Zenon

Forumowicz Extra
 • Zawartość

  954
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

224 Neutral

2 obserwujących

O Zenon

 • Tytuł
  Znamy się już dobrze

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

737 wyświetleń profilu
 1. rok 2017

  I nie będzie. To dla Adamsa* Lecha Z KĘBŁOWA
 2. 200 milionów dolarów na ordynowanych sług

  Doczytaj wątek , ze społeczności wyodrębniła się wspólnota. I w końcu pojawiły się informację, ile Ich tam jest, kto ma płacone, a kto jest nie płatny. Mi to nie wystarcza, ale cierpliwy jestem ,poczekam wtedy pogadamy, czy to są wasze pieniądze.
 3. 200 milionów dolarów na ordynowanych sług

  „W roku służbowym 2013 Świadkowie Jehowy wydali prawie 200 milionów dolarów na zaspokojenie potrzeb pionierów specjalnych, misjonarzy i nadzorców podróżujących, pracujących na przydzielonych im terenach. Na całym świecie w Biurach Oddziałów pracuje 22719 ordynowanych sług Bożych. Wszyscy oni należą do Ogólnoświatowej Wspólnoty Specjalnych Sług Pełnoczasowych Świadków Jehowy” (Rocznik Świadków Jehowy 2014 s. 176). W dalszym ciągu, każdego tygodnia zapewnialiśmy wyżywienie i mieszkanie, przeszło 25 tyś. betelczyków na całym świecie, i pomagaliśmy w utrzymaniu ponad 55 tyś. innych specjalnych sług pełno czasowych. Wszyscy ochotnicy w naszych Biurach Oddziałów oraz Biurze Głównym — w tym osoby tworzące Ciało Kierownicze Świadków Jehowy — są niepłatnymi członkami wspólnoty religijnej. 19 Ogólnoświatowa Wspólnota Specjalnych Sług Pełnoczasowych Świadków Jehowy liczy obecnie około 67 000 członków. Część z nich pracuje w Betel, a inni usługują na budowach teokratycznych, jako nadzorcy obwodów, wykładowcy terenowi *, pionierzy specjalni, misjonarze czy słudzy Sal Zgromadzeń lub ośrodków szkoleń biblijnych. Wszystkich ich obowiązuje „Ślubowanie posłuszeństwa i ubóstwa”. Zgadzają się wykonywać przydzielone im zadania mające na celu rozwój spraw Królestwa, prowadzić proste życie i nie podejmować bez pozwolenia pracy zarobkowej. Słowo „specjalny” w gruncie rzeczy odnosi się do zadań, a nie do ludzi, którzy je wykonują. Tacy bracia przez cały okres specjalnej służby pełnoczasowej pokornie spełniają swój ślub. Strażnica kwiecień 2017: s.8 Tak to poskładałem. Po co było kombinować. Nie mogli od razu powiedziec , kto ma wypłaty a kto nie, i ile kogo gdzie jest.
 4. Manipulacje Jehowych Świadków wywiad

  Chuj z tym znakiem . Widzisz to?
 5. Manipulacje Jehowych Świadków wywiad

  O to póki jeszcze tu jest. Rzucają wam takich śmiesznych, a Wy z nimi nerwy Megagelon dobrze mówił.
 6. Manipulacje Jehowych Świadków wywiad

  Macie , nie powiem wam ile dni.
 7. Manipulacje Jehowych Świadków wywiad

  Zabiera , ale może się namyśli.
 8. Dlaczego nie jestesmy falszywymi prorokami.

  Bo to trzeba widzieć , nie słyszeć. A słyszeć mogą niektórzy. Świadkowie na pewno nie usłyszą.
 9. Dlaczego nie jestesmy falszywymi prorokami.

  Żadne bo ; 14 Są to w rzeczywistości wypowiedzi natchnione+ przez demony i dokonują znaków,+ i wychodzą do królów+ całej zamieszkanej ziemi,+ żeby ich zgromadzić na wojnę+ wielkiego dnia+ Boga Wszechmocnego.+ Ob. 16;14 PNŚ I nie mów; ŚJ zapowiadają coś na podstawie biblii Gdyż Biblia jest natchniona jak sama o tym mówi,wiesz gdzie. A Niewolnik wasz wyparł się tego.
 10. Ale robi co ta utrzymanka męska? I jeżeli są takie dwie, to już jest co Szukałem o tych staropolskich znaczeniach, ale póki co to nie dla was.
 11. Temat: Strażnica do studium zamknięty więc wypowiem się tu. Chodzi mi o to, czy Biblia potępia pedofilię? 1 Kor 6;9 9 A czyż nie wiecie, że nieprawi nie odziedziczą królestwa Bożego?+ Nie dajcie się wprowadzić w błąd. Ani rozpustnicy,+ ani bałwochwalcy,+ ani cudzołożnicy,+ ani mężczyźni utrzymywani do celów sprzecznych z naturą,+ ani mężczyźni kładący się z mężczyznami. PNŚ 9 6 Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, BT Biblia warszawska wydanie z 1961r. oddaje tak: Azaż nie wiecie, iż niesprawiedliwi królestwa Bożego nie odziedzicza? Nie mylcie się:ani wszetecznicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani pieszczotliwi, ani samcołożnicy, - mężczyźni utrzymywani do celów sprzecznych z naturą, pasowało by -rozwięźli, też by pasowało -pieszczotliwi jeszcze nie znalazłem co to kiedyś oznaczało. Według mnie Świadkowie robią tak jak napisali, hodują ich.
 12. ADAM W STRUMIENIU CZASOWYM

  Adam Was tu straszy duchem któremu służy, a Wy nic. A niech się modlą, to sobie wymodlą, już wiem co.
 13. Tekst dzienny

  Jah to nie Jehowa, ale co twoje to twoje.