dziewiatka

Forumowicz Extra
 • Ilość dodanej zawartości

  2280
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O dziewiatka

 • Ranga
  Znamy się już dobrze

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Wyznanie
  S J.

Ostatnie wizyty

981 wyświetleń profilu
 1. o ja pierdziu znowu temat pseudo biblijny ,wystarczy czytać i trochę znać tak zwaną historię biblijną.
 2. Dz Ap 20;7 informuje o pewnym wydarzeniu a nie o tym ,że miało ono charakter cykliczny.Czytamy tam kiedy zebraliśmy się anie gdy zbieramy się.?W1 kor 11;pisze oznaczeniu twego typu uroczystości i ewentualnie jak długo powinno się je obchodzić Nie wiem czy dla ateistów wywody wierzących są śmieszne dla mnie nie pod warunkiem,że nie są śmieszne ani żałosne.
 3. Dz Ap 20;7 informuje o pewnym wydarzeniu a nie o tym ,że miało ono charakter cykliczny.Czytamy tam kiedy zebraliśmy się anie gdy zbieramy się.?W1 kor 11;pisze oznaczeniu twego typu uroczystości i ewentualnie jak długo powinno się je obchodzić Nie wiem czy dla ateistów wywody wierzących są śmieszne dla mnie nie pod warunkiem,że nie są śmieszne ani żałosne.
 4. Podczas pamiątki skrzynki są zasłonięte,przynajmniej tak było za moich czasów.Choć pamiętam pamiątki w teatrze gdzie skrzynki a raczej skrzynie na datki były.
 5. Ja zaczynam wielki post.Na pytanie lekarza ile ważę i czy trzymam dietę odpowiedziałem staram się na to pani lekarz starać się k,,,a można całe życie i nic z tego nie będzie.Tylko jeszcze niech mi pan powie,że stara się zbić wagę.Dla tego zacząłem post.Płaczę i wpierdzielam trawę i marchewki.
 6. To wygląda jak spotkanie Anonimowych Alkoholików,tylko tym razem opowiadają jak im się udało wytrwać w wierności niekoniecznie trzeźwo oceniając swoje postępowanie.Najgorsze jest to ,że ja też potrafiłem tak bredzić;jestem wdzięczny za to na co sam zapracowałem za każdym razem gdy rezygnowałem z osobistych celów lub marzeń był to dowód wdzięczności tylko k..wa za co ?
 7. Którymi czynami chlubi się biblia i są godne naśladowania? Może mordowanie wszystkich jak leci od starców po małe dzieci. Biblia przedstawia wykrzywiony obraz moralności ,najbardziej szlachetny czyn jest niegodziwy bo sprzeczny z wolą Boga,tym samym niegodziwość urasta do wzoru moralności.
 8. Czego boi się stojak zamknięty w ciemnym garażu lub innym schowku na szczotki.
 9. Stanąłem w obliczu niepewności życia i mogę zapewnić ,że przez myśl nie przemknęło pragnienie pojednania się z bogiem bądź strach przed jego sądem.czy ateista i wierzący w tych trudnych chwilach czują tak samo ale czy to samo?
 10. ktoś kto nie wierzy w Boga,według wyznawców tego Boga jest w pewnym stopniu upośledzony ,bo jak mógł powstać tak złożony świat? Czy ateista w chwili zagrożenia swojego życia ,boi się,że zostanie rozliczony po śmierci ,bezedura ! ateista boi się o najbliższych,co z nimi będzie ,jaka ich czeka przyszłość.
 11. Tytuł' ,,Urojenie kreacjonizmu'' o nieuczciwości autora świadczy to ,że dobór zamienia na przypadek.
 12. Można się zmienić nawet po trzydziestce .tylko przez jakiś czas jest to walka przypominająca walkę z chorobą alkoholową.Raz sobie odpuścisz to popłyniesz.
 13. Nie wiem o co poszło było to w latach 70.Jakieś niepokojące wieści dotarły do starszych,więc dwóch z nich wybrało się do braciszka zastali go przy robocie na dachu.Wobec tego wołają Leon schodź chcemy z Tobą porozmawiać ,Leon na to nie mam czasu na rozmowę nie zejdę.Leon zlazuj ,ponawiają wezwanie starsi Leon na to nie,no to bracie Leonie czuj się wykluczony.Świadkiem tego była żona Leona,która sama się wykluczyła.
 14. Cui trzej z komitetu mogliby się odrobinę więcej przygotować bo delikwent walił głupoty i sam się podkładał..Samo to ,że niemal zakwestionował natchnienie biblii
 15. Komitety sądownicze u świadków są wzorowane na sądach żydowskich opisanych w biblii.Każdy przeciwnik tego typu sądownictwa będzie szukał dowodów ,że to z punktu widzenia biblii jest bezprawne.można odwołać się do tego co powiedział Jezus ,że to zbór sądzi,tylko zapominamy ,że oceniamy wypowiedź Jezusa z perspektywy conajmniej20 wieku a zwyczaje w pierwszym wieku były inne,za zbór żydowski czy chrześcijański oraz w jego imieniu decydowali miejscowi starsi.Ponad to zapominamy ,że prawo bibli było okrutne a Bóg jakby mniej miłosierny jakby nam się wydawało.Kara zakładała odwet i wzbudzenie takiego strachu który miał przede wszystkim odstraszać innych i w takim matriksie moralnym żyją świadkowie..Można tylko mieć nadzieję ,że rządzący kiedyś pozbędą się lęku przed lobby religijnemu powiedzą chcecie prowadzić swoją działalność musicie dostosować się do wymogów współczesności.