dziewiatka

Forumowicz Extra
 • Ilość dodanej zawartości

  2291
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O dziewiatka

 • Ranga
  Znamy się już dobrze

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Wyznanie
  S J.

Ostatnie wizyty

1023 wyświetleń profilu
 1. Kałasznikow nie napinaj się tak bo Ci żyłka pęknie .Cały problem polega na tym,że znamy osoby skrzywdzone nie krzywdzicieli, towarzystwo stara się zamiatać sprawę pod dywan w`ystarczy tylko prześledzić listy do gron starszych w zborze,to są dokumenty poświadczającąe złą wolę CK.
 2. Ja też jestem niegodziwy i podły i dobrze mi z tym.Ostatnio powiedziałem matce którą10 letni syn prał po ryju,że jeżeli nie ma nic przeciwko to ja tego s....la za...ję za darmo,obraziła się a ja w dobrym humorze poszedłem na piwo ,tylko trochę żal mi się zrobiło dzieciaka,że ma głupią matkę dzieciaka musiała boleć ręka bo walił w ten ryj z całej siły a na imię miał Sebastian.Patrz co się z człowiekiem robi gdy przez długi czas stara się być dobry.
 3. Świadek może pracować w policji nawet z bronią tylko nie będzie nadawał się w zborze do specjalnych przywileji ,nie mógł pracować w MO.O tym czy dana praca jest dla świadków decydują lokalne nieformalne ustalenia zidiociałych starszych i ich żon Po pierwsze co stoi na przeszkodzie by nie mógł pracować w policji ,jaka zasada lub prawo,są też relacje (doświadczenia )w strażnicy oświadkach policjantach czy strażnikach więziennych.Awersja do tego zawodu u świadków wynika z pewnych zaszłości a konkretnie chodzi o milicję obywatelską i panujące w niej warunki,milicjant nie mógł być świadkiem,świadek nie wstępował do milicji bo naruszyłby zasadę neutralności(PZPR i miłość do ZSRR). Znam świadka strażaka.W relacjach o zamachu na WTC jest mowa o świadkach strażakach oczywiście te relacje są zamieszczone w jedynie świętych i słusznych i najbardziej poczytnych publikacjach. Trop masz to sobie znajdź.Na resztę wątpliwości odpowie strażnica do studium z lipca 2017 pytania czytelników.
 4. Świadek może pracować w policji nawet z bronią tylko nie będzie nadawał się w zborze do specjalnych przywileji ,nie mógł pracować w MO.O tym czy dana praca jest dla świadków decydują lokalne nieformalne ustalenia zidiociałych starszych i ich żon
 5. Nie będę wypowiadał się na temat zdrowia psychicznego świadków,wystarczy ,że ich dowództwo wypowiedziało się na temat mojego zdrowia na łamach strasznicy ,że jako odstępca jestem chory psychicznie,nie odpłacę się pięknym za nadobne ,Mat 7; 12.Jeżeli chodzi o zamiatanie pod dywan pedofilii to widać jak byk.Ci starsi którzy nie informowali policji łamali zasadę biblijną z Rz 12;1-7to nic że nakaz zgłaszania przestępstwa został określony jako obowiązek społeczny ale to był obowiązek wobec cezara. Rz13;2dlatego ten, kto przeciwstawia się władzy ,przeciwstawia się porządkowi bożemu,ci zaś,którzy się mu przeciwstawili ściągną na siebie wyrok.Zobaczymy jaki wyrok wyda opinia publiczna gdy sprawa zostanie nagłośniona, prawdopodobnie za świadkami zamiast kociarz wołać będą pedofil.
 6. Kałasznikov Ty mnie nie obrażaj i nie wyzywaj od jakiś zielonych świądków.Ze mnie żaden ufok tylko pokorny sługa JHWH autentyczny choć przyznam zmanierowany świadek co lekko bierze sobie to świadkowanie i może jedno traktuję poważnie 30 lat.swojej gorliwości w organizacji,żona powiedziałaby fanatyzmu.i sierść mi staje jak czytam osoby którew sposób nieudolny bronią nauk organizacji!
 7. Ja działam pod wpływem ducha jak 0,7obalę mówię wtedy językami wprawdzie nie anielskimi lecz pijackim ,pewnie podobnie było przy ustalaniu kanonu pism i tak spirytus działa.Pijcie,,,,,,,,,,,,wszyscy, co za tekst lecę by żonie pokazać mam nadzieję ,że zrozumie to moje picie to tylko odprawianie świętego obrządku.
 8. Ja działam pod wpływem ducha jak 0,7obalę mówię wtedy językami wprawdzie nie anielskimi lecz pijackim ,pewnie podobnie było przy ustalaniu kanonu pism i tak spirytus działa.
 9. Z .tym duchem to jest tak zwana personifikacja.Jest jedno miejsce w biblii gdzie możemy przeczytać o trójcy ,to list pierwszy Jana piąty rozdział w przekładzie gdańskim,w biblii tysiąclecia jest ten fragment w przypisie.Tak po prawdzie nie jesteśmy w stanie zweryfikować na podstawie treści ewangelii i listów Pawła w co wierzyli biblijny Jezus i apostołowie,te teksty prawdopodobnie podczas przepisywania ulegały korektom i poprawkom w celu tak zwanego przysporzenia chwały Chrystusowi.
 10. Ja działam pod wpływem ducha jak 0,7obalę mówię wtedy językami wprawdzie nie anielskimi lecz pijackim ,pewnie podobnie było przy ustalaniu kanonu pism i tak spirytus działa.
 11. kalasznikov kończ waść wstydu oszczędź.gdyby były świadectwaw TSSK to Tobie należałaby się pała ze znajomości biblii no i pała z logicznej argumentacji..Weź się za tak zwane studiowanie biblii i publikacji by rozumnie bronić swoich poglądów jeżeli jakieś masz.
 12. o ja pierdziu znowu temat pseudo biblijny ,wystarczy czytać i trochę znać tak zwaną historię biblijną.
 13. Dz Ap 20;7 informuje o pewnym wydarzeniu a nie o tym ,że miało ono charakter cykliczny.Czytamy tam kiedy zebraliśmy się anie gdy zbieramy się.?W1 kor 11;pisze oznaczeniu twego typu uroczystości i ewentualnie jak długo powinno się je obchodzić Nie wiem czy dla ateistów wywody wierzących są śmieszne dla mnie nie pod warunkiem,że nie są śmieszne ani żałosne.
 14. Dz Ap 20;7 informuje o pewnym wydarzeniu a nie o tym ,że miało ono charakter cykliczny.Czytamy tam kiedy zebraliśmy się anie gdy zbieramy się.?W1 kor 11;pisze oznaczeniu twego typu uroczystości i ewentualnie jak długo powinno się je obchodzić Nie wiem czy dla ateistów wywody wierzących są śmieszne dla mnie nie pod warunkiem,że nie są śmieszne ani żałosne.
 15. Podczas pamiątki skrzynki są zasłonięte,przynajmniej tak było za moich czasów.Choć pamiętam pamiątki w teatrze gdzie skrzynki a raczej skrzynie na datki były.