Zbig

Forumowicz Extra
 • Zawartość

  3839
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Ostatnia wygrana Zbig w Rankingu w dniu 26 Lipiec 2012

Zbig posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

579 Good

O Zbig

 • Tytuł
  Anty Ex. ;)

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Wyznanie
  ŚJ

Ostatnie wizyty

1314 wyświetleń profilu
 1. Zbig

  Drugi raz w życiu prawdę poznałem

  Skoro tak nalegacie .... Tylko aby nie było portem na mnie że rozwalam watki, zastraszam lub odstręczam od forum nowych lub wywołuje dżumę w Afryce ... No bo znowu dostane ostrzeżenie a nam jeszcze ograniczenia i nie mogę brać pełnego udziału w waszych dyskusjach. (pół roku chyba sporadycznie tu zaglądałem ale ograniczenia trwają niezmiennie). Ale traktuję to jak moderacje jaka nałożył na mnie Grzesiu na forum "którego nazwy wymieniać tutaj nie wolno". Gdy czytałem jego maila to myślałem że pęknę ze śmiechu. Tutaj to ja reprezentuję siebie. A to czy jesteś pod wrażeniem czy nie mi zwisa, wybacz ale taka jest prawda. Co mi brakło w twych wypowiedziach nie napisze bo i tak wszyscy, a może raczej wielu, widzi. Racja duch święty sie nie myli, ludzie natomiast tak. Podać biblijne przykłady? Błędny wniosek. Wybacz, ale w takim tonie to możesz dyskutowac w knajpie przy piwie, ja sie na to nie piszę. Chłopie ile ty masz lat że nie kumasz tak prostych spraw. Pytasz: "dlaczego w Biblii w przekładze NŚ bracia napisali bóg z małej litery jeżeli chodzi o Pana Jezusa?" Ależ to proste jak 2+2. Ale mimo to odpowiem skoro nalegasz. Aby odróżnić Jezusa od Boga, Boga Ojca - tak dla jasności. Niczemu sie nie dziwię. Skąd taki wniosek? Zrozumiał każdy jak chciał. Sprawa jest prosta, to co pochodzi z Biblii jest prawdą, tak jak to powiedział Jezus, natomiast to co pochodzi od ludzi już nie zawsze nią jest. Proste? Rany, zabłysnąłeś.
 2. Zbig

  Nie jestem ŚJ

  I z przodu małym druczkiem dopisek: "I też brakło".
 3. Zbig

  Drugi raz w życiu prawdę poznałem

  Mam wrażenie że to twój problem, nie wiem dlaczego próbujesz go zrzucić na mnie. Uważasz że muszę robić to co uwielbia każdy forumowicz? ad2. widzisz mój drogi ... , jesteś w błędzie. Nie zastanowiłeś sie nad tym co czytałeś i z tego powodu "łyknąłeś" to co ci tam napisali. Zastanowiłeś się kto w czasie pisania tego artykułu był ciałem kierowniczym a kto pisał te słowa? Zresztą i tak nie ma sensu ..., każdy widzi i wierzy w co chce, po co tylko dorabia sobie do tego taka naiwna interpretację. Zadam ci kilka prostych pytań bo widzę że dalej nie załapałaś mimo że nawet Gandalf wyraźnie to tłumaczył. Ile jest Diabłów Szatanów? Ile jest aniołów? Wybacz iż wszedłem bez pukania. ****************************************************************************** Znikam z tego wątku bo zatraciliście równowagę, zgubiliście główna myśl i zapomnieliście czyj jest ten temat, jak zawsze z resztą.
 4. Zbig

  Drugi raz w życiu prawdę poznałem

  Jeśli dla ciebie podstawowe zasady pisowni polskiej są wielką nauką to tak, jestem uczony. Co prawda nie dorastam do pięt innym na tym forum znającym nasz język ojczysty dużo lepiej ale i tak dzieki za uznanie.
 5. Zbig

  Drugi raz w życiu prawdę poznałem

  Niekiedy nie potrafię być miły dla kogoś kto próbuje robić z innych idiotów sam wierząc w bzdury i przekazując je innym celem zrobienia z nich również idiotów. Argument że ŚJ cenią wyżej Diabła niż Jezusa jest tak absurdalny i obrażający wszystkich aktualnych i byłych ŚJ iż nie sposób przejść obok niego obojetnie.
 6. Zbig

  Drugi raz w życiu prawdę poznałem

  Aby trafić do kogoś należy odpowiedzieć mu według mądrości jego. Wszak wcześniej przecież już zetknął się ze sposobem nauczania pozbawionym chamstwa i głupoty, i to na przestrzeni 20 lat, i nie dotarło do niego. Myślisz że z tej naszej wspólnej dyskusji coś do niego dotrze? PS. Istnieja dwie możliwości: 1. On sobie robi jaja i wtedy twój reagowania sposób i innych jest jak najbardziej właściwy. Nie ma wszak sensy pisać poważnie. Albo 2. On pisze poważnie i "poklepywanie go po ramieniu" robiąc sobie z niego jaja wyrządza mu krzywdę. Masz kompleksy?
 7. Zbig

  Drugi raz w życiu prawdę poznałem

  No to troszkę słabo było z twoja żelazną.... jestem tu nieporównywalnie dłużej od ciebie a jakoś mi sie nie dostało. PS. Śmieszy mnie "odkrywcze" myślenie "nowo nawróconych" których źródłem "oświecenia" są błędy ortograficzne. Czyli, krótko mówiąc - nieuctwo. Czyli że drugi raz poznał prawdę która okazała się bzdurą, kłamstwem, a poznał ja bo jest nieukiem. Ależ musi byc przykre i bolesne poznanie tego faktu, szczerze współczuje. Mam uczulenie na głupotę i chamstwo. Taki dziwny jestem.
 8. Zbig

  Drugi raz w życiu prawdę poznałem

  Masz pretensje do WTS że nie znasz ortografii?
 9. Zbig

  Drugi raz w życiu prawdę poznałem

  Bingo, dobrze interpretujesz fakty.
 10. To co z ciebie był za ŚJ skoro podstawowych spraw nie wiesz?
 11. Zbig

  "Świętość krwi" w nauce ŚJ

  A czy ja mogę uważać krew wszystkich istot za świętą?
 12. Zbig

  Drugi raz w życiu prawdę poznałem

  Skoro jest to imie to dlaczego p piszesz je z małej litery? 20 lat nie wiedziałeś że Szatan powinno sie pisać małą literą. Współczuje. PS.A właściwie jak powinno sie pisać to imię z małej czy z dużej litery? o to chodzi aby język giętki powiedział wszystko co pomyśli głowa, a że głowa ... no właśnie, w tym problem. Nie posiadał? A o zesłaniu ducha słyszałaś? A o cudach Piotra czytałaś?
 13. Zbig

  Drugi raz w życiu prawdę poznałem

  Racja, nikt nie lubi gdy mu sie, nawet niechcąco, wykazuje że w czymś chocby troszeczke nie dopisuje. Ale czy na prawde nikt? A czy musiał sie chwalić? Znajomośc zawołosci własnego języka jest pożadana. Dla wielu ludzi, w tym dla większości chrześcijan, szatan to określenie złego osobnika. Uważają oni iz jest wielu szatanów podobnie jak apostołów, aniołów stróży itd. ŚJ natomiast, zgodnie ze Słowem Bożym, uznają tylko jedną osobę za Szatana Diabła.
 14. Zbig

  Drugi raz w życiu prawdę poznałem

  Poznasz jeszcze wiele prawd. Oto jedna z nich: w języku polskim imiona pisze się z dużej litery bez względu na to czy postaci pozytywnych czy negatywnych. No i jedno pytanko pobudzające do myślenia, niekiedy warto zdobyć sie na ten wysiłek: czy Piotr miał ducha świętego po wylaniu go w dniu pięćdziesiątnicy?
 15. Zbig

  "Świętość krwi" w nauce ŚJ

  Dlaczego? Dlaczego świętą krwią może być nazwana krew Jezusa czy męczenników, a nie każda krew zwierzęca? Czy Biblia to tak różnicuje?