antykierat

Forumowicz Extra
 • Zawartość

  2202
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana antykierat w Rankingu w dniu 16 Lipiec

antykierat posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1059 Excellent

5 obserwujących

O antykierat

 • Tytuł
  Znamy się już dobrze

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Wyznanie
  niezrzeszony

Ostatnie wizyty

1468 wyświetleń profilu
 1. No i gitara bo palenie jest be
 2. niedługo się wyratuję

  Panowie ateiści przeprowadziłem z Wami już wiele rozmów na temat powstania świata i nie widzę sensu ich kontynuacji, bo niby w jakim celu? A tym bardziej w temacie wyratowanej. Jak dobrze wiecie, żadna ze stron nie zdoła przekonać drugiej a nie życzyłbym sobie aby odgrzana po 2 miesiącach dyskusja znowu służyła obśmiewaniu wierzących
 3. niedługo się wyratuję

  Gdybyś poczuła się gorzej, dopóki trwa umowa o pracę możesz jeszcze skorzystać ze zwolnienia chorobowego, idąc na nie nawet ostatniego dnia trwania umowy. Wtedy płaci Zus do końca zwolnienia. Nie musisz już miec żadnych kontaktów z pracodawcą.
 4. niedługo się wyratuję

  Myślę że wariant 2 jest najkorzystniejszy bo pracodawca płaci Ci za 3 miesięczny okres wypowiedzenia bez świadczenia pracy i jeszcze wypłaca ekwiwalent za cały urlop 2017. Na Twoim miejscu nie zastanawiałbym się i podpisałbym tą wersję bo idzie Ci na rękę. Jak nie podpisałaś to może zmienić zdanie i urlop zaliczyć do okresu wypowiedzenia. I nie kombinowałbym na płatnym okresie wypowiedzenia z inną pracą.
 5. Przekleństwa

  A skąd, to nie jest żadne przekleństwo. Gwiazdy dziennikarstwa używają często tego słowa.
 6. Olsztyn 12-13 sierpnia 2017

  Melodie królestwa będą grać?
 7. Wrażenia po wykładzie nadzorcy strefy

  A to w oficjalnym przemowieniu on o mamonie gadal, o konkretnych sumach? To chyba musialo byc jakies spotkanie dla wybrancow.
 8. Wiara ponad miłość?

  Uważaj nie potłucz czasem tej drogiej zastawy, bo pani się rozgniewa
 9. Wiara ponad miłość?

  jo zech nie wiedzioł, że seks to tylko facetom potrzebny. A w jakich kręgach przynoszenie zimnego piwa z lodówki należy do obowiazków kobiety?
 10. Wiara ponad miłość?

  Ale w przypadku ŚJ to bielizna i alkohol odpadają. Broń Boże żeby nawet przez ubrania było widać, nie wspominając już o pozbywaniu się odzieży a jeszcze do tego alkohol. Toż to porneia gwarantowana
 11. Wiara ponad miłość?

  Jedi ! Swego czasu słyszałem taką opinię, że na wschodzie (Rosja, Ukraina), to kobiety mawiają, że jak facet nie pije i nie bije to anioł. A o urodzie naszych wschodnich sąsiadek pisać raczej nie trzeba. Także może jeszcze jakiś cień nadziei jest
 12. Wiara ponad miłość?

  Ja ze swojej strony życzę Ci powodzenia w osiągnięciu celu, jeżeli uważasz, że warto walczyć o tą miłość. Oby to nie trwało zbyt długo Pozdr.
 13. Wiara ponad miłość?

  Przecież napisałem, że opieram się tylko na opisie wydarzeń Delfina a w nim nie ma nic na temat, że chciałaby definitywnie zakończyć relacje. Wręcz przeciwnie są jej zapewnienia o samych najlepszych uczuciach.
 14. Wiara ponad miłość?

  O jakim jadzie z mojej strony piszesz? Odnośnie Twoich dalszych pytań. Wcześniej zacytowałem Ci relacje Delfina. Zrobie to po raz kolejny Sama przyjechała pod dom, zapewniła o ciągłej pamięci, tęsknocie, miłości, że jest dla niej wszystkim. Po spotkaniu kolejny raz zrobiła to co poprzednio czyli olała wszelkie próby kontaktu. Czy to jest ok? Tym bardziej, że to nie pierwsza taka reakcja? Nie do końca rozumiem, dlaczego tak się zachowuje? Nie wiem czy to gra, czy może nie do końca sobie zdaje sprawę z konsekwencji uczuć i roli szczerości w nich ale na pewno wiem że jej zachowanie przynajmniej tak opisane przez Delfina nie jest fair. Czy to uważasz za plucie jadem?
 15. Wiara ponad miłość?

  Naprawdę? a wiesz jaki jest styl antykierata? Czy oczekiwanie szczerości w relacjach uczuciowych to zbrodnia? Pewnie lepsza jest zabawa latami w kotka i myszkę?