dziewiatka

Forumowicz Extra
 • Zawartość

  2304
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana dziewiatka w Rankingu w dniu 7 Czerwiec 2015

dziewiatka posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1231 Excellent

1 obserwujący

O dziewiatka

 • Tytuł
  Znamy się już dobrze

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Wyznanie
  S J.

Ostatnie wizyty

1142 wyświetleń profilu
 1. W Jana17;17 czytamy słowo twoje jest prawdą.Wobec tego jest pytanie ile par zwierząt Noe wziął do arki po parze czy po siedem par zwierząt czystych i jednej nieczystych czy po parze zwierząt zarówno czystych jak i nieczystych,co wobec tego jest prawdą?
 2. Te gamonie z tv kłam pieprzą bzdury nazywając swoich pracowników badaczami,jakby to byli badacze naukowi.Po za tym to był ciekawy wstęp by obnażyć niegodziwość i niewiedzę odstępców.Jedyni sprawiedliwi i ceniący prawdę obrońcy pedofilów i cytowany werset z Jana 17;17
 3. O co Ci chodzi co chcesz tym listem osiągnąć . Można czytać biblię i się nią zachwycać,jako dzieło literackie powinna budzić podziw. Gorzej jest już z jej natchnieniem jest pełna błędów i sprzeczności dla tego każdy kto chce naucza na jej podstawie wprowadza innych w błąd często będąc sam w błąd wprowadzony. Nawiasem mówiąc tekst biblii to zbiór legend i zwyczajów tak dobrany by skłonić ludzi do posłuszeństwa i wierności wobec reprezentantów Boga.
 4. W74\10 pytanie czytelników ,,Czy można pogodzić z sumieniem chrześcijańskim przyjęcie pracy wymagającej uzbrojenia.Noszenia karabinu lub pałki.Wiem,że w pasajcie jest ten temat omówiony.Natomiast praca przy wznoszeniu bądź remoncie miejsc kultu była już tyle razy wałkowana,że każdy świadek wiew na co może sobie pozwolić,w strażnicach rozpisano to w detalach.retoryka jest podobna jak w wypadku broni wszystko obraca się wokół głoszenia i jak nasz wybór będzie miał wpływ na dobrą nowinę.A Propos policji można się jeszcze przyjrzeć przyrzeczeniu które składają czy według WTS-owskich mierników wolne jest od zarzutów.
 5. Świadkowie Jehowy w uniwersum Metro 2033

  Najlepiej zwalić całą winę na ateistów i ich niecne zamiary , no może nie całą winę.To że ktoś pisze dla czego nie interesuje go wiara w Boga,toż to jest taka sama promocja jak pisanie o tym ,że Bóg ,niezależnie jak jest pojmowany,istnieje. Niezależnie od tego jaką drogą poszliśmy po opuszczeniu organizacji cenimy sobie wzajemną wymianę poglądów nawet czasami na ostro .Bez niepotrzebnej świadkowskiej poprawności.Każdy lubi słyszeć,że jest piękny i mądry ale czasami trzeba powiedzieć że tak nie jest.I co to będzie powód do obrazy nie odzywania się,lub poszukania tych którzy mi mówią że jestem piękny i mądry.Brak aktywności na forum zwykle związany jest z powrotem do normalnego życia i brakiem czasu.
 6. Maleńczuk o Świadkach Jehowy

  W takim więźniu izolowanie się od grupy osadzonych ma swoje konsekwencje,do tego nie przeklnie,nie uznaje matki boskiej jest cichy i posłuszny a więc wyprzedzi pozostałych w zawodach kto dostanie lepszą fuchę a więc skurwisyn i kapuś, zgodnie z zasadą kto nie pije ten kabluje.Kiedyś zapytałem kolegę dlaczego świadków nie lubiano pod celą ,bo kablują odpowiedział skąd wiesz zapytałem ,przecież nie możecie kłamać.To prawda,że wielu ma wyrąbane i postanowiło wtedy zostać pionierami i tu przestawało być miło chłop chciał pogadać o babach a tu królestwo boże no ileż tak można.
 7. a potem zostałem świadkiem.
 8. Ja nie pamiętam czy udawałem czy nie ale wszyscy w mieście mieli mnie za porządnie pieprzniętego i się dostało kat e z wpisem trwale niezdolny do służby wojskowej nawet podczas działań wojennych- wykreślony z ewidencji, ale psychuszkę sie zaliczyło rozpoznani schizofrenię afektywną i nieprawidłową osobowość.Jak potrzebowałem zaświadczenia z WKU do zakładu pracy to oficer który tam był przywitał mnie słowami wypier....j pojebie bo po karetkę zadzwonię ,po prostu między mną wojskiem nie było chemii
 9. upomnienie

  Każdy komitet jest archiwizowany,jeżeli pociąga za sobą następstwa w postaci wykluczenia bądź napomnienia.Niezależnie jaki okres miną od poprzedniego komitetu, według standardów sprawiedliwości WTS-u drugi komitet za ten sam grzech to niemal automatyczny wylot,ponieważ jest to dowód na brak skruchy.Weźmy na przykład młodego żonkosia,który po kilku latach przykładnego pożycia ze swoją ślubną miał skok w bok.Po lamentach rodzinnych żona mu wybaczyła a on obiecał wierność po raz drugi,komitetowi mając to na względzie oraz gorące zapewnienia onego ,że już nigdy więcej podejmują decyzję o napomnieniu i ograniczeniu przywilejów do odkurzacza i mopa.Mija 10 lat i łon się posuną w latach i lubieżności ,żona której ślubował wierność się opatrzyła a jej uroda według onego spowszedniała do tego stopnia bał się jej dotknąć choć dalej na sali mówił do niej kochanie . I borok spotkał taką której wdzięki powodowały u niego sztywnienie członków i zanim się obejrzał konsumował te wdzięki i co z takim ma zrobić komitet znowu powiedzieć idź i nie grzesz.Druga strona medalu to żona onego,gdy on jest wykluczony łatwiej jej przeprowadzić rozwód bez zborowej dezaprobaty. Co innego gdy trzech rycerzy sprawiedliwości osądza za każdym razem inne wykroczenie ale i tu trzeba być gotowym na najsłodszy pocałunek miłości.
 10. o jaki błąd chodzi?

  Pamiętam ,że mojej żonie aż piana poszła na te spekulacje niektórych.Sprostowanie przyszło bardzo szybko,żeby zdążyć przed studium w zborze.Tłumaczone było błędem przy tłumaczeniu,a ja myślę że była to reakcja na wzburzenie w zborach.
 11. Biblijny potop - fakty czy mity.

  A co z gnojem z arki za arką ciągną się taki smród,że w zasięgu paru kilometrów wszystko co pływało zdechło.
 12. Świadkowie Jehowy w uniwersum Metro 2033

  Zadzwoniłem do syna by sprawdził czy jest w bibliotece a on powiedział że wie o jaką książkę chodzi bo na jej podstawie jest też gra.KtoS widział tę gre?
 13. To powszechna opinia na temat świadków, należy jeszcze dodać białe szaty.Nie dałbym głowy czy aby jakiś sfanatyzowany świadkowski lokalny guru nie zorganizował gdzieś w Polsce takiego wyczekiwania na armagedon,wszak z góry lepiej widać a może trzeba by było poprawić. Często słyszałem podobne opowieści ale czy były one prawdziwe nie jestem wstanie tego stwierdzić.
 14. Mam krytyczny stosunek do nauk biblijnych ,które są forsowane przez różne kościoły.Nie tylko dla tego że są wzajemnie sprzeczne ale też bardzo często urągają zdrowemu rozsądkowi.To prawda że trzeba najpierw wierzyć w Boga by spoglądać potem na drzewo widzieć w nim dowód istnienia stwórcy.Tylko po co skoro i tak już wierzę.Jednak ta z listu do hebrajczyków 3;4jest ograniczana przez tych którzy się na nią powołują bo nie obejmują tą zasadą Boga .Wobec tego pytanie które wydaje się zasadne który Bóg stworzył Boga?
 15. Rola kobiet w organizacji Świadków Jehowy

  Na początku wieku kobiety w zborze pełniły rolę diakonis, jeszcze w latach pięćdziesiątych wchodziły w skład komitetu zboru z prawem do zalecania braci na starszych,prowadzenie zebrań zbiórek.Nie mogły tylko brać udziału w komitecie sądowniczym .