antykierat

Forumowicz Extra
 • Zawartość

  2231
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana antykierat w Rankingu w dniu 24 Styczeń

antykierat posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1088 Excellent

5 obserwujących

O antykierat

 • Tytuł
  Znamy się już dobrze

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Wyznanie
  niezrzeszony

Ostatnie wizyty

1599 wyświetleń profilu
 1. Uwaga! autopromocja

  A tak w ogóle to kim sa ci świadkowie Jehowy, że nawet forum o nich jest ? Bo juz nie pamiętam
 2. Uwaga! autopromocja

  .
 3. cześć jakby na nowo

  Odnośnie zawartości merytorycznej forum, to szkoda byłoby zaprzepaścić je, bo przez parę ładnych lat nazbierało sie tego trochę. Poza tym forum cechuje się dużą swobodą wyrażania pogladów.
 4. cześć jakby na nowo

  Doszedłem do podobnych wniosków i unikam takich dyskusji.
 5. Świadkowie Jehowy w uniwersum Metro 2033

  https://swiadkowiejehowywpolsce.org/
 6. cześć jakby na nowo

  Oczywiście z tymi bezbożnikami żartuję ale ostatnimi czasy (zanim jeszcze forum trochę się kręciło) zauważam na tym forum gloryfikację ateizmu i pośrednie a czasami bezpośrednie ośmieszanie nie tylko wierzeń religijnych ale nawet jakichkolwiek poglądow, które sugerowałyby obecność wyższej inteligencji we wszechświecie. Uważam to za jeden z gwożdzi do trumny tego forum.
 7. cześć jakby na nowo

  Nie bardzo zorientowany jestem, bo jak widzisz rzadko kto z nowych tutaj trafia. Prędzej chyba zostaje na forum Gedeona. Fejsbuka nimam więc nie wiem co się tam dzieje.
 8. cześć jakby na nowo

  Bezbożnicy twierdzą , że wszystkich wierzących można przedstawić na przykładzie mieszkańców Vanuatu wierzących w księcia Filipa jako w wybawcę. Przeca to się zrobiło nie forum o Świadkach Jehowy ale forum adoratorów ateizmu
 9. cześć jakby na nowo

  Witaj bracie pandeisto! Dawno Cię tu nie było. A szkoda bo ateiści zawładnęli forum, wystraszają nowych i forum umiera.
 10. Świadkowie Jehowy w uniwersum Metro 2033

  Myśle, że powodów spadku aktywnosci forum jest trochę. O kilku juz tu wspomniano. Myśle, że decydującym był brak czatu. Pojawiał sie on i znikał. Raz znikł na ponad pól roku. W tym czasie powstało forum Gedeona i czat wtsarchiva i wszyscy miłośnicy czata przenieśli się tam. Niestety po ponownym uruchomieniu czatu przez Mictlana zdecydowana większość pozostała u wtsarchiva. Żaden rynek nie lubi próżni, nawet forumowy. Wielu starszych bywalców tego forum a także nowi lubią sobie poklikać na żywo. Inna sprawa to tematyka forum w dużym stopniu skupia sie na wychwalaniu ateistycznego światopoglądu i ośmieszaniu wiary w Stwórcę. A to nie jest dobre panaceum dla tych, którzy próbują wyzwolić się od wpływów ŚJ, więc kierują się oni na forum, które jest bliższe ich poglądom.
 11. Świadkowie Jehowy w uniwersum Metro 2033

  Bo odstepczuchy to tera nawiazali konszachty w realu i forum juz olewaja
 12. No i gitara bo palenie jest be
 13. niedługo się wyratuję

  Panowie ateiści przeprowadziłem z Wami już wiele rozmów na temat powstania świata i nie widzę sensu ich kontynuacji, bo niby w jakim celu? A tym bardziej w temacie wyratowanej. Jak dobrze wiecie, żadna ze stron nie zdoła przekonać drugiej a nie życzyłbym sobie aby odgrzana po 2 miesiącach dyskusja znowu służyła obśmiewaniu wierzących
 14. niedługo się wyratuję

  Gdybyś poczuła się gorzej, dopóki trwa umowa o pracę możesz jeszcze skorzystać ze zwolnienia chorobowego, idąc na nie nawet ostatniego dnia trwania umowy. Wtedy płaci Zus do końca zwolnienia. Nie musisz już miec żadnych kontaktów z pracodawcą.
 15. niedługo się wyratuję

  Myślę że wariant 2 jest najkorzystniejszy bo pracodawca płaci Ci za 3 miesięczny okres wypowiedzenia bez świadczenia pracy i jeszcze wypłaca ekwiwalent za cały urlop 2017. Na Twoim miejscu nie zastanawiałbym się i podpisałbym tą wersję bo idzie Ci na rękę. Jak nie podpisałaś to może zmienić zdanie i urlop zaliczyć do okresu wypowiedzenia. I nie kombinowałbym na płatnym okresie wypowiedzenia z inną pracą.