Nemo73

Forumowicz Extra
 • Ilość dodanej zawartości

  616
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

3 obserwujących

O Nemo73

 • Ranga
  Znamy się już dobrze
 • Urodziny 06.04.1973

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Wyznanie
  Własne

Ostatnie wizyty

347 wyświetleń profilu
 1. Co jest z tym forum że posty wklejają się podwójnie?
 2. Bulbulanie z gąsiora traci na częstotliwości. Wyznaczony czas jest bliski. Radujmy się.
 3. Bulbulanie z gąsiora traci na częstotliwości. Wyznaczony czas jest bliski. Radujmy się.
 4. Pokaż proszę cytat z biblii, gdzie jest napisane że uczniowie Jezusa głosili od domu do domu. Chodzili od miasta do miasta i nauczali na placach miejskich. Nie spotkałem w biblii cytatu mówiącego o głoszeniu od drzwi do drzwi. Ale może przeoczyłem? A co do innych kościołów że nie głoszą? Głoszą tylko nie tak nachalnie jak śJ, inne religie (np katolicyzm), oprócz krzewienia ewangelii, wysyłania misjonarzy do krajów trzeciego świata, pomagają również w inny sposób miejscowej ludności, warto przytoczyć chociażby przykład tego jak misje katolickie w afryce, budują szkoły, kopią studnie, ułatwiają ludziom codzienne życie, ciekawe iloma takimi potrzebnymi inwestycjami dobroczynnymi mogą się pochwalić śJ. Co tam afryka, przykład z naszego podwórka. Jadłodajnie Brata Alberta. Jak przyjdziesz i powiesz że jesteś głodny, dostaniesz miskę zupy i nikt nie spyta jakiego jesteś wyznania. Dla śJ taka pomoc jest nie do pomyślenia.
 5. Kończę tą dyskusje. Arogancki, żeby nie napisać głupkowaty styl wypowiedzi niejakiego kalasznikowa nie nadaje się do prowadzenia z nim jakiejkolwiek cywilizowanej dyskusji. Wszystkiego dobrego mu życzę i naprawdę polecam zmianę lekarza, może jeszcze nie jest za późno.
 6. Bo my jesteśmy byłymi śJ a nie byłymi katolikami. To sekta WTS-u rozpieprzyła nam rodziny, a nie KK. Nikt nikogo nie wyrzuca z forum za inne poglądy, tylko za zachowanie takie jak Twoje. Ciekawe czy twarzą w twarz z którymś z nas, odstępców też byś takie brednie wygadywał, miałbyś tyle odwagi? My różnimy się od Ciebie tym, że to co piszemy na forum to i mówimy publicznie pokazując swoje twarze. Miałbyś tyle odwagi? Będą jeszcze inne manifestacje, przyjedź zrób swój transparent że odstępcy mają Putina za patrona i stój z nim. Nikt Ci nie broni.
 7. Nikt nie walczy z szarym zwykłym głosicielem. Czy wg Ciebie obnażanie przestępstw organizacji jest złe? To może przynieść tej organizacji tylko plusy, usuną ze swoich szeregów zwyrodnialców pedofilii, przyznają się do tuszowania tych przestępstw, przeproszą i zachowają twarz. A teraz zachowują się dokładnie jak Ty pieprzą bez sensu, kłamią w żywe oczy, poniżają tych którym spadły łuski z oczu i zobaczyli prawdziwą twarz tej destrukcyjnej organizacji religijnej. I nieudolnie wręcz groteskowo starają się utrzymać dobry wizerunek tej sekty. Czytałem Twoje "nacechowane miłością" wypowiedzi na sąsiednim forum. Zostały zarchiwizowane i może kiedyś powstanie dział, jak zachowują się prawdziwi śJ tacy jak Ty, w jaki sposób odzywają się do innych. Ku przestrodze innym przed nierozważnym krokiem jakim byłoby wdepnięcie w tą rzekomą jedyną prawdziwą religię.
 8. Melduję posłusznie o poczynieniu produktu bazowego pod CNM-73 Z piwnicy słychać piękne bul, bul, bul, bul. Byli u mnie śJ i chcieli wynająć piwnicę ale odmówiłem boję się ze mogą mi wyżłopać nalewki przeznaczone dla odstępczych gardeł Basen z wami drodzy bracia w odstępstwie.
 9. Uwaga nowe wcielenie Kałacha vel Kserksessa. Na sąsiednim forum objawił się jako para_bellum. Niestety jego kariera nie potrwała długo, raptem trzy posty spłodził szkalujące uczestników manify we Wrocławiu i trafił tam gdzie jego miejsce, czyli do kosza. Ciekawe ile jeszcze odsłon swojego chorego umysłu nam zaprezentuje. Zaśmiecając jedno i drugie forum swoimi wypocinami. A tak prywatnie to radzę zmienić lekarza. Może jeszcze nie jest za późno.
 10. I tak bardzo sympatyczny dział o Nunkowych spotkaniach osób w przeróżny sposób skopanych przez destrukcyjną sektę z pod znaku niebieskiego kwadratowego cielca, został zaśmiecony wypocinami niejakiego Kałacha vel Kserksessa z sąsiedniego forum, na którym niestety nie przedłużono mu angażu i dostał zwolnienie dyscyplinarne za zaśmiecanie forum. Proponuję tutejszym modom zrobić to samo.
 11. Na sali to my wiemy jak wygląda, nie musimy sobie przypominać. Zapewniam że na przestrzeni lat kiedy uczęszczałem do ww. przybytku nie zostałem nigdy tak duchowo zbudowany jak na Nunkowym kongresie. Słowo głównego odstępcy woj. kujawsko-pomorskiego.
 12. Gołębia, gołębia.
 13. Rada na dziś. Nie grać z gołębiem w szachy!!! Gołąb poprzewraca wszystkie figury na szachownicy, potem na nią napaskudzi i zadowolony że wygrał odleci.