Leszard

Forumowicz Extra
 • Zawartość

  1061
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Leszard w Rankingu w dniu 12 Sierpień 2014

Leszard posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

885 Good

4 obserwujących

O Leszard

 • Tytuł
  Znamy się już dobrze
 • Urodziny 01.02.1993

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Wyznanie
  renegat

Ostatnie wizyty

1034 wyświetleń profilu
 1. Leszard Twoje awatary ten i p;poprzedni nawiązują do wzroku. Przypadek czy coś tym chcesz wyrazić?

  1. Leszard

   Leszard

   Przypadek :D. Ten awatar nawiązuje do serialu, który lubię.

 2. Leszard

  Wcielenie Lucyfera na tronie papieskim

  Pomoc w ucieczce nazistom do Ameryki Południowej odbyła się nie aż tak dawno temu. Poza tym nie ma znaczenia ile czasu minęło od dokonanych zbrodni.
 3. Mnie wykluczono zaocznie, bez komitetu.
 4. Leszard

  Czipowanie ludzi

  Pewnie, dlatego że klasyczne rozwiązania stosowane we współczesnej neurobiologii nie służą do torturowania ludzi.
 5. Leszard

  Czipowanie ludzi

  Teorie spiskowe teoriami spiskowymi. Szkoda tylko, że zło w czystej postaci czy najokropniejsze rzeczy, które nawet ciężko sobie wyobrazić, gdzie amerykańscy scenarzyści horrorów nie mają nawet tak bogatej wyobraźni - faktycznie mają miejsce. Nie wiem czy słyszeliście o sprawie Marca Dutrouxa. https://pl.wikipedia.org/wiki/Marc_Dutroux Na dobry początek polecam ten dokument wyemitowany swego czasu na Planete. A jak was to zainteresuje to polecam artykuł gdzie sprawa jest opisana znacznie bardziej szczegółowo. http://davidicke.pl/forum/matka-ciemnosci-chateau-des-amerois-t15091.html#p194207 Tylko uwaga: ten materiał jest naprawdę wstrząsający i szokujący, także jeśli masz słabe nerwy to może lepiej sobie darować. Poważnie.
 6. Ja akurat przestałem być SJ z powodów, dla których nie wyznawałbym jakiejkolwiek innej religii.
 7. Tylko tyle?
 8. Leszard

  Perełki z książki W. Bednarskiego

  Kiedy wreszcie posypią się słynne "ignory" ?
 9. Leszard

  Perełki z książki W. Bednarskiego

  Po prostu chciałbym wiedzieć jaka to dziedzina sprawia, że "Rhundz patrzy przez pryzmat naukowy", w temacie gdzie każdy jak do tej pory patrzy przez pryzmat swojego punktu widzenia. Znam osobiście poważnego naukowca, który jest naprawdę wierzącym Katolikiem.
 10. Leszard

  Perełki z książki W. Bednarskiego

  A do tego jeszcze ma prawników.
 11. Leszard

  Perełki z książki W. Bednarskiego

  Rhundz, pochwal się swoim dorobkiem naukowym.
 12. Leszard

  Perełki z książki W. Bednarskiego

  Ja natomiast nie jestem w stanie zrozumieć podwójnych standardów niektórych użytkowników tego forum. Za każdym razem gdy ktoś krytykuje doktryny Krk, zostają użyte argumenty, które na dobrą sprawę można użyć w zupełnie odwrotnym zestawieniu.
 13. Leszard

  Sny po odejściu

  Mnie się raz śniło, że jestem w dżungli, gdzie roślinność była skuta cienką warstwą lodu, jak gdyby nagle wszystko zamarzło. Płynęła tam rzeka, więc postanowiłem poskakać sobie po krach. Robiłem długie susy po kilka metrów i nagle usłyszałem - "dobrze, że jest mróz, bo krokodyle są w hibernacji", po czym znalazłem się u siebie na podwórku i zacząłem się zastanawiać, jak to jest, że sobie teraz leże w łóżku przykryty kołdrą, a czuję chłód lekkiego wiatru na twarzy i ciepło promieni słonecznych. Inny sen był związany bardziej z tym tematem, bo zaczął się jak szliśmy grupką osób na jakiś kongres, w dosyć dziwnym miejscu, droga biegła obok cmentarza znajdującego się w lesie. No i tak sobie idę i wpadłem na pomysł. Zatrzymałem, krzyknąłem -" Ja tutaj jestem Jezusem", po czym zacząłem unosić się w powietrzu. Następnie fruwałem nad jakimiś archipelagami. A już sny kompletnie związane również miały miejsce. Głównie mi się śnili jacyś znajomi świadkowie, co nie chcą ze mną gadać, nienawidzą mnie i mają jakieś pretensje. Dziwią mnie te sny, bo nigdy z nikim blisko nie byłem jeśli chodzi o świadków, którzy nie są członkami mojej rodziny. Jak byłem dzieciakiem to występowały koszmary związane z demonami, których się wtedy bardzo bałem.
 14. Leszard

  najdziwniejszy, najfajniejszy sex

  Raczej nie próbuj pisać postów pod wpływem alkoholu, niż idź się cieszyć życiem.