nunek

Forumowicz Extra
 • Ilość dodanej zawartości

  3523
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O nunek

 • Ranga
  Znamy się już dobrze
 • Urodziny 30.01.1966

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Stanowczo zgadzam się z bratem Kalasznikovem- świat ludzi składa się ze świadków Jehowy i katolików,czyli prawdy i kłamstwa(czsem jeszcze Putina).
 2. Stanowczo zgadzam się z bratem Kalasznikovem- świat ludzi składa się ze świadków Jehowy i katolików,czyli prawdy i kłamstwa.
 3. Ty tak myślisz?
 4. Drodzy dyskutanci,może załóżcie sobie jakiś osobny temat? Proponuję tytuł: "Dlaczego Kalasznikov nienawidzi świadków Jehowy".
 5. Bardzo dziękuję,wolę jednak zloty.Kiedyś miałem ochotę wstąpić na Saę Królestwa,ale Ci ludzie,co tam chodzą bardzo się zmienili.Udają ,ze mnie nie znaja na ulicy,a kiedys jeżdzili do mnie na zloty!
 6. By pozostać w temacie wątku: Kałach-zapraszamy na zlot ! Bardzo dziękuję,wolę jednak zloty.Kiedyś miałem ochotę wstąpić na Saę Królestwa,ale Ci ludzie,co tam chodzą bardzo się zmienili.Udają ,ze mnie nie znaja na ulicy,a kiedys jeżdzili do mnie na zloty!
 7. To prawda,że jest opisana w biblii.Mam nadzieję ,że za 10,może 50 lat nikt o nich nie wspomni-o zasadzie i o biblii .
 8. To prawda,że jest opisana w biblii.Mam nadzieję ,że za 10,może 50 lat nikt o nich nie wspomni-o zasadzie i o biblii .
 9. By pozostać w temacie wątku: Kałach-zapraszamy na zlot !
 10. By pozostać w temacie wątku: Kałach-zapraszamy na zlot !
 11. Ciału Kierowniczemu zlotu podoba sie ta idea: 18-20 godzin przez 3 dni bez snu.Nie będzie kar!
 12. Proponuję krawat na gumce
 13. Bracie Andy-istnieje duży stopień prawdopodobieństwa relacji na żywo..... Drodzy Forumowicze,czas bliski więc pora na następne komunikaty: Komunikat nr 3 : mężczyżni biorący udział w zgromadzeniu mają mieć założony krawat w czasie trwania całego zgromadzenia z wyłączeniem snu. Komunikat nr 4: kobiety biorące udział w zgromadzeniu mają mieć założoną chustkę w czasie trwania całego zgromadzenia z wyłączeniem snu. W przypadku,gdy sen zostanie przerwany koniecznością skorzystania z toalety zarówno mężczyzna jak i kobieta przed wyjściem do tejże ma mieć założone jw. Oba komunikaty obowiązują również w czasie pobytu w basenie chrzcielnym,przy czym wówczas mężczyzna może podpiąć krawat do wysokości 10 cm pod przełykiem.
 14. Zlot odbedzie sie w terminie 23-25.06.2017. Można przybyć na koniu
 15. Zlot odbedzie sie w terminie 23-25.06.2017. Można przybyć na koniu