Megagelon

Forumowicz Extra
 • Zawartość

  1319
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Megagelon w Rankingu w dniu 3 Październik

Megagelon posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1216 Excellent

8 obserwujących

O Megagelon

 • Tytuł
  Znamy się już dobrze
 • Urodziny 03.05.1978

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Location
  Fotel
 • Interests
  Piwo
 • Wyznanie
  Telewizja

Ostatnie wizyty

3714 wyświetleń profilu
 1. Znakomite wyjaśnienie! Mówiąc językiem kulinarnym dobrze przyprawione.
 2. Maleńczuk o Świadkach Jehowy

  Piję alkohol bo sytuacja mnie do tego zmusza a najbardziej ludzie w moim otoczeniu. Zrywałem z piciem alkoholu wielokrotnie ale zawsze znalazł się diabeł i mnie z powrotem namówił do wypicia alkoholu. Ten kto nie pił alkoholu razem ze mną był dla mnie jak mistrz do czasu kiedy się znowu nie napił. Nie znałem w swoim życiu ludzi zupełnie trzeźwych bo można nie pić alkoholu a być pijanym. Np od religii.
 3. Patriotyzm od diabła?

  Skoro diabeł rządzi światem to dlaczego trzeba wziąć ślub w urzędzie stanu cywilnego? W innym przypadku zostanie się wykluczonym. Ja to odbieram jak przymusową rejestracje w systemie diabła. Tym sposobem popieram patriotyzm bo wywiązuje się z nałożonych na mnie obowiązków przez administrację państwową. Najgorsze jest to że zarejestrowany związek małżeński wcale mi nie daję gwarancji że żona mnie będzie kochać do końca życia. Polityką się nie interesują ale rejestracją związku małżeńskiego tak. A ja się pytam czy małżeństwo na piśmie to nie jest polityka?
 4. Bajki opowiada ten człowiek na dobranoc dobrym muzułmanom. Alkoholika nie da się wyleczyć tylko można go zaleczyć np strachem. Nie będzie pił alkoholu dopóki będzie miał bat nad sobą ale i to może w końcu przestać działać. Tak czy owak śmierć czeka wszystkich i czy mnie zabije muzułmanin czy wódka to jest mi wszystko jedno.
 5. Tak samo jak nie da się wyleczyć alkoholika, by przestał pić alkohol. Hitler eliminował ludzi chorych patologicznie. Można polemizować czy była to dobra metoda. Wiadomo natomiast, że Armagedon zastosuje tą samą metodę. Ranę trzeba oczyścić, a chorą tkankę wyciąć. Ja uważam że ci co chronią pedofilów są 1000 razy gorsi i zepsuci od samych pedofilów.
 6. o jaki błąd chodzi?

  Błąd może być chwilowy lub długotrwały, to zależy od naszego myślenia. Dla nich jest to błąd długotrwały, a dla mnie chwilowy. Inni tego błędu nie widzą i staje się to ich błędem. Wyjaśniam, że chodzi o błąd którego nie ma, więc nie należy szukać czegoś czego nie ma.
 7. cześć jakby na nowo

  Pozdrawia Was Marek, dawniej znany tu jako Megagelon, dziś już nieco mniej rozmarzony, ale wciąż romantycznie naiwny i pijany
 8. Witam Was

  Witam i o zdrowie pytam
 9. Zycie z bylym SJ - nie wiem co robic

  Ja bym go zdiagnozował jako alkoholika. Jednym z objawów alkoholizmu jest uciekanie od rzeczywistości i obowiązków. Kobieta dla alkoholika jest trudnym wyzwaniem. Seks wiąże się z pewnym wysiłkiem dla alkoholika i nie daję mu radości. Alkoholik nawet jak nie pije alkoholu to i tak będzie się zachowywał z tymi objawami.Ja na twoim miejscu zostawił bym go. Ani on ani ty nad tą chorobą nie zapanujesz. Niech alkoholicy grzebią alkoholików.
 10. KIM TY JESTES - np

 11. Wielki Piatek

  Wal i do oporu
 12. szukam "bratniej duszy" :p

  Jestem zainteresowany
 13. Czy warto zaczynać takie studium?

  Jeśli chodzi o mnie to ja bardzo lubię rozmyślać o Bogu po piwie. Oczywiście jedno lub dwa i na tym koniec. Alkohol sprzyja dobrze w budowaniu nowych znajomości i przyjaźni. Kawa jest też dobra
 14. Czy warto zaczynać takie studium?

  Zamiast kawy zaproponuj im na pierwszym studium dobrze schłodzone piwo. Zapewne podziękują więc sama sobie zrób drinka z parasolką i lodem. Chodzi przy tym abyś zobaczyła ich reakcje. Czy będą na tyle inteligentni by zrozumieć że piwo zamiast kawy to nic złego podczas studium.