Terebint

Forumowicz Extra
 • Zawartość

  350
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Terebint w Rankingu w dniu 12 Marzec

Terebint posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

208 Neutral

4 obserwujących

O Terebint

 • Tytuł
  Z nami na dłużej
 • Urodziny 05.07.1976

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1203 wyświetleń profilu
 1. Uratował 499 osób oddając krew do transfuzji

  Jest do zdobycia gdzieś jakiś skan tego artykułu? Dla mnie brzmi sensacyjnie. Oczywiście rozumiem, że to były inne czasy ale te późniejsze odwrócenie tendencji dotyczące transfuzji na tym tle może już tylko szokować.
 2. Nie tyle mi chodzi o to, czy zostanie czy nie ale o tą jego zatrważająco wielką popularność w naszym kraju. Sama świadomość, że mieszkając tutaj, chcąc nie chcąc przebywam wśród setek tysięcy, może milionów sympatyków tego gościa. Jak tu kurwa polubić takich ludzi, jak czuć się Polakiem i utożsamiać się z tym narodem. Nie ma mowy, nie daję rady.
 3. https://wiadomosci.wp.pl/chca-cejrowskiego-na-prezydenta-ten-sondaz-moze-namieszac-6150841561015937a Jaki ten naród jest kurwa głupi, że aż mi go nawet nie żal.
 4. Świadkowie Jehowy a ONZ

  Marvel90, prawidłowa nazwa śJ nie przechodzi Ci przez gardło czy opuszki palców ślizgających się po klawiaturze?
 5. Recepta na życie najstarszej Polki

  Medytacja to jedna z najprostszych rzeczy najtrudniejszych do nauczenia.
 6. Stolica Boża i Barankowa

  Niedobrze mi się zrobiło. Wszędzie są te same mechanizmy. Nadziwić się temu nie mogę.
 7. Też mam, a kiedyś miałem naprawdę ogromne problemy z depresją i fobiami, jednakże od jakiegoś półtora roku poprawia mi się, gdy połączyłem nowoczesność z duchowością. Takie jin jang. To znaczy leki elicea plus codzienna medytacja dwa razy dziennie.
 8. Recepta na życie najstarszej Polki

  Podziwiam panią Teklę. W takim wieku nosić węgiel na piętro...
 9. Ważne jest to, kto napisał ten artykulik. Ktoś z głównego prasowego polskiego saloniku. Po, co mieliby wywoływać takie emocje przeciwko sobie? Tak po prostu jest na tym świecie. Niektórym z tych ludzi powoli się otwierają oczy, że system w Polsce jest po prostu gówniany.
 10. Nie żadna utopia. To raz. Po drugie akurat Kołodko był naszym najlepszym ministrem finansów. Ale widzę reprezentujesz taki poziom, że nie zasługujesz na nic innego jak na ignore.
 11. Na powyższe polecam świetną ekonomiczną trylogię Grzegorza Kołodko "Wędrujący świat". Przy powstaniu jednej z tych części miałem swój malutki udział. Jak najbardziej opowiadam się za "nowym pragmatyzmem" propagowanym przez profesora: https://pl.wikipedia.org/wiki/Nowy_pragmatyzm
 12. Niestety tylko część saloniku trzeźwieje. Bardzo mały procent. Reszta tych ludzi dalej nie wie, co dlaczego i jak...
 13. federacja kobiet, werbunek

  To podobnie, jak Adwentyści i ich spotkania o zdrowiu i zdrowym odżywianiu.
 14. Przywitanie

  Hej Peter
 15. Katolicyzm jest społeczny, zdecydowanie mniej indywidualny.