NoeGd

Rozmówcy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

O NoeGd

 • Tytuł
  Nowy na forum

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Wyznanie
  Chrześcijanie
 1. NoeGd

  Dobry Wieczór

  Dziękuję za przywitania , powitania ? Nawiasem mówiąc to nie za bardzo się zgadzam z tym, że " Osoby niewierzące " są wartościowe oceniając je z punktu Biblijnego-Duchowego....Pomijając punkt widzenia nazwijmy to umownie punktem widzenia świata, jeśli jestem wierzący to niejako z zasady osoba niewierząca jest dla mnie niewartościowa, wiem wiem, miłość bliźniego itd. ale mówię jak jest w rzeczywistości i na podstawie fundamentu wiary. Dla naśladowcy chrystusa osoba niewierząca nie może być wartościowa, nie wyobrażam sobie Pana mówiącego o ateiście, że jest wartościowy , jasne, można tak mówić potocznie, ten Kowalski to wartościowy obywatel, rzemieślnik czy nauczyciel, ale tak naprawdę nie będzie nim DLA CHRZEŚCIJANINA jako osoba nazwijmy to UMOWNIE per saldo . Nie oszukujcie samych siebie :-) Świat ma swoje wartości a Uczniowie mają swoje wartości, cele i nadzieje. Nie ja to wymyśliłem i nie ja jestem od orzekania kto jest wartościowym / w oczach Boga /. Wiem, że człowiek może błądzić, szukać, zostać chrześcijaninem albo dreptać w miejscu, są różne stany i sytuacje, nie mi każdego oceniać, ale nie mogę się zgodzić z tym, że osoba niewierząca jest wartościowa, gdy mówimy o sprawach wiary. Jestem fundamentalistą i fanatykiem :-) I nieźle mi z tym. Miłego Wieczoru.
 2. Syn jak samo słowo Syn na to wskazuje, nie jest równy i współistotny Ojcu, każdy ma kto pojąć, pojmie już po jednym czy dwóch wersetach np. Obj. 1:1 i 3:5, gdzie Pan Jezus będący już w niebie nadal ma nad sobą Boga... - II Kor.4:4 Proś o wiarę i zrozumienie Pism a jeśli Bóg ci udzieli to sam będziesz przekonany jak sprawy wyglądają bo nie tylko otrzymasz zrozumienie, ale i Duch Boży będzie cię w tym utwierdzał, człowiek sam z siebie nic nie może, nawet apostołom Pan Jezus musiał otworzyć umysły by pojęli pisma - Łk.24:45 Podobnie jest z wiarą, udziela jej Bóg. Proś Ojca poprzez Syna o wiarę i zrozumienie Pism... I tym. 2:5 Allelujah!
 3. Syn jak samo słowo Syn na to wskazuje, nie jest równy i współistotny Ojcu, każdy ma kto pojąć, pojmie już po jednym czy dwóch wersetach np. Obj. 1:1 i 3:5, gdzie Pan Jezus będący już w niebie nadal ma nad sobą Boga... - II Kor.4:4 Proś o wiarę i zrozumienie Pism a jeśli Bóg ci udzieli to sam będziesz przekonany jak sprawy wyglądają bo nie tylko otrzymasz zrozumienie, ale i Duch Boży będzie cię w tym utwierdzał, człowiek sam z siebie nic nie może, nawet apostołom Pan Jezus musiał otworzyć umysły by pojęli pisma - Łk.24:45 Podobnie jest z wiarą, udziela jej Bóg. Proś Ojca poprzez Syna o wiarę i zrozumienie Pism... I tym. 2:5 Allelujah!
 4. No i istnieje Jeden Kościół, którego Głową i Kamieniem Węgielnym zarazem jest Syn Boży - Jezus z Nazaretu a to, ze na ziemi istnieje podobno ok. 30.000 wyznań i religii z czego ok. 20.000 tzw. protestanckich to już inna sprawa... Jezus nie jest podzielony i Jego Kościół nie jest podzielony. Owce głos znają...
 5. No i istnieje Jeden Kościół, którego Głową i Kamieniem Węgielnym zarazem jest Syn Boży - Jezus z Nazaretu a to, ze na ziemi istnieje podobno ok. 30.000 wyznań i religii z czego ok. 20.000 tzw. protestanckich to już inna sprawa... Jezus nie jest podzielony i Jego Kościół nie jest podzielony. Owce głos znają...
 6. Przypadkowo tutaj trafiłem a skoro trafiłem to się przywitam i przy okazji wyrażę swoje zdziwienie tym, że posty muszą zostać zatwierdzone...Dziwne. Jestem wierzący jakby kto pytał, nigdzie nie przynależący poza Kościołem Pana Jezusa... Allelujah!
 7. NoeGd

  nie chciałam wierzyć

  To forum to gorzej jak więzienie w Guantanamo czy jak tam ono się nazywa, samo zarejestrowanie się to droga przez mękę, m.in musisz podać wyznanie, co jest sprzeczne z Konstytucję RP, wpisuję Chrześcijanin, Chrześcijanie, to nie chce przyjąć... Chcę napisać temat to otwiera się okienko z napisem " Twój temat musi zostać zatwierdzony przez moderatora ", czego tak się boicie? że ktoś zagubionym owieczkom namiesza w głowach i pobiegną ponownie do CK ? Cenzury się zachciewa...Wilki w owczych skórach ? Niewiele lepsi jesteście od S.J , jeżeli nie gorsi, a w ciemno założę, ze gorsi, co mi tam :-) Sorry że w Twoim temacie, ale cóż... I na koniec, ok, SJ są źli, ale teraz wskażcie drogę, gdzie jest dobrze, gdzie jest Prawda Biblijna, wskażcie proszę, nie nurzajcie się w jednym stawie z ateistami, nie czytaliście że macie być świętymi czyli oddzielonymi od świata ? Splamieni jesteście światem, tak mi się zdaje, ale cóż, wskażcie mi Kościół Pana. Nie piszcie mi o S.J bo mnie ten etap nie interesuje, interesuje mnie Dobra Droga, wskażcie mi ją, śmiało. Asyżanci do spółki z ateistami... towarzystwo wzajemnej adoracji, zjednoczone po sztandarem walki z Ciałem Kierowniczym... a Ludzie z Brooklynu nawet o was nie wiedzą... Śpią snem smacznym z pewnością, Po jednych pieniądzach jesteście jak niektórzy ze świata mawiają... Ludzie tutaj trafiający są niczym ci od deszczu, trafiający pod rynnę... Taka jest moja skromna opinia. Jednym się światło zmienia a drudzy wcale go nie mają...co za świat... Allelujah ! = Wysławiajcie Jahwe! Wszak napisano: Każdy kto wzywa imienia Jahwe zbawiony będzie! - Tak napisano czy nie ? a może napisano, że każdy kto wzywa Marię, albo każdy kto pójdzie za Krajem Watykanem ? por. Daniela 2:44 By przejrzeć nie wystarczy wyrzucić Strażnicę... por. Łuk 24:45 z Bogiem! Jedynym. :-)