Loksza

Forumowicz
 • Ilość dodanej zawartości

  154
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Loksza

 • Ranga
  Z nami na dłużej
 • Urodziny 19.11.1997

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Location
  Honululu :D
 • Wyznanie
  K.Chrześcijan Baptystów
 1. Polubiłeś mój komentarz. Hymm czyż przyjąłeś moje rady do sera :D. Czy przemyślałeś to, że większość użytkowników widzi, że jesteś agresywny i postanowiłeś to zmienić. Ciekawe
 2. Nie jesteś zainteresowany swoimi braćmi z tego samego plemienia. Szkoda, bo myślę, że gdyby spojrzał, że oni nie są agresywni w stosunku do innych to byś zmienił postępowanie. Z nimi można porozmawiać na spokojnie z Tobą taka rozmowa się nie klei.
 3. To nie jest żaden portal odstępczy. Tam są głównie gimbusy. Czasami znajdą się osoby ok 18-25 lat. Ja w takim przedziale wiekowym jestem. To jest ogólny portal gdzie są poruszane tematy o religii, szkole, seksie, grach itp. Ten portal to ZAPYTAJ.PL. Jak chcesz to mogę podać tam nicki tych ŚJ. Jest ich chyba ok 3 aktywnych na portalu był jeszcze jeden ale od 2012 roku do tej pory nie logował się. Mnie tam osobiście też nie spotkasz, bo ok miesiąca mnie też nie było. Jesteś zainteresowany tymi nickami tych ŚJ to pisz, podam bez problemu.
 4. To nie jest żaden portal odstępczy. Tam są głównie gimbusy. Czasami znajdą się osoby ok 18-25 lat. Ja w takim przedziale wiekowym jestem. To jest ogólny portal gdzie są poruszane tematy o religii, szkole, seksie, grach itp. Ten portal to ZAPYTAJ.PL. Jak chcesz to mogę podać tam nicki tych ŚJ. Jest ich chyba ok 3 aktywnych na portalu był jeszcze jeden ale od 2012 roku do tej pory nie logował się. Mnie tam osobiście też nie spotkasz, bo ok miesiąca mnie też nie było. Jesteś zainteresowany tymi nickami tych ŚJ to pisz, podam bez problemu.
 5. Nie wiem. Ale na innych portalach też są ŚJ. I serio oni nie zachowują się tak agresywnie jak Kalasznikov. Może nie być świadkiem, albo jak mówisz wykluczony. Tylko na miejscu wykluczonego kompletnie bym olała sprawę i nie zawracała sobie głowy. Widać jak niektórzy wykluczenie odbierają jako koniec świata.
 6. Do 4. Mnie to zastanawia czy on na serio jest tym ŚJ. Bo w internecie można różnie pisać. A ja coś wyczuwam, że tylko to jest troll i wcale ŚJ tylko jakimś tam co niby cos o nich wie. Samo to, że powtarza te same pierdoły zero argumentów.
 7. Do 4. Mnie to zastanawia czy on na serio jest tym ŚJ. Bo w internecie można różnie pisać. A ja coś wyczuwam, że tylko to jest troll i wcale ŚJ tylko jakimś tam co niby cos o nich wie. Samo to, że powtarza te same pierdoły zero argumentów.
 8. A czy ja zaprzeczałam Trójcy Św nie. I nie zaprzeczam. I zauważ w żadnych moich postach nic nie pisałam, że nie ma Trójcy. Owszem autorytet pisma jest dla mnie ważny i udowoniłam to w niektórych moich postach. Tylko chyba nie w tym temacie- innym. Ale my głosimy tylko Biblijne nauki i jak studium prowadzimy to tylko z Biblią. Nie z naszymi gazetkami jak to robią ŚJ. Bo studium Biblijne u ŚJ większość polegała na gazetce. Czyli to co napisali w WTS to było Święte. Wiem coś o tym, bo takie studium przechodziłam. A kilka tam wersetów było biblijnych itp.
 9. Ja też wybrałam prawdziwego Boga Jahwe. Wierzę, że P. Jezus tylko zbawi, a nie organizacja( bo na nie ma nic wspólnego ze zbawieniem- to jest taka reklama). Wybrałam kościół ten co podaje czystą Biblijną naukę jak na tacy. Bez rozliczania się ze służby w terenie i kontrolowania umysłu, manipulacji. Ja nie działam na "Przykładzie Nowego Świata", ja robię to co mówi mi Biblia.
 10. Dlaczego? Odpowiedź pewnie znasz, bo guru Ci powie. Po za tym od ŚJ też dużo ludzi ucieka. Ja wiem dlaczego i nie muszę nikogo się o to pytać. Jak uciekają z waszej orgaznizacji to do kościołów ewangelickich i mają racje popieram ich. Też dużo osób od Śj ucieka do Adwentystów Dnia Siódmego. W kościołach ewangelickich jest stosowanie głoszenia ewangelii podobnie jak u ŚJ. Lecz nie robimy tego na przymus z rozliczenia godzin. I tłumaczenia dlaczego masz mało godzin wyrobionych na głoszeniu. Po za tym w KK też jest głoszona ewangelia to po innych krajach itp. Gdybym miała wybierać K.Baptystów czy ŚJ. Z radością i chęcią wybrałam K.Baptystów. Niestety nie udało się wam powiększyć rangi o jednego. Tak mi przykro :D. Mam szersze horyzonty. Dzięki modlitwie i poznawianiu Biblii dobrze pokierowałam się. ŚJ wcale mnie nie nawrócili tylko bardziej nauczyli by oszczerstwa do innych. Za to Baptyści wyciągnęli mnie z najgorszego "gówna" jakie mogłam wpaść i wyprostowali moje myśli i spostrzeżenia do innych w tym " do ŚJ". czy do Katolików. Nikogo, aż tak nie obrażam jak ty Kalasznikov. Gdybym obrażała tutaj na forum to pewnie bym dawno dostała Bana. A szczerze Kalasznikov ban Ci jest pisany (za twoje zachowane i sposób wysławiania się).
 11. U ŚJ też nie ma idealnych ludzi. Każdy o tym wie więc nie wybielaj swojej organizacji. Powiem więcej- w zborach świadków istnieje wiele problemów. Tak istnieją ukrywanie molestowań, oraz to, że jak ktoś dobierze wam się do pupy to strach, że więcej owieczek odejdzie i stracicie rangę. Eh typowe
 12. Sorry, że tak się wcinam w rozmowę. Ale Kalasznikov Ciebie już nie powinno to interesować w kto co wierzy. Już Ci mówiłam wasza organizacja nie koniecznie głosi prawdę. A to, że Andy odszedł ogranizacjii to też nie powinno Ciebie obchodzić. Jest dorosły i wiedział, że robi dobrze. A tekstami tego typu "Jesteś taki wierzący w Trójcę a jeszcze do żadnej sekty nie przylgnąłeś ? nic nie zdziałasz lecz pogorszysz sobie i Twojej organizacji. Bo dzięki takim docinkom sam wyrabiasz opinie o ŚJ i większość ludzi jednak ruszy głową i odejdą, albo zastanowią się może nie wchodzić w to coś. Mieczem wojujesz, ale od miecza zginiesz.
 13. Nom. Mamy już kwestię homoseksualistów omówioną
 14. Nom. Mamy już kwestię homoseksualistów omówioną
 15. Uprawiasz seks z facetem to grzeszysz. Jak jesteś wierzący mimo tego, że masz odmienną orientacje lecz mimo tego nie uprawiasz seksu z tą samą osobą, bo stosujesz sie do nauk Biblii to nie grzeszysz. Nie wiem co się według Ciebie zmieniło. Ale z głosicielami co przechodziłam studium (Świadkami Jehowy) też mają takie stanowisko. Nie wiem w czym nie kumasz bazy