dziewiatka

Forumowicz Extra
 • Zawartość

  2294
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana dziewiatka w Rankingu w dniu 7 Czerwiec 2015

dziewiatka posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1230 Excellent

1 obserwujący

O dziewiatka

 • Tytuł
  Znamy się już dobrze

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Wyznanie
  S J.

Ostatnie wizyty

1108 wyświetleń profilu
 1. Biblijny potop - fakty czy mity.

  A co z gnojem z arki za arką ciągną się taki smród,że w zasięgu paru kilometrów wszystko co pływało zdechło.
 2. Świadkowie Jehowy w uniwersum Metro 2033

  Zadzwoniłem do syna by sprawdził czy jest w bibliotece a on powiedział że wie o jaką książkę chodzi bo na jej podstawie jest też gra.KtoS widział tę gre?
 3. To powszechna opinia na temat świadków, należy jeszcze dodać białe szaty.Nie dałbym głowy czy aby jakiś sfanatyzowany świadkowski lokalny guru nie zorganizował gdzieś w Polsce takiego wyczekiwania na armagedon,wszak z góry lepiej widać a może trzeba by było poprawić. Często słyszałem podobne opowieści ale czy były one prawdziwe nie jestem wstanie tego stwierdzić.
 4. Mam krytyczny stosunek do nauk biblijnych ,które są forsowane przez różne kościoły.Nie tylko dla tego że są wzajemnie sprzeczne ale też bardzo często urągają zdrowemu rozsądkowi.To prawda że trzeba najpierw wierzyć w Boga by spoglądać potem na drzewo widzieć w nim dowód istnienia stwórcy.Tylko po co skoro i tak już wierzę.Jednak ta z listu do hebrajczyków 3;4jest ograniczana przez tych którzy się na nią powołują bo nie obejmują tą zasadą Boga .Wobec tego pytanie które wydaje się zasadne który Bóg stworzył Boga?
 5. Rola kobiet w organizacji Świadków Jehowy

  Na początku wieku kobiety w zborze pełniły rolę diakonis, jeszcze w latach pięćdziesiątych wchodziły w skład komitetu zboru z prawem do zalecania braci na starszych,prowadzenie zebrań zbiórek.Nie mogły tylko brać udziału w komitecie sądowniczym .
 6. Rola kobiet w organizacji Świadków Jehowy

  Rola kobiet w zborze była przez lata systematycznie ograniczana i tu można spekulować o powodach takiego postępowania centrali; męski szowinizm czy wierność wzorcom biblijnym a może jedno i drugie. Czy kiedykolwiek dowiemy się o przyczynach takiego postępowania.Organizacja zapędziła się w kozi róg bo z jednej strony mówi,że szanuje prawa kobiet i mają one niezbywalne prawo do szacunku,które to prawa nadał Jehowa.Z drugiej strony odmawiają kobietom prawa do własnego zdania ,podejmowania osobistych decyzji
 7. publiczna "modlitwa różańcowa" na kongresie świadków Jehowy

  Cejrowski to ciul i prostak.Przypomina mi kolegę z pracy to w co on wierzy to jest prawdziwa wiara bo przekazali ją rodzice inne jest bebo nawet jeśli podobne to od diabła.
 8. niedługo się wyratuję

  L4sumuje się w ciągu roku.po 6 miesiącach chorobowego co najmniej rok nie wolno chorować bo nie będzie l4,jest jeszcze taka możliwość,jak świadczenia rehabilitacyjne.Nie wiem czy w małych firmach jest obowiązek przeprowadzenia okresowych badań lekarskich,jeżeli tak to po miesiącu chorobowego są one obowiązkowe nie można wtedy iść na urlop.To tak na temat chorobowego oraz powodzenia w kuracji odtruwającej z WTS-u.
 9. Dzisiejsze Spotkanie z głosicielami

  Teraz jestem naprawdę wolny,jak ping pong.Dlatego,że wątpię w tą wolność ,więc zapytam na czym ona polega?
 10. Głosicielka

  Zawsze to był obowiązek tylko wcześniej kodeks określił to obowiązkiem społecznym.Na podstawie biblii jestem gotów udowodnić ,że BO oraz starsi w zborach łamali prawo Boże nie zgłaszając pedofilii organom ścigania.List do rzymian 13 rozdział,pierwsze siedem wersetów wyraźnie mówi ,że organizacja jest przeciw porządkowi bożemu.
 11. Głosicielka

  Kałasznikow nie napinaj się tak bo Ci żyłka pęknie .Cały problem polega na tym,że znamy osoby skrzywdzone nie krzywdzicieli, towarzystwo stara się zamiatać sprawę pod dywan w`ystarczy tylko prześledzić listy do gron starszych w zborze,to są dokumenty poświadczającąe złą wolę CK.
 12. Ja też jestem niegodziwy i podły i dobrze mi z tym.Ostatnio powiedziałem matce którą10 letni syn prał po ryju,że jeżeli nie ma nic przeciwko to ja tego s....la za...ję za darmo,obraziła się a ja w dobrym humorze poszedłem na piwo ,tylko trochę żal mi się zrobiło dzieciaka,że ma głupią matkę dzieciaka musiała boleć ręka bo walił w ten ryj z całej siły a na imię miał Sebastian.Patrz co się z człowiekiem robi gdy przez długi czas stara się być dobry.
 13. Świadek może pracować w policji nawet z bronią tylko nie będzie nadawał się w zborze do specjalnych przywileji ,nie mógł pracować w MO.O tym czy dana praca jest dla świadków decydują lokalne nieformalne ustalenia zidiociałych starszych i ich żon Po pierwsze co stoi na przeszkodzie by nie mógł pracować w policji ,jaka zasada lub prawo,są też relacje (doświadczenia )w strażnicy oświadkach policjantach czy strażnikach więziennych.Awersja do tego zawodu u świadków wynika z pewnych zaszłości a konkretnie chodzi o milicję obywatelską i panujące w niej warunki,milicjant nie mógł być świadkiem,świadek nie wstępował do milicji bo naruszyłby zasadę neutralności(PZPR i miłość do ZSRR). Znam świadka strażaka.W relacjach o zamachu na WTC jest mowa o świadkach strażakach oczywiście te relacje są zamieszczone w jedynie świętych i słusznych i najbardziej poczytnych publikacjach. Trop masz to sobie znajdź.Na resztę wątpliwości odpowie strażnica do studium z lipca 2017 pytania czytelników.
 14. Świadek może pracować w policji nawet z bronią tylko nie będzie nadawał się w zborze do specjalnych przywileji ,nie mógł pracować w MO.O tym czy dana praca jest dla świadków decydują lokalne nieformalne ustalenia zidiociałych starszych i ich żon