gruby drab

Moderator
 • Zawartość

  11505
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  210

Ostatnia wygrana gruby drab w Rankingu w dniu 16 Kwiecień

gruby drab posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

14804 Excellent

O gruby drab

 • Tytuł
  Znamy się już dobrze

Profile Information

 • Płeć
  Nie ustawione
 • Wyznanie
  człowiek

Ostatnie wizyty

9076 wyświetleń profilu
 1. Spotkanie u Nunka

  Może zrobimy to wspólnie w przyszłym roku
 2. Kalasznikov rozmowy o doktrynach SJ

  Wklejam tu rozmowy z kalasznikowem żeby nie rozlewaly się po całym forum.
 3. Manifestacja we Wrocławiu - 26 marca 2017

  Zamykam temat. Odbiegł od głównego wątku w stronę ad personam.
 4. W kontekście delegalizacji napisałem kiedyś artykuł: https://watchtower-forum.pl/topic/5197-świadku-obroń-mnie-przed-sektą/#comment-261705
 5. W kontekście delegalizacji napisałem kiedyś artykuł: https://watchtower-forum.pl/topic/5197-świadku-obroń-mnie-przed-sektą/#comment-261705
 6. Tak durny werset może napisać tylko ktoś, kto nie wie czym są odleżyny.
 7. Logika i zdrowy rozsądek sugerują, że rzeczywistość kształtują procesy. Nie wiem, w jaki sposób dostrzegasz w tym rękę Wisznu.
 8. Jak można wygrażać komuś w kogo istnieje się nie wierzy? W sporze o byty zamieszkałe gdzieś w kosmosie jest tyle niezdrowych emocji. Jak dyskusja sprowadza się do przypisywania intencji, to się aż nie chce w tym taplać.
 9. młodość i przeszłość

  Źródłem cierpienia jest oczekiwanie na to czego rzeczywistość nie może nam dać. Nauczyć się odpuszczac i pójść w zdrowy egoizm jak wspomniał BJ jest naprawdę sztuką i wymaga długiego czasu. W końcu jednak umysł poddaje się nowej formule i z dnia na dzień można poczuć że się żyje, a nie wkoło myśli. Esjoty chcą żeby się myślało non stop - sami wpadają w pułapki twierdzeń i oczekiwań niemożliwych do zrealizowania przez świat. No i dlatego świat jest taki zły. Oto źródło paranoi.
 10. Manifestacja we Wrocławiu - 26 marca 2017

  Dziękuję za info. Sprawdzę jak będę miał wolną chwilę.
 11. Manifestacja we Wrocławiu - 26 marca 2017

  Link u mnie działa.
 12. Andy już wcześniej tłumaczyłem, DNA nie powstał nagle, jest wynikiem procesu ewolucji molekularnej, a nie szczęśliwego przypadku. Sam kreacjoniści twierdzą, że nic nie może powstać nagle samo z siebie, a potem rzucacie piłkę w stronę nauki, że tak twierdzi. Przecież nie twierdzi. Nic nie powstaje nagle, np. Mount Everest - ale nie masz żadnych uprawnień do tego, aby twierdzić, że ulepił go jakiś gość z kosmosu, tak samo jak DNA. Nie stawiaj twierdzeń, których nikt tu nie wygłasza, a potem sam je nazywasz urojeniami, to nieuczciwe, cały film właśnie taki jest, nieuczciwy. To kreacjoniści ciągle mówią o zbiegu okoliczności nic nie wnosząc w zrozumienie świata, natomiast nauka stara się zrozumieć proces i dobrze jej idzie, bo ma restrykcyjną metodę badawczą. Kreacjoniści natomiast mają wiarę - nie potrafią być pokorni i powiedzieć nie wiem.
 13. Andy już wcześniej tłumaczyłem, DNA nie powstał nagle, jest wynikiem procesu ewolucji molekularnej, a nie szczęśliwego przypadku. Sam kreacjoniści twierdzą, że nic nie może powstać nagle samo z siebie, a potem rzucacie piłkę w stronę nauki, że tak twierdzi. Przecież nie twierdzi. Nic nie powstaje nagle, np. Mount Everest - ale nie masz żadnych uprawnień do tego, aby twierdzić, że ulepił go jakiś gość z kosmosu, tak samo jak DNA. Nie stawiaj twierdzeń, których nikt tu nie wygłasza. To kreacjoniści ciągle mówią o zbiegu okoliczności nic nie wnosząc w zrozumienie świata, natomiast nauka stara się zrozumieć proces i dobrze jej idzie.
 14. Manifestacja we Wrocławiu - 26 marca 2017

  Posty przeniesione są tu: https://watchtower-forum.pl/topic/6584-naparzanka/#comment-334531