gatunek ptoka D:
 2. No tak, mówisz o polskim przekładzie. Np w j.polskim rzeczownik "stół" jest rodzajem męskim a np. po francusku odpowiednik słowa "stół " jest w rodzaju żeńskim. A jak to wygląda ze słowem "bóg" w języku oryginalnym w którym została spisana biblia?
 3. Nie wiem, dlatego pytam. Nie znam sterohebrajskiego. Myślę że Bóg jest obojniakuem, a ty? A co mówi biblia?
 4. Nie wiem, dlatego pytam. Nie znam sterohebrajskiego. Myślę że Bóg jest obojniakuem, a ty?
 5. Ja bym wziął zakłady. Za 1$ stawiam że dla Kalacha bóg to facet. Szybko , znim się ocknie
 6. najnowsze "herezje" strażnicy

  Ten nasz karmiciel, drogi Kałachu ma całą kolekcję waszych publikacji które ty nazwałeś całkiem słusznie idiotyzmami. Ich treść zaprzecza sobie nawzajem. Na 100% można w nich znaleźć opowieść o płonącym krzaku i o tym że to Jehowa przemawiał a nie anioł. Bylem 10 lat SJ i widzę że znam Biblię dużo lepiej od ciebie pomimo tego że wcale się nią już nie interesuje. We wszystkich naszych rozmowach nie potrafiłeś ANI RAZU udowodnić na jej podstawie swoich tez. Wróć do twoich tekstów a sam się przekonasz jaki jesteś cienki. Rozmawiam z tobą tylko dlatego że czytają to inni ludzie którzy mogą ocenić twoją twórczość i przekonać się w jakie absurdy wierzą SJ.
 7. Wiem że masz problemy ze zrozumieniem, dla nikogo to nie jest sekretem. Skoro życie doczesne ludzi (jego dzieci) jest tak ważne dla Boga to dlaczego on sam nie wskazał w swoim życiodanym słowie w jaki sposób robić z grzybów antybiotyki. Gdyby to zrobił wczesniej to wówczas uratowałyby miliony istnień ludzkich które do 20 wieku musialy umierać z braku tego specyfiku. Z czego się śmiejesz? 1 czerwca o godz.16h42 napisałeś: "Poza tym zawsze jak naukowcy coś odkrywają to SMIEJE SIE , że tylko po raz kolejny odkrywają prostotę z jaką Jehowa stworzył świat. Niedawno oglądałem jak odkryto penicylinę..jakiś grzyb czyli natura czyli coś co stworzył Jehowa".
 8. najnowsze "herezje" strażnicy

  Kałach, przez 10 lat byłem SJ i zawsze mówiono że to Jehowa był za płonącym krzakiem tłumacząc że nie mógł się inaczej ukazać gdyż nikt by nie został przy życiu. Nie mam strażnicy ani innych publikacji by ci to udowodnić. Jestem jednak pewien że Roszada ze swoją biblioteką jest w stanie udowodnić ci to w ciągu pięciu minut.
 9. Czyli życie doczesne takich robaków jak my wcale go nie interesuje? Stworzył grzyby ale zapomniał powiedzieć że można z nich utworzyć skuteczne lekarstwo, stworzył .............................................. A teraz Kałach się śmieje z tego że odkryli to ludzie. Czy zastanawiałeś się kiedyś nad głupotami które wygadujesz? Cokolwiek powiesz to brakuje w tym logiki i zdrowego rozsądku. Ps: Zamiast w odpowiedzi napisać że "ja nie grzeszę zdrowym rozsadkiem" to postaraj się znaleźć bardziej oryginalną odpowiedź. Np: postaraj się wytłumaczyć dlaczego dla Boga nasze życie doczesne ma tak małą wartość. .............. A zresztą, pisz co chcesz, to przecież ty jesteś z nas najmadrzejszy.
 10. najnowsze "herezje" strażnicy

  Ah tak ??? Skoro ciało kierownicze zna Biblię to dlaczego dopiero teraz wpadli na to że za płonącym krążkiem kryje się anioł. Do tej pory wszyscy twierdzili że był to Jehowa. A ty Kalesznikov odpowiadasz tak jakby to nowe światło wcale nie było nowe ale istniało od zawsze. Ps: Twoja wstawka o dwujbogu i o katolika jest poza tematem. Przestań robić dywersję i odpowiadaj na temat.