Megagelon

Forumowicz Extra
 • Zawartość

  1312
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1213 Excellent

8 obserwujących

O Megagelon

 • Tytuł
  Znamy się już dobrze
 • Urodziny 03.05.1978

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Location
  Fotel
 • Interests
  Piwo
 • Wyznanie
  Telewizja

Ostatnie wizyty

3602 wyświetleń profilu
 1. Witam Was

  Witam i o zdrowie pytam
 2. Zycie z bylym SJ - nie wiem co robic

  Ja bym go zdiagnozował jako alkoholika. Jednym z objawów alkoholizmu jest uciekanie od rzeczywistości i obowiązków. Kobieta dla alkoholika jest trudnym wyzwaniem. Seks wiąże się z pewnym wysiłkiem dla alkoholika i nie daję mu radości. Alkoholik nawet jak nie pije alkoholu to i tak będzie się zachowywał z tymi objawami.Ja na twoim miejscu zostawił bym go. Ani on ani ty nad tą chorobą nie zapanujesz. Niech alkoholicy grzebią alkoholików.
 3. KIM TY JESTES - np

 4. Wielki Piatek

  Wal i do oporu
 5. szukam "bratniej duszy" :p

  Jestem zainteresowany
 6. Czy warto zaczynać takie studium?

  Jeśli chodzi o mnie to ja bardzo lubię rozmyślać o Bogu po piwie. Oczywiście jedno lub dwa i na tym koniec. Alkohol sprzyja dobrze w budowaniu nowych znajomości i przyjaźni. Kawa jest też dobra
 7. Czy warto zaczynać takie studium?

  Zamiast kawy zaproponuj im na pierwszym studium dobrze schłodzone piwo. Zapewne podziękują więc sama sobie zrób drinka z parasolką i lodem. Chodzi przy tym abyś zobaczyła ich reakcje. Czy będą na tyle inteligentni by zrozumieć że piwo zamiast kawy to nic złego podczas studium.
 8. Niebiański rząd

  Aniołowie prawdopodobnie spadają jeszcze z Nieba. Na ziemi mogą dokonać zmiany nastawienia, to dla nich ostatni dzwonek.. Ludzie będą sądzić ale po przemianie w ciała duchowe i będą jak Aniołowie. Sądzeni będą ci którzy okażą skruchę inni zostaną straceni na wieczność a inni trafią do piekła na wieczne męki.
 9. Niebiański rząd

  Jak tam będzie dokładnie tego nikt nie wie. Ja mówię o rządzie Bożym który będzie nadzorował całą sytuacje na ziemi. Rząd Boży to Królestwo Boże i ta władza jest kluczowa. Będą ludzie różnego charakteru i nie wiadomo czy komuś w pewnym momencie nie odbije. Takie osobniki zatwardziałe będą eliminowane i wyparują w sekundzie. Do tego właśnie jest potrzebny rząd Boży który będzie to nadzorował czyli obserwował każdą osobę i w chwili jej zamiaru popełnienia czynu zabronionego ją natychmiast utylizował jako chwasta.
 10. Niebiański rząd

  Zgadza się tylko że zanim tak się stanie to ludzie muszą się pewnych rzeczy nauczyć i się do nich dostosować. A w tym czasie będą tacy co będą musieli być sprawiedliwie i mądrze upominani i korygowani. Wykluczeń takich jak dziś nie będzie tylko nagła śmierć. Dlatego ci co będą sądzić muszą być z Nieba. To o czym mówisz stanie się ale po okresie 1000 lat do tego czasu będzię potrzebny rząd Boży.
 11. Niebiański rząd

  Musi być by zlikwidować pedofilów z którymi nie potrafią sobie poradzić. To taki jeden przykład, a jest ich zapewne więcej. Np wykluczenie w nowym świecie będzie oznaczało śmierć więc czy sobie wyobrażasz że przy ich sposobie sądzenia dużo ludzi będzie po zmartwychwstaniu żyło?
 12. szukam świadka Jehowy

  A mogą wykluczyć na samo słowo bez pisania listu?
 13. zli ludzie z domow ŚJ

  Jam mam depresje kiedy brak mi pieniędzy, a brak mi cały czas.