normalnieodjazd

Forumowicz Extra
 • Zawartość

  3148
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  99

Ostatnia wygrana normalnieodjazd w Rankingu w dniu 1 Wrzesień 2017

normalnieodjazd posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

6125 Excellent

O normalnieodjazd

 • Tytuł
  Znamy się już dobrze
 • Urodziny 04.09.1980

Profile Information

 • Płeć
  Nie ustawione

Ostatnie wizyty

6984 wyświetleń profilu
 1. cześć jakby na nowo

  Jak to przez przypadek można spotkać siostrę w wierze!!! Jesteśmy w tej samej religii Lilka!
 2. Kościół NOWEGO Przymierza - WTF?

  W tym orędziu zdrowaśki dla pokoju na świecie, wydają się nieistotne. Zeszły możliwe, że na dalszy plan. Może plan sumienia? Jak broda u ŚJ?
 3. Kościół NOWEGO Przymierza - WTF?

  A jak do tego ma się fesjsbuk i jego strona pt. "Kocham Jezusa" ( czy jakoś tak) na tymże fejsbuku???
 4. Kościół NOWEGO Przymierza - WTF?

  To widocznie nie jesteś "na czasie". p.s . i nie rozpowszechnianie "figurki", tylko zdjęcia figurki. (dziesiąta woda po kisielu woda po kisielu - ahahahahha)
 5. Kościół NOWEGO Przymierza - WTF?

  Lubię tego fejsbuka. Inspirująca rzecz. Przed chwilą równie daleki znajomy jak moja uzbrojona koleżanka "udostępnił" Zdjęcie MB Fatimskiej ze str. "Jezu, kocham Cię" z takim oto opisem: "Udostępnij proszę tę figurkę Matki Boskiej Fatimskiej aby dotarła do jak największej ilości osób aby uchronić świat przed wojną." SERIOOOOO??? Matka Boska (fatimska ) współpracuje z fejsbukiem na rzecz pokoju na świecie!!!!!???? Gdybym tego przed chwilą nie widziała, to bym nie uwierzyła. Kogo jeszcze z moich "znajomych" dotknie jakaś "magia mózgu"?
 6. Kościół NOWEGO Przymierza - WTF?

  Czyli Dżede powinien poszukać kobiety, która jest przekonana, że jest zła.
 7. Kościół NOWEGO Przymierza - WTF?

  W przypadku pastora Chojeckiego to ja mam "problem" zarówno z treścią jak i z formą. Ale "generalnie" masz zapewne rację.
 8. Wiara ponad miłość?

  Bezsprzecznie.
 9. Wiara ponad miłość?

  A ja uwielbiam ponad wszystko kunszt "tekściarski" w tej piosence. I taka "życiowa" ta pieśń "Wykrakała, Oj Wykrakała. I spełniło się co do słowa. I poczułem, że chociaż pałam, to przyczyna pałania nowa. ." - no błagam! Genialne! p.s. Właśnie jeszcze raz posłuchałam i uważam, że to jest tekściarskie Mistrzostwo Świata!
 10. Kościół NOWEGO Przymierza - WTF?

  A sugerowanie, że każda „ułomność męska”- jak wynika z nauczania - jest wynikiem zatrucia mężczyzny kobiecym jadem zagraża zdrowiu psychicznemu. Matko Jedu! jakaś pajęczyca nieźle cię spętała! Dobrze, że się uwolniłeś i uszedłeś z życiem. Teraz, kiedy już zrzuciłeś kajdany a jad przestał płynąć do twojego serca i mózgu musisz się tylko wykurować, zapuścić skrzydła i świat jest Twój!
 11. Kościół NOWEGO Przymierza - WTF?

  Nie wiem czy uda się nam równolegle rozmawiać na dwa tematy ale nie mogę się opanować. Przepraszam. Kościół Nowego Przymierza to normalna kopalnia niezwykłości jest! Weszłam ja sobie na ich stronę przed chwilą i w pasku hasła „co głosimy”, „blogi”, „kontakt „etc. jest również pozycja „NAUCZANIE”. Wiedziona ciekawością babską najeżdżam kursorem i w rozwinięciu pojawia się jedna jedyna pozycja pt. : „dla kobiet” – no to klikłam! A jakże inaczej! To Nauczanie i to dla kobiet, no to chce przeczytać ciekawa czego się właśnie zaraz nauczę? Oczom mym ukazał się tekst pt. "Spętani": „(...)Spoglądam na swojego męża, szukając odpowiedzi na jego twarzy, szepcząc jednocześnie modlitwę o niego, by miał mądrość, której tak bardzo potrzebuje w tym wielkim zadaniu. Czy potrafi powiedzieć im coś, co sprawi, że zobaczą oplatającą ich rodziny pajęczynę, którą sami tworzą? Czy będzie w stanie pokazać krytycznie nastawionej żonie, owiniętej grubymi nićmi zawziętości, głupich wyobrażeń, pogardy dla swojego męża i romantycznych emocji, które myli z duchowością, że nici krępujące jej męża, właśnie te, do których czuje taki wstręt, są nićmi, które sama własnoręcznie przędła? (...) ” Potem jest o tym, że baba to tak jak Ewa da "truciznę" chłopu a potem ma pretensje, że gość jest słabeuszem, i że tak naprawdę wszelkie „dysfunkcje” każdego chłopa są konkretnej baby winą. Potem jest o tym, że baba skarży się koleżankom na chłopa ( bo to oczywista reguła przecież ) a jest ślepa jak kret bo nie widzi, że jej chłop mógłby być „WSZYSTKIM” – gdyby się tylko ogarnęła i „(..)pozwoliła mu na uwolnienie się z jej pęt” a „(...) Po tym, jak podetnie mężowi skrzydła, jej niezadowolenie rośnie, więc szuka kolejnej ofiary, na którą mogłaby narzekać lub ją kontrolować”, żeby się w końcu ogarnęła i zobaczyła swoją destrukcyjną na biednego chłopa rzuconą moc ( a przede wszystkim własną WINĘ niepodlegającą dyskusji ), który z naturalnych względów, w takich okolicznościach nic już nie jest biedak w stanie. Nawet spostrzec dlaczego jest "ciamajdą". I już na zakończenie apel autorki listu: „Droga Siostro, czy jesteś pająkiem, który oplótł siecią swojego męża? Czy ukradłaś mu męskość przez swoje niezadowolenie? Czy zechcesz go uwolnić? Człowiek, który przez długi czas miał skute ręce, będzie potrzebował czasu, aby krew zaczęła znowu normalnie cyrkulować w jego żyłach.” Całość tekstu jest przepleciona oczywiście aspektem błogosławieństwa bożego a raczej kwestii jego braku w wyniku tej baby (ziejącej żółcią i zajadłością) działań. Także Drogie Siostry - jeżeli nie czujecie błogosławieństwa bożego to.... Nie wiem na ile moja reakcja będzie odczytana jako "kontrowersyjna" ale szczerze mówiąc podczas lektury parę razy prawie się popłakałam. Ze śmiechu. Może refleksja przyjdzie później. Na razie mam banana na twarzy i brwi zniknęły z mojego czoła. Obecnie, przynajmniej w aspekcie tego jak wyglądam po naukach, efekt Nauczania KNP jest.... yyy... niezadowalający .
 12. Kościół NOWEGO Przymierza - WTF?

  Super! Jak ktoś mnie będzie chciał przepędzić lub zabić to dzwonie do Ciebie Andrzeju! Ja zdobyłam w liceum złotą odznakę sportów obronnych bo jakoś łatwo przychodziło mi trafianie z KBKS-u blisko środka kartonika lecz mam szczerą wątpliwość czy byłabym w stanie "wypalić" do żywej myszy.
 13. Kościół NOWEGO Przymierza - WTF?

  No kolejny raz masz ode mnie tak. To żadne wydarzenie. (Oprócz oczywiście faktu, że wojna jest rzeczą okropną i straszną dla wszystkich stron.) Odnośnie tekstu, który zacytowałam: ja tam widzę jaskrawo -nieuczciwe intelektualnie i emocjonalnie zabiegi mające na celu skłonić człowieka do takiej a nie innej postawy. "Mord w college’u w Roseburgu (USA), gdzie ateista dokonał egzekucji bezbronnych chrześcijan, nie pozostawia złudzeń, że to, co dotychczas obserwowaliśmy w Afryce czy na Bliskim Wschodzie, na trwale zawita do świata Zachodu. Nie możemy wobec tego pozostać bierni! " Według mnie mord w tym college'u jeżeli nie pozostawia złudzeń to z pewnością co do zupełnie innych wniosków. p.s. Ty to czytałeś w ogóle?