Slawka

Forumowicz
 • Zawartość

  106
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Slawka w Rankingu w dniu 16 Sierpień 2013

Slawka posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

356 Good

7 obserwujących

O Slawka

 • Tytuł
  Z nami na dłużej

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

492 wyświetleń profilu
 1. Slawka

  Śpiący rycerze

  Oh, jaka wielka krzywda stała się babciom nieświadomym zła jakie wyrządzają ludziom pracując dla tej destrukcyjnej sekty. Ktoś im zrobił głupi kawał i musiały przez chwilę poszukać stojaka. A ilu z was po wyjściu z tej sekty potrzebowało pomocy psychiatry, ilu ma rozbite rodziny, zmarnowało sobie najlepsze lata wykonując ich wolę a nie swoją, nie zdobyły wymarzonego zawodu, odtrąciły miłość, bo nie w Panu? Gdyby do mnie nie przyszła taka słodziutka D, która przynosiła na studium specjalnie pieczone ciasteczka ( wiec jak mogłabym odmówić), troszczyła się o mnie, pomagała jednocześnie oplątując mnie siecią nauk tej organizacji tak, że nawet nie wiadomo kiedy znalazłam się w basenie ( bo czas naglił ). Teraz mam rozwaloną rodzinę, nie widziałam swego dziecka od czterech lat i nie wiem czy kiedykolwiek zobaczę. Przeszłam taka traumę, że nie życzę nikomu. Nadal nie mogę się pozbierać. Nie mogę też zrozumieć, kiedy ktoś mówi: oni są nie groźni, to takie niewinne, niech sobie głoszą, nie przeszkadzajmy im, bo to jest dla nich stresujące. Ten ogrom zła i cierpienia jaki generuje ta organizacja woła o pomstę do nieba. Złu należy się przeciwstawiać. Nie pochwalam czynu Gremczaka, mógł się powstrzymać, ale dziwi mnie taki atak na niego.
 2. Slawka

  Swiadkowie Jehowy - rozbijaja rodziny. Obrzydliwa sekta.

  Jak pogodzić Mat 10: 32-38 ze słowami Jezusa: kto mieczem wojuje, od miecza ginie?
 3. Slawka

  Zborowe FBI

  U mnie kompletny brak zainteresowania, chociaż wiem że poszło kilka donosów na temat moich szokujących wypowiedzi. Trzeci rok mnie nie ma na zebraniach, więc nie wiem o co chodzi ale wydaje mi się to dziwne.
 4. Slawka

  Islam

  Szok ! szok ! i jeszcze raz szok ! Nie wiedziałam tego o islamie.
 5. Slawka

  Przywitanie

  Witaj i pisz
 6. Co czuję ? Wielki żal, rozczarowanie, złość że byłam taka naiwna a przede wszystkim nie mogę sobie wybaczyć że spieprzyłam dzieciom dzieciństwo i wszczepiłam im tą zarazę.
 7. Slawka

  Anonymus vs JW

  Wszystko się liczy. Kiedy ja poznawałam '' prawdę " nie spotkałam żadnej konstruktywnej krytyki tej organizacji. Jedynie katolików, którzy pod wpływem świadkowskiej indoktrynacji byli w moich oczach niewiarygodni. Popieram każdy gest, każdą akcję mającą na celu ukazanie prawdy.
 8. Slawka

  Ulotka o Świadkach Jehowy

  Super, popieram i chętnie dołączę. W końcu tak ,, nadepli mi na odcisk", że nie popuszczę okazji dania świadectwa ich hipokryzji.
 9. Slawka

  Witajcie

  Witaj Krzychu, wiem przez co przechodzisz, też tak miałam.
 10. Slawka

  Bibliotekarz wita

  Witaj, świetnie, że chcesz robić coś pożytecznego. Tak bardzo chciałabym, żeby kłamstwo zniknęło i żeby cała prawda o Organizacji wyszła na jaw co uwolniłoby tych wszystkich zmanipulowanych ludzi.