Kwiatek1976

Rozmówcy
 • Zawartość

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

79 Neutral

O Kwiatek1976

 • Tytuł
  Nowy na forum
 • Urodziny 5 Lipiec

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Location
  Polska
 • Wyznanie
  Ateistka

Ostatnie wizyty

283 wyświetleń profilu
 1. Nie przejmuj się , nigdzie nie uciekam. Zakrywam jego twarz żeby mi Facebook nie zlikwidował konta za rozpowszechnianie wizerunku bez jego zgody. I tak wszyscy w jego zborze wiedza o kogo chodzi, wiec cel już został osiągnięty , dym jest ogromny tam na miejscu! A ja się przekonuje ze gowno które rozgrzebalam jest większe niż mogłam przypuszczać... Wczoraj miałam telefony i smsy od niego w których straszył mnie ze dzis składa sprawę na policję :) , cóż , życzyłam mu ,,powodzenia " bo wiem ze nie mogą się o nic przyczepić bo nie ma ani jego nazwiska tylko inicjały ani twarzy, wiec może mnie ewentualnie w dupę pocałować.... do tej pory jakoś mi nie napisał ze zgłosił mnie na policję, he,he,he... Nawet jeśli był, to odszedł z kwitkiem, bo przepisy żadnej ustawy nie zostały złamane jest gorąco , i o to chodziło , odzywa się coraz więcej osób które miały z nim do czynienia... Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń.
 2. Jestem przekonana ze list jest autentyczny ! Obrzydzenie mnie ogarnia na całe WTS ...
 3. Bożenko znam teorie o wybaczaniu..., pewnie ma sens, ale ja nie jestem chyba jeszcze na tym etapie... Przez wiele lat po prostu robiłam wszystko żeby o tym nie myślec , wyparłam to . Od dłuższego już czasu nosiłam się z zamiarem obnażenia tego jakim on jest człowiekiem , jednak zawsze coś mnie hamowało , rezygnowalam... Teraz po latach to wróciło w wyniku kilku nałożonych na siebie zdarzeń , dużym impulsem było odnalezienie tego stowarzyszenia, otworzyły mi się jeszcze bardziej oczy na patologie które się dzieją wewnątrz WTS , zobaczyłam jak oprawcy są chronieni a ofiary zostają zostawione same sobie z nakazem milczenia... I jak pomyslałam ze ten człowiek jest od lat starszym zboru, wiec wie doskonale ze WTS tak naprawdę go chroni,- nie wytrzymałam ! Profil który założyłam specjalnie w tym celu na Facebooku już został ,,puszczony" w obieg, szczególnie do braci z jego zboru... Niech się wszyscy dowiedzą. W końcu. Po ponad 20 latach chce wreszcie im wszystkim wykrzyczeć jak wyglądało moje życie ! Czy kiedyś będę umiała mu wybaczyć ? Nie wiem... Dzis jeszcze nie potrafię.
 4. Kwiatek1976

  Radom albo Gdynia,- jest ktoś ?

  Wobec tego może znasz człowieka którego dotyczy ta historia ?https://www.facebook.com/profile.php?id=100008440969381
 5. Dziękuje Wam wszystkim za słowa wsparcia. To bardzo dużo dla mnie znaczy.
 6. Dziękuje ci bardzo. Ja już się go nie boje ,jedyne co dzis do niego czuje,to obrzydzenie.
 7. Vin i tu się mylisz. Sprawdziłam . Jest to forma molestowania. Do tego dochodzi znęcanie się fizyczne i psychiczne, na to tez są paragrafy. A co do ujawniania , proszę bardzo : https://www.facebook.com/profile.php?id=100008440969381&ref=ts&fref=ts Do wszystkich którzy zaczną mi zarzucać ze bezprawnie ujawniam jego dane i wizerunek,- robię to świadomie i czekam wręcz aż mnie poda o naruszenie dobrego wizerunku i wykorzystanie danych osobowych... szczerze ? Nie boje się . Nie zrobi tego. Zgadnijcie dlaczego... Link do tego profilu pójdzie do wszystkich ,,braci" z dziećmi których on ma bliski kontakt.
 8. Kwiatek1976

  Wyzwoliłam się z tej sekty ponad 12 lat temu.

  To samo miałam napisać. Przytaczasz przykład jednego profesora z chorymi poglądami . I nie jest ważne na ilu uniwersytetach jest szanowany i dla kogo jest autorytetem,- te poglądy które reprezentuje ( które przytaczasz) nie maja nic wspólnego z normalnością , ale nie świadczą tez w żaden sposób o ewolucjonizmie jako takim! Ten człowiek miałby takie a nie inne poglądy niezależnie od tego w jaka teorie powstania wszechświata by wierzył . Nie poczułam się urażona , spoko Antonio, dziękuje i rownież serdecznie pozdrawiam.
 9. Właśnie dzięki temu forum nawiązałam już kontakt z kimś kto zna mojego ojca i chce dać mi namiary na osoby które mogą i powinny być zainteresowane,kto nimi przewodzi... Zastanawiamy się jak to dobrze rozegrać.
 10. Sprawdziłam. To 15 lat, wiec w moim przypadku miałam czas do 33 urodzin, niestety już za późno . Masz racje, nie daje mi to spokoju, głownie dlatego ze wiem, ze on zrobił ,,karierę" w zborze, zrobili go nawet nadzorca zboru! Wiem jaki potrafi być fałszywy, jak swietnie gra na zebraniach role dobrego braciszka, a w domu to kawał skurwys... !!! Nie mam z nim kontaktu od wielu lat, ale nie wierze żeby się zmienił , tacy ludzie się nie zmieniają, organizacja raczej dała mu jeszcze większa władze i pewność ze nigdy nie zostanie zdemaskowany w swojej obłudzie ! Może to mało szlachetne pobudki z mojej strony, ale tak zwyczajnie po ludzku chciałabym mu narobić wstydu wsród tych innych braciszków...! Może nawet mi nie uwierzą, pewnie tak by było, w końcu jestem odstępca a takim się z zasady nie wierzy,- ale trochę bałaganu bym zrobiła, może choć jedna osoba nabrała by watpliwości co do niego.... Sama już nie wiem.
 11. Kwiatek1976

  Początek życia początkiem historii

  Witaj Scarlet. Ja rownież czytając twoja opowieść przypomniałam sobie własne doświadczenia z sekty ŚJ ... Ty jesteś poza nią 3 lata, ja już ponad 12. Mogę cię zapewnić ze z każdym rokiem będzie ci łatwiej , lżej, ze będziesz się utwierdzać w swojej decyzji . Życzę ci wytrwałości i siły, bo będzie ci potrzebna. Trzymam mocno kciuki i wirtualnie cię wspieram.
 12. Kwiatek1976

  moja historia

  No, Nick nie powiem, niczego sobie...
 13. Kwiatek1976

  Witam wszystkich, jestem nowa :)

  A oto kolejny nawiedzony, odczuwający przymus narzucania innym swoich poglądów... Skąd w takich ludziach się bierze to przekonanie o własnej nieomylności ...? On jedyny wie co jest dla każdego najlepsze! :/ Człowieku, zostaw dziewczynę w spokoju! Jeśli daje jej szczęście choinka, Mikołaj ,itd.,- co Tobie do tego ? Jej sprawa i jej wola. Tobie sprawia przyjemność ślepe zapatrzenie w biblie,jezusa, jp2, i w co tam jeszcze chcesz wierzyć , i dobrze,twoja wola i twoje prawo! Czy ktoś cię przekonuje ze źle myślisz i ze niewłaściwie wykorzystujesz prawo do posiadania wolnej woli ? - Nie. Nikt tu tego nie robi. Żyj i daj żyć innym.
 14. Kwiatek1976

  Witam wszystkich, jestem nowa :)

  Dokładnie tak Andrzejku
 15. Kwiatek1976

  Witam wszystkich, jestem nowa :)

  To po prostu kolejny osobnik, który musi koniecznie narzucać innym swój ,,jedynie słuszny" światopogląd... Nic mnie tak nie denerwuje u ludzi opętanych jakaś religia, jak właśnie taka postawa...