caius

Forumowicz Extra
 • Zawartość

  3567
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

117 Neutral

O caius

 • Tytuł
  Znamy się już dobrze

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

11218 wyświetleń profilu
 1. A może; _contra spem spero?_ (parafraza z listu do rzymian 4: 18) czyli znaczy - trawestując - na czas beznadziei, z nadzieją wierzę, ale w poniewczasie...

  1. Wygrany

   Wygrany

   Przeciw nadziej mam nadzieję

 2. Dum spiro, spero

  1. kremówka
  2. Wygrany

   Wygrany

   póki oddycham, nie tracę nadziei

 3. Dzięki Wam za piękną miłość i... nawet jeżeli była... wybaczenie, a freya pamięta do śmierci? za takie głupie i infantylne... ciesze się O co chodzi???... o tym jest wątek, a nie o awersji czy animozji...
 4. Lubię to... nigdy to sobie nie wybaczę, że przekroczyłem LUBIKon!!!
 5. Dobra panowie... to że was uwielbiam, to już wiecie to za mało lubików, cholernie - cholerą? - się zaraziłem i przekroczyłem pierwszy raz... LUBIKon, nie było to moim zwyczajem, ale jednak żywa i bardzo mocna prowokacja, bo... jednak - choć tylu użytkowników pisze - coś jest bardzo na rzeczy, czy tylko nonkonformista i Konrad Wallenrod musi takie głupie rzeczy czynić? to nie jest wojna, ani jakieś zagrożenie dla państwa, ale od niuansów i resztek dziwnych i pozostałych ludzkich nienawiści, to świat kwitnie... czy uważacie, że... Okey, mam nadzieję, że stowarzyszenie Wyzwoleni będą wiarygodni i nie... odtrącający starych Exów, czyli odstępców, bo od dłuższego czasu, to nieuchronnie obserwuję... to mnie boli!
 6. Coś źle nacisnąłem... HA,ha. LOL Przepraszam wszystkich za Konrada i Zniewoloną, czasem i za bardzo mnie dręczą demony przeszłości, także mój rozładunek emocjonalny, to... satyra, drwina i... ta właśnie prowokacja, bo... nie wiem: O co chodzi!!!???
 7. Z całą odpowiedzialnością i nie przymuszonym aktem, czy presją kim kolwiek, przyznaje się, że Konrad to ja i
 8. Odstępcze żale

  Żal mi, że... Odstępcy zagubili coś, czego już trudno odnaleźć... czego? sami sobie muszą odpowiedzieć na to pytanie... jedyna odpowiedź, to... kolejne nowe (stare) fora i... odstępcy od odstępców.
 9. Pustka

  Witam. Moja odpowiedź dla Hei'a?... to jak powyżej, i jedyna odpowiedź, która tak naprawdę zasługuje na lubika i głęboką refleksję. Pozdrawiam.
 10. Moja historia.

  Sorry, ale tyle widzę głupoty w zabawie z innymi, robienie nie tylko łacha z innych, czy frazy : Możesz to uznać za cynizm, mam to gdzieś, to można zrozumiec i pojac, że każdy ma wszczepiony trollizm, taka jest prawda... i wiem, ze ten post na 100% nie przejdzie, ani pierwszy:)
 11. Odstępcze radio !

  Pozdrawia Was wolny, moderowany elektron, który kibicuje temu radiu i życzy udanych pomysłów do... rozwijania radiaEx Skywalker i City dobra robota... Pozdrawiam
 12. Oskar zakulisowy

  Pamiętaj Lucjan - Przyjacielu, że jesteś Człowiekiem, a Człowiek z sercem (który kocha ludzi), przejdzie wiele i wszystko, Twoja niezatapialność, to nieśmiertelność!!! KOCHAM CIĘ!!!
 13. Witaj droga Maju Czasem nowym jest ciężko, kiedy muszą ujrzeć na takich forach, nie tylko jak obnażana jest skrajna i patologiczna polityka WTS-u, to na dodatek tygiel osobowości, wyznania, czy nawet (czasem się zdarzają) narodowości, konfrontuje się w przeróżny sposób z forumową rzeczywistością - czyli nawet sami ze sobą. Dla tego śmiało i odważnie Maju, możesz tu na forum, małymi kroczkami się przyzwyczajać i zaglądać tam, co Cię najbardziej interesuje. Powodzenia Jacek.
 14. Słusznie Lib, tylko idea to jakiś wyimaginowany, partykularny cel, który ginie w chaosie (nie)normalności, i dlatego życie powinno się skupiać wokół... _Człowieka i Jego zalet, a nie wad_.
 15. Witam wszystkich

  Witaj RobercieX Nie przejmuj się, że jesteś na tej liście, nie którzy byli na liście Macierewicza i przeżyli, także Ty Robercie, tym bardziej Trzymaj się tylko miłości; _na dobre i na złe z żoną_, bo na dobre z "miłością braterską", to wyjdziesz (albo wyszedłeś) jak Zabłocki na mydle Nie przejmuj się tym, co piszę, bo to tylko na zachętę do wolności - radosnej (satyrycznej - i nie tylko) i abyś nabrał większego dystansu, a mimo wszystko dalej miłował