nunek

Forumowicz Extra
 • Zawartość

  3512
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

Ostatnia wygrana nunek w Rankingu w dniu 13 Kwiecień

nunek posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

4096 Excellent

O nunek

 • Tytuł
  Znamy się już dobrze
 • Urodziny 30.01.1966

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Spotkanie u Nunka

  Szanowni Forumowicze. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na kolejny zlot,który odbędzie się w dniach : 22-24 września 2017 Uprasza się o pomysł na hasło zlotu. W sprawach organizacyjnych przypominam numer infolinii: 537 873 950(codziennie po godz. 21 lub sms)
 2. Spotkanie u Nunka

  Przepraszam,że się tu nie odzywałem jakiś czas,ale to wynikało z problemów technicznych.Nie "wpuszczało mnie tu" Bardzo dziękuję wszystkim,ktorzy przybyli i jak wiecie zloty w Nunkowie były,są i będą. Lebioda- wzruszyłeś mnie tą "geografią".Moje rodzinne strony.
 3. Kalasznikov rozmowy o doktrynach SJ

  Stanowczo zgadzam się z bratem Kalasznikovem- świat ludzi składa się ze świadków Jehowy i katolików,czyli prawdy i kłamstwa(czsem jeszcze Putina).
 4. Kongres 2017, czerwiec Poznań

  Stanowczo zgadzam się z bratem Kalasznikovem- świat ludzi składa się ze świadków Jehowy i katolików,czyli prawdy i kłamstwa.
 5. Ty tak myślisz?
 6. Kalasznikov rozmowy o doktrynach SJ

  Drodzy dyskutanci,może załóżcie sobie jakiś osobny temat? Proponuję tytuł: "Dlaczego Kalasznikov nienawidzi świadków Jehowy".
 7. Kalasznikov rozmowy o doktrynach SJ

  Bardzo dziękuję,wolę jednak zloty.Kiedyś miałem ochotę wstąpić na Saę Królestwa,ale Ci ludzie,co tam chodzą bardzo się zmienili.Udają ,ze mnie nie znaja na ulicy,a kiedys jeżdzili do mnie na zloty!
 8. Kalasznikov rozmowy o doktrynach SJ

  By pozostać w temacie wątku: Kałach-zapraszamy na zlot ! Bardzo dziękuję,wolę jednak zloty.Kiedyś miałem ochotę wstąpić na Saę Królestwa,ale Ci ludzie,co tam chodzą bardzo się zmienili.Udają ,ze mnie nie znaja na ulicy,a kiedys jeżdzili do mnie na zloty!
 9. Głosicielka

  To prawda,że jest opisana w biblii.Mam nadzieję ,że za 10,może 50 lat nikt o nich nie wspomni-o zasadzie i o biblii .
 10. Głosicielka

  To prawda,że jest opisana w biblii.Mam nadzieję ,że za 10,może 50 lat nikt o nich nie wspomni-o zasadzie i o biblii .
 11. Kalasznikov rozmowy o doktrynach SJ

  By pozostać w temacie wątku: Kałach-zapraszamy na zlot !
 12. By pozostać w temacie wątku: Kałach-zapraszamy na zlot !
 13. Spotkanie u Nunka

  Ciału Kierowniczemu zlotu podoba sie ta idea: 18-20 godzin przez 3 dni bez snu.Nie będzie kar!
 14. Spotkanie u Nunka

  Proponuję krawat na gumce
 15. Spotkanie u Nunka

  Bracie Andy-istnieje duży stopień prawdopodobieństwa relacji na żywo..... Drodzy Forumowicze,czas bliski więc pora na następne komunikaty: Komunikat nr 3 : mężczyżni biorący udział w zgromadzeniu mają mieć założony krawat w czasie trwania całego zgromadzenia z wyłączeniem snu. Komunikat nr 4: kobiety biorące udział w zgromadzeniu mają mieć założoną chustkę w czasie trwania całego zgromadzenia z wyłączeniem snu. W przypadku,gdy sen zostanie przerwany koniecznością skorzystania z toalety zarówno mężczyzna jak i kobieta przed wyjściem do tejże ma mieć założone jw. Oba komunikaty obowiązują również w czasie pobytu w basenie chrzcielnym,przy czym wówczas mężczyzna może podpiąć krawat do wysokości 10 cm pod przełykiem.