Terebint

Forumowicz Extra
 • Zawartość

  374
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Terebint w Rankingu w dniu 11 Listopad 2017

Terebint posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

213 Neutral

3 obserwujących

O Terebint

 • Tytuł
  Z nami na dłużej
 • Urodziny 05.07.1976

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1330 wyświetleń profilu
 1. Dzieci w sekcie Moona

  Niedobry link. Tu jest prawidłowy: http://noworytam.wixsite.com/moonwpolsce/dzieci-w-sekcie-moona
 2. A jednak nie wszyscy go lubią. Albo tak lubią, że aż modlą się o jego nawrócenie. Na początku grudnia przejeżdżałem sobie koło ratusza a tam stoi jakiś mały rozmodlony tłumek. Myślałem, że to może miesięcznice smoleńskie o tydzień przyśpieszyli, czy coś takiego bo innego motywu nie potrafiłem znaleźć. Później w sieci czytam, że modlili się za Biedronia i przepraszali za sodomię, która tak bardzo zasmuca Boga.
 3. 500 plus to taki program dla wszystkich, zresztą po części z podatków samych śJ. Natomiast taka ławeczka specjalnie dla głoszących par to takie wyraźne wyróżnienie, przyjazne mrugnięcie okiem w stronę maluczkich. Tak sobie myślę, że może nie wyszło to odgórnie, z Nadarzyna czy skądś ale od starszych z lokalnego zboru (akurat głoszą tam ludzie z mojego byłego). Jeszcze pamiętam, jacy niektórzy byli drobiazgowi w przestrzeganiu reguł WTS.
 4. W Słupsku śJ ze swoimi stojakami regularnie rozkładają się koło ratusza. Robert Biedroń postanowił im zainstalować ławeczkę koło tego miejsca aby mogli sobie usiąść ale oni z niej nie korzystają. Dalej stoją niczym wytrawni żołnierze na warcie przed Pałacem Buckingham. Czy wynika to z tego, że po prostu podczas głoszenia muszą stać czy też nie wolno im przyjmować pomocy od polityka, w dodatku geja? Po tylu latach poza sam się zastanawiam czy ja miałbym wtedy jakiś dylemat w tej kwestii. Wiem, trochę schiza.
 5. Masz zdrowie człowieku, ja bym nie dał rady siedzieć w głowach tych dziadków z Brooklynu.
 6. upomnienie

  Dużo zależy od tego czy ten ktoś jest lubiany przez starszych zboru.
 7. Strona matrymonialna dla ex-ŚJ

  No i strona już nie istnieje więc faktycznie mógł to być fake.
 8. Kurwa, jaki on miłosierny... Nawróć, nawróć się, przestań pić a jak się nie uda biedny chory człowieku to wykonamy na tobie natychmiastową eutanazję.
 9. o jaki błąd chodzi?

  Raczej będzie tak, jak z rokiem 1975 - winę zrzuci się na szeregowych głosicieli i ich nadgorliwość. A to, co pisało w strażnicy to tylko sugestia, której nie powinno się brać dosłownie.
 10. Uratował 499 osób oddając krew do transfuzji

  Jest do zdobycia gdzieś jakiś skan tego artykułu? Dla mnie brzmi sensacyjnie. Oczywiście rozumiem, że to były inne czasy ale te późniejsze odwrócenie tendencji dotyczące transfuzji na tym tle może już tylko szokować.
 11. Nie tyle mi chodzi o to, czy zostanie czy nie ale o tą jego zatrważająco wielką popularność w naszym kraju. Sama świadomość, że mieszkając tutaj, chcąc nie chcąc przebywam wśród setek tysięcy, może milionów sympatyków tego gościa. Jak tu kurwa polubić takich ludzi, jak czuć się Polakiem i utożsamiać się z tym narodem. Nie ma mowy, nie daję rady.
 12. https://wiadomosci.wp.pl/chca-cejrowskiego-na-prezydenta-ten-sondaz-moze-namieszac-6150841561015937a Jaki ten naród jest kurwa głupi, że aż mi go nawet nie żal.
 13. Świadkowie Jehowy a ONZ

  Marvel90, prawidłowa nazwa śJ nie przechodzi Ci przez gardło czy opuszki palców ślizgających się po klawiaturze?
 14. Recepta na życie najstarszej Polki

  Medytacja to jedna z najprostszych rzeczy najtrudniejszych do nauczenia.
 15. Stolica Boża i Barankowa

  Niedobrze mi się zrobiło. Wszędzie są te same mechanizmy. Nadziwić się temu nie mogę.