Jabol

Forumowicz Extra
 • Zawartość

  661
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

324 Good

7 obserwujących

O Jabol

 • Tytuł
  Znamy się już dobrze

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Location
  Oława
 • Wyznanie
  Wolno myśliciel

Ostatnie wizyty

3410 wyświetleń profilu
 1. Jabol

  Dzisiejsze Spotkanie z głosicielami

  Kieracie błagam sklejaj to razem 4 posty pod rząd wciągu godziny... serio? Co do krwi... Krew była upuszczana rytualnie i rytualnie oddawana Bogu w ofierze... jak najlepsze wykrwawienie by oddać jak najwięcej ofiary Bogu?
 2. Jabol

  Dzisiejsze Spotkanie z głosicielami

  Kieracie błagam sklejaj to razem 4 posty pod rząd wciągu godziny... serio? Co do krwi... Krew była upuszczana rytualnie i rytualnie oddawana Bogu w ofierze... jak najlepsze wykrwawienie by oddać jak najwięcej ofiary Bogu?
 3. Trza odkurzyć półkę i wrócić do szarej rzeczywistości.

   

 4. Jabol

  Zainteresowana

  Sprawa naprawdę dziwna... co do widzenia obgadujących świadków to może być przewrażliwienie spowodowane właśnie tą napiętą sytuacją. Osobiście krok pierwszy to kontakt z lekarzem pierwszego kontaktu aby uzgodnić wizytę doktorem psychologi, który w głębi się w twoje problemy i zdecyduje o dalszym leczeniu Krok drugi zapewnić bezpieczeństwo sobie i bliskim,a więc wszelkie formy wyłudzeń, prześladowań, zastraszeń i innych znamion przestępstwa zgłaszać do odpowiednich służb. Proponowałbym skierowanie do sądu zakazu zbliżania się do twojej osoby i dziecka (to ważne, ponieważ nie jesteś obok dziecka przez 24 godziny na dobę) PS... straszenie prokuratorem? what?! z tego co mi wiadomo prokurator to dziwny odrębny byt, który nie jest do usług osób prywatnych i ma jedynie karać... karać... karać i to jak najciężej... o zgrozo w sądzie prokurator jest najbardziej obiektywną osobą XD
 5. Jabol

  Wyrok w sprawie Candace Conti - utrzymany

  Podaj tutaj... dobrzy ludzie powoli to przetłumaczą.
 6. Hmm zakład w laskach... też należy do KRK ;] czy ŚJ mogę pochwalić się podobnymi ośrodkami, miejscami czy jak to nazwać?
 7. Jabol

  Odpowiedzialność organizacji

  Długi możesz zawsze dostać w spadku.
 8. A więc dobrze rozumiem, że czynnikiem, który spowodował, że ten o to mężczyzna zabił było wyrzucenie z domu? Ja to widzę tak... rodzice odkrywają, że syn ćpa, a więc wyrzucają go z domu..on trafia głębiej w narkotyki, zaczyna dillować, a później zabija drugiego dilera czy tam konkurencje... więc czyja jest wina, że on zabił? rodziców, że go wyrzucili, bo wyrzucając go pozbawili go oporów.
 9. A wy dalej karmicie niedorozwiniętego trolla? chcecie go za-karmić na śmierć? Przecież ta osoba nie ma nic ciekawego do powiedzenia i dodatkowo nas tutaj prześladuje.
 10. XD Ja tu czuję komunizm normalnie. Za komuny to się krzyczało "200% normy, 300% normy", a teraz jest dosyć podobnie... czekamy na moment kiedy aktywnych głosicieli będzie tak mało, że po dopiskach tego typu będzie przypadało, ze każdy z tych aktywnych głosi dziennie około 26 godzin.
 11. Jabol

  Pamiątka 2015

  Takie tam szerzenie odstępstwa ;]
 12. Jabol

  Witam kochani bracia, siostry i exy

  Intelektualizacja wypowiedzi jest przejawem problemów...psycholog i psychiatra twoi przyjaciele.... nie bój się i daj sobie pomóc.
 13. Jabol

  ciało kierownicze straszy dzieci lwem

  A przypadkiem lew nie jest symbolem Jezusa? Lew plemienia Judy czy jakoś tak... Krótko mówiąc szykuje się jakieś nowe światło? Zobaczycie.. jeszcze trochę to Jezus będzie Luckiem... albo wezmą z kultury wschodu i będzie jednocześnie nieskończenie zły i nieskończenie dobry?
 14. Jabol

  Ecce Homo

  Ten cytat o takich ludziach raczej nie mówi XD
 15. Jabol

  Ecce Homo

  Słuchając pewnego utworu pod batutą Piotra Rubika. Przypomniały mi się pewne słowa biblijne "lepiej by było gdyby się nie narodził" Śmierć... piekło... etc etc Te słowa tracą sens (jeżeli jakaś część traci sens to całość traci sens) jeżeli weźmiemy ŚJ i ich ideologie w sprawie śmierci. Ludzie zostaną osądzeni i zginą... będą wstanie jak przed narodzinami, czyli ich nie ma więc co za różnica czy by się urodził czy nie? nie jest mu ani lepiej ani gorzej.