dziewiatka

Forumowicz Extra
 • Zawartość

  2288
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana dziewiatka w Rankingu w dniu 7 Czerwiec 2015

dziewiatka posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1228 Excellent

1 obserwujący

O dziewiatka

 • Tytuł
  Znamy się już dobrze

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Wyznanie
  S J.

Ostatnie wizyty

1072 wyświetleń profilu
 1. publiczna "modlitwa różańcowa" na kongresie świadków Jehowy

  Cejrowski to ciul i prostak.Przypomina mi kolegę z pracy to w co on wierzy to jest prawdziwa wiara bo przekazali ją rodzice inne jest bebo nawet jeśli podobne to od diabła.
 2. niedługo się wyratuję

  L4sumuje się w ciągu roku.po 6 miesiącach chorobowego co najmniej rok nie wolno chorować bo nie będzie l4,jest jeszcze taka możliwość,jak świadczenia rehabilitacyjne.Nie wiem czy w małych firmach jest obowiązek przeprowadzenia okresowych badań lekarskich,jeżeli tak to po miesiącu chorobowego są one obowiązkowe nie można wtedy iść na urlop.To tak na temat chorobowego oraz powodzenia w kuracji odtruwającej z WTS-u.
 3. Dzisiejsze Spotkanie z głosicielami

  Teraz jestem naprawdę wolny,jak ping pong.Dlatego,że wątpię w tą wolność ,więc zapytam na czym ona polega?
 4. Głosicielka

  Zawsze to był obowiązek tylko wcześniej kodeks określił to obowiązkiem społecznym.Na podstawie biblii jestem gotów udowodnić ,że BO oraz starsi w zborach łamali prawo Boże nie zgłaszając pedofilii organom ścigania.List do rzymian 13 rozdział,pierwsze siedem wersetów wyraźnie mówi ,że organizacja jest przeciw porządkowi bożemu.
 5. Głosicielka

  Kałasznikow nie napinaj się tak bo Ci żyłka pęknie .Cały problem polega na tym,że znamy osoby skrzywdzone nie krzywdzicieli, towarzystwo stara się zamiatać sprawę pod dywan w`ystarczy tylko prześledzić listy do gron starszych w zborze,to są dokumenty poświadczającąe złą wolę CK.
 6. Ja też jestem niegodziwy i podły i dobrze mi z tym.Ostatnio powiedziałem matce którą10 letni syn prał po ryju,że jeżeli nie ma nic przeciwko to ja tego s....la za...ję za darmo,obraziła się a ja w dobrym humorze poszedłem na piwo ,tylko trochę żal mi się zrobiło dzieciaka,że ma głupią matkę dzieciaka musiała boleć ręka bo walił w ten ryj z całej siły a na imię miał Sebastian.Patrz co się z człowiekiem robi gdy przez długi czas stara się być dobry.
 7. Świadek może pracować w policji nawet z bronią tylko nie będzie nadawał się w zborze do specjalnych przywileji ,nie mógł pracować w MO.O tym czy dana praca jest dla świadków decydują lokalne nieformalne ustalenia zidiociałych starszych i ich żon Po pierwsze co stoi na przeszkodzie by nie mógł pracować w policji ,jaka zasada lub prawo,są też relacje (doświadczenia )w strażnicy oświadkach policjantach czy strażnikach więziennych.Awersja do tego zawodu u świadków wynika z pewnych zaszłości a konkretnie chodzi o milicję obywatelską i panujące w niej warunki,milicjant nie mógł być świadkiem,świadek nie wstępował do milicji bo naruszyłby zasadę neutralności(PZPR i miłość do ZSRR). Znam świadka strażaka.W relacjach o zamachu na WTC jest mowa o świadkach strażakach oczywiście te relacje są zamieszczone w jedynie świętych i słusznych i najbardziej poczytnych publikacjach. Trop masz to sobie znajdź.Na resztę wątpliwości odpowie strażnica do studium z lipca 2017 pytania czytelników.
 8. Świadek może pracować w policji nawet z bronią tylko nie będzie nadawał się w zborze do specjalnych przywileji ,nie mógł pracować w MO.O tym czy dana praca jest dla świadków decydują lokalne nieformalne ustalenia zidiociałych starszych i ich żon
 9. Głosicielka

  Nie będę wypowiadał się na temat zdrowia psychicznego świadków,wystarczy ,że ich dowództwo wypowiedziało się na temat mojego zdrowia na łamach strasznicy ,że jako odstępca jestem chory psychicznie,nie odpłacę się pięknym za nadobne ,Mat 7; 12.Jeżeli chodzi o zamiatanie pod dywan pedofilii to widać jak byk.Ci starsi którzy nie informowali policji łamali zasadę biblijną z Rz 12;1-7to nic że nakaz zgłaszania przestępstwa został określony jako obowiązek społeczny ale to był obowiązek wobec cezara. Rz13;2dlatego ten, kto przeciwstawia się władzy ,przeciwstawia się porządkowi bożemu,ci zaś,którzy się mu przeciwstawili ściągną na siebie wyrok.Zobaczymy jaki wyrok wyda opinia publiczna gdy sprawa zostanie nagłośniona, prawdopodobnie za świadkami zamiast kociarz wołać będą pedofil.
 10. Dzisiejsze Spotkanie z głosicielami

  Kałasznikov Ty mnie nie obrażaj i nie wyzywaj od jakiś zielonych świądków.Ze mnie żaden ufok tylko pokorny sługa JHWH autentyczny choć przyznam zmanierowany świadek co lekko bierze sobie to świadkowanie i może jedno traktuję poważnie 30 lat.swojej gorliwości w organizacji,żona powiedziałaby fanatyzmu.i sierść mi staje jak czytam osoby którew sposób nieudolny bronią nauk organizacji!
 11. Dzisiejsze Spotkanie z głosicielami

  Ja działam pod wpływem ducha jak 0,7obalę mówię wtedy językami wprawdzie nie anielskimi lecz pijackim ,pewnie podobnie było przy ustalaniu kanonu pism i tak spirytus działa.Pijcie,,,,,,,,,,,,wszyscy, co za tekst lecę by żonie pokazać mam nadzieję ,że zrozumie to moje picie to tylko odprawianie świętego obrządku.
 12. Dzisiejsze Spotkanie z głosicielami

  Ja działam pod wpływem ducha jak 0,7obalę mówię wtedy językami wprawdzie nie anielskimi lecz pijackim ,pewnie podobnie było przy ustalaniu kanonu pism i tak spirytus działa.
 13. Z .tym duchem to jest tak zwana personifikacja.Jest jedno miejsce w biblii gdzie możemy przeczytać o trójcy ,to list pierwszy Jana piąty rozdział w przekładzie gdańskim,w biblii tysiąclecia jest ten fragment w przypisie.Tak po prawdzie nie jesteśmy w stanie zweryfikować na podstawie treści ewangelii i listów Pawła w co wierzyli biblijny Jezus i apostołowie,te teksty prawdopodobnie podczas przepisywania ulegały korektom i poprawkom w celu tak zwanego przysporzenia chwały Chrystusowi.
 14. Dzisiejsze Spotkanie z głosicielami

  Ja działam pod wpływem ducha jak 0,7obalę mówię wtedy językami wprawdzie nie anielskimi lecz pijackim ,pewnie podobnie było przy ustalaniu kanonu pism i tak spirytus działa.