Nemo73

Forumowicz Extra
 • Zawartość

  620
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Nemo73 w Rankingu w dniu 22 Luty 2015

Nemo73 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1156 Excellent

3 obserwujących

O Nemo73

 • Tytuł
  Znamy się już dobrze
 • Urodziny 06.04.1973

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Wyznanie
  Własne

Ostatnie wizyty

456 wyświetleń profilu
 1. Nemo73

  Spotkanie u Nunka

  Ło WTS-ie musowo nastawiać CNM-73. Co by na pierwsze jesienne dni zdążyć.
 2. Nemo73

  Spotkanie u Nunka

  Nawet "żółto krysko" zlazła w kąpieli co jej troll nie mógł usunąć
 3. Nemo73

  Spotkanie u Nunka

  A ja oficjalnie dziękuję bratu Nabu za fachowy odchrzest.
 4. Nemo73

  Spotkanie u Nunka

  Bulbulanie ustało. Wyznaczony czas nadszedł.
 5. Nemo73

  Spotkanie u Nunka

  Co jest z tym forum że posty wklejają się podwójnie?
 6. Nemo73

  Spotkanie u Nunka

  Bulbulanie z gąsiora traci na częstotliwości. Wyznaczony czas jest bliski. Radujmy się.
 7. Nemo73

  Spotkanie u Nunka

  Bulbulanie z gąsiora traci na częstotliwości. Wyznaczony czas jest bliski. Radujmy się.
 8. Nemo73

  Kalasznikov rozmowy o doktrynach SJ

  Pokaż proszę cytat z biblii, gdzie jest napisane że uczniowie Jezusa głosili od domu do domu. Chodzili od miasta do miasta i nauczali na placach miejskich. Nie spotkałem w biblii cytatu mówiącego o głoszeniu od drzwi do drzwi. Ale może przeoczyłem? A co do innych kościołów że nie głoszą? Głoszą tylko nie tak nachalnie jak śJ, inne religie (np katolicyzm), oprócz krzewienia ewangelii, wysyłania misjonarzy do krajów trzeciego świata, pomagają również w inny sposób miejscowej ludności, warto przytoczyć chociażby przykład tego jak misje katolickie w afryce, budują szkoły, kopią studnie, ułatwiają ludziom codzienne życie, ciekawe iloma takimi potrzebnymi inwestycjami dobroczynnymi mogą się pochwalić śJ. Co tam afryka, przykład z naszego podwórka. Jadłodajnie Brata Alberta. Jak przyjdziesz i powiesz że jesteś głodny, dostaniesz miskę zupy i nikt nie spyta jakiego jesteś wyznania. Dla śJ taka pomoc jest nie do pomyślenia.
 9. Nemo73

  Kalasznikov rozmowy o doktrynach SJ

  Kończę tą dyskusje. Arogancki, żeby nie napisać głupkowaty styl wypowiedzi niejakiego kalasznikowa nie nadaje się do prowadzenia z nim jakiejkolwiek cywilizowanej dyskusji. Wszystkiego dobrego mu życzę i naprawdę polecam zmianę lekarza, może jeszcze nie jest za późno.
 10. Nemo73

  Kalasznikov rozmowy o doktrynach SJ

  Bo my jesteśmy byłymi śJ a nie byłymi katolikami. To sekta WTS-u rozpieprzyła nam rodziny, a nie KK. Nikt nikogo nie wyrzuca z forum za inne poglądy, tylko za zachowanie takie jak Twoje. Ciekawe czy twarzą w twarz z którymś z nas, odstępców też byś takie brednie wygadywał, miałbyś tyle odwagi? My różnimy się od Ciebie tym, że to co piszemy na forum to i mówimy publicznie pokazując swoje twarze. Miałbyś tyle odwagi? Będą jeszcze inne manifestacje, przyjedź zrób swój transparent że odstępcy mają Putina za patrona i stój z nim. Nikt Ci nie broni.
 11. Nemo73

  Kalasznikov rozmowy o doktrynach SJ

  Nikt nie walczy z szarym zwykłym głosicielem. Czy wg Ciebie obnażanie przestępstw organizacji jest złe? To może przynieść tej organizacji tylko plusy, usuną ze swoich szeregów zwyrodnialców pedofilii, przyznają się do tuszowania tych przestępstw, przeproszą i zachowają twarz. A teraz zachowują się dokładnie jak Ty pieprzą bez sensu, kłamią w żywe oczy, poniżają tych którym spadły łuski z oczu i zobaczyli prawdziwą twarz tej destrukcyjnej organizacji religijnej. I nieudolnie wręcz groteskowo starają się utrzymać dobry wizerunek tej sekty. Czytałem Twoje "nacechowane miłością" wypowiedzi na sąsiednim forum. Zostały zarchiwizowane i może kiedyś powstanie dział, jak zachowują się prawdziwi śJ tacy jak Ty, w jaki sposób odzywają się do innych. Ku przestrodze innym przed nierozważnym krokiem jakim byłoby wdepnięcie w tą rzekomą jedyną prawdziwą religię.
 12. Nemo73

  Spotkanie u Nunka

  Melduję posłusznie o poczynieniu produktu bazowego pod CNM-73 Z piwnicy słychać piękne bul, bul, bul, bul. Byli u mnie śJ i chcieli wynająć piwnicę ale odmówiłem boję się ze mogą mi wyżłopać nalewki przeznaczone dla odstępczych gardeł Basen z wami drodzy bracia w odstępstwie.
 13. Nemo73

  Kalasznikov rozmowy o doktrynach SJ

  Uwaga nowe wcielenie Kałacha vel Kserksessa. Na sąsiednim forum objawił się jako para_bellum. Niestety jego kariera nie potrwała długo, raptem trzy posty spłodził szkalujące uczestników manify we Wrocławiu i trafił tam gdzie jego miejsce, czyli do kosza. Ciekawe ile jeszcze odsłon swojego chorego umysłu nam zaprezentuje. Zaśmiecając jedno i drugie forum swoimi wypocinami. A tak prywatnie to radzę zmienić lekarza. Może jeszcze nie jest za późno.