Gremczak

Forumowicz Extra
 • Zawartość

  3609
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana Gremczak w Rankingu w dniu 22 Maj

Gremczak posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1255 Excellent

4 obserwujących

O Gremczak

 • Tytuł
  Znamy się już dobrze

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Wyznanie
  Moje Światło

Ostatnie wizyty

1996 wyświetleń profilu
 1. niedługo się wyratuję

  Skoro można zakwestionować to co wymieniłeś i wiele innych treści ,to nie można zakwestionować istnienie boga? Z tego przynajmniej powodu biblia staje się niewiarygodna.
 2. niedługo się wyratuję

  A czy może coś powstać tak samoistnie bez niczyjego udziału?
 3. A cóż to za prawda którą znasz?
 4. Przywitanie

  Witaj Peter. Fajnie ,że nie jesteś osamotniony.
 5. Np. Mam pracownika. Pracownik miał zamontować lustro u klienta. Mój wkład został wyceniony na 60 zł. Montaż lustra 100 zł. Wkład pracownika gdyby zamontował i nie stłukł to 40 zł.Pracownik przy montażu stłukł lustro wartości 1000 zł.A więc wkład pracownika nie jest na plusie (40 zł) Wkład pracownika wynosi -1000 zł.
 6. Bo piszesz. Jak pracownik włożył jakiś wkład i ten wkład pracownika przyniósł zyski to pracodawca powinien się dzielić zyskiem proporcjonalnie do włożonego wkładu. A jak pracownik włożył jakiś wkład i ten jego wkład nie przyniósł zysków tylko straty?To pracodawca też powinien się dzielić z pracownikiem proporcjonalnie do poniesionych strat. Czy ta proporcjonalność wkładu dotyczy tylko w przypadku zysku ?
 7. A gdy firma przyniesie straty . To co ? Pracownik z wcześniejszych zarobków ma pokryć część strat?
 8. Myślenie co zrobić aby biznes się kręcił i przynosił zyski to też wkład? Bo takin pracownik dostaje gotowca.
 9. W obronie Biblii

  Czy w ogóle bóg przekazywał jakieś informacje ludziom? Czy to tylko ściema ,aby ludzie mieli respekt, bo to od boga.
 10. Moja przygoda z Organizacją

  Gdy ludzie będą bazować na biblii i uznawać ją za słowo boże, ( obojętnie jaka to będzie , chrześcijańska czy inna) zawsze będzie dochodziło do nienawiści i jeden dla drugiego będzie wilkiem. Każdy będzie chwalił swoje i uparcie twierdził,że to jego prawdziwe a inni są w błędzie. Taki jest fenomen wszystkich "ksiąg świętych Zawartość będzie zawsze taka sama tylko ,że w inny papierek zawinięta. W bardziej kolorowy , bardziej ponętny.
 11. Co byś powiedział na to? Ludzka świadomość wzrosła. Ludzie przestali wierzyć w biblię. Coraz więcej ludzi twierdzi, że religia to coś złego ,zniewala. Jedynie stare babcie w to wierzą. Tak przynajmniej mówi bardzo dużo katolików.
 12. Ja jeszcze nie spotkałem takiej osoby aby coś rozumiała z tego.A rozmawiam z bardzo dużo ludźmi.Klepią bez zastanowienia.