SJ23

Moderator
 • Zawartość

  1594
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  19

Ostatnia wygrana SJ23 w Rankingu w dniu 10 Kwiecień

SJ23 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

3968 Excellent

O SJ23

 • Tytuł
  Sens jest śmiertelny..

Contact Methods

 • Website URL
  http://sj23.blox.pl

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Wyznanie
  brak

Ostatnie wizyty

2703 wyświetleń profilu
 1. SJ23

  Uwaga! autopromocja

  Dzisiaj wrzuciłem ostatnią część mojej "telenoweli" pt. Lustra nie ma. Jeśli ktoś ma ochotę przeczytać to tutaj link do części: 1: http://sj23.blox.pl/2017/12/Lustra-nie-ma-czesc-I.html Pozstałe części w tym samym miejscu. Ta opowieść chyba nie jest dla wszystkich. Raczej dla dorosłych. Ostrzegam, że sporo wulgaryzmów, zachowań nieobyczajnych i substancji nielegalnych. Dwaj główni bohaterowie Jonatan i Mateusz to mężczyźni po 30, związani w różny sposób ze Świadkami Jehowy. Opisuję perypetie ich spotkania na emigracji w Cardiff. Obaj próbują ułożyć sobie życie, ale za bardzo nie wiedzą jak. Jonatan niby dawno uwolnił się od wpływu religii na życie, jest zadeklarowanym ateistą, ale ma problem ze sobą i z narkotykami. Natomiast Mateusz, którego wyrzucono z ruchu religijnego jest zagubiony i psychicznie zniszczony. Myśli o samobójstwie. Jonatan wyciąga do niego pomocną dłoń. Panowie chodzą na imprezy, prowadzą dyskusje filozoficzne, kłócą się, pracują, konsumują a to wszystko na tle smutnego obrazu nieszczęśliwej i zakompleksionej polskiej emigracji w UK. Jeśli ktoś ma jakieś uwagi, refleksje itp. To zapraszam do podzielenia się.
 2. SJ23

  Uwaga! autopromocja

  http://sj23.blox.pl/2018/03/Lustra-nie-ma-Czesc-11.html
 3. SJ23

  Uwaga! autopromocja

  http://sj23.blox.pl/2018/03/Lustra-nie-ma-Czesc-10.html
 4. SJ23

  Uwaga! autopromocja

  Lajka od Ciebie na Allegro się nie kupi.. Znasz się na literaturze, dużo czytasz, pewnie też piszesz. No i jesteś autentyczna w opiniach. Lubię
 5. SJ23

  Uwaga! autopromocja

  Lajk od Kantaty to wyjątkowa dla mnie przyjemność. Dziękuję! Mejd maj dej!
 6. SJ23

  Uwaga! autopromocja

  http://sj23.blox.pl/2018/02/Lustra-nie-ma-Czesc-9.html
 7. SJ23

  Uwaga! autopromocja

  http://sj23.blox.pl/2018/02/Lustra-nie-ma-Czesc-8.html
 8. SJ23

  Uwaga! autopromocja

  No proszę, nie spodziewałem się, że postać drugoplanowa będzie wzbudzać największe emocje. Czy to oparte na faktach? Wybacz, ale w celu podtrzymania aury tajemniczości - nie odpowiem na to pytanie.
 9. SJ23

  Uwaga! autopromocja

  Jak kobieta dla kobiet No są sytuacje, że się staram. Ale ogólnie to lepiej nie. Bo z moich obserwacji to kobieta kobiecie wilkiem jest.
 10. SJ23

  Uwaga! autopromocja

  Jakiś wątek wrzucę. Ale na większą rolę nie ma szans, bo ja to już mam wstępnie rozpisane. I nie mam mocy zmieniać konstruktu. Dziękuję za zaufanie.
 11. SJ23

  Uwaga! autopromocja

  Ona to trochę taka bitch. Zostawiła go, Usprawiedliwiając tą decyzję, jego słabym stanem duchowym. A tak naprawdę po prostu zmieniła go na lepszy, angielski model. Myślę, że u niej to teraz nuda i uciecha ze zwiększenia statusu i stanu majątkowego. I poprawiła mocno horyzonty na dobrą przyszłość dziecka. Coś na pewno w niej pęknie kiedyś, i nie wiem czy będzie szczęśliwa. Potencjał jest. Tylko ja nie czuję się komfortowo w duszy kobiet. Może dlatego trochę mało dziewczyn w pierwszoplanowej roli w tej historii. A na pewno byłoby ciekawiej.
 12. SJ23

  Uwaga! autopromocja

  Tak, to prawda. Spotkałem takie osoby i ich polski był bardzo interesujący. Duża waga przywiązywana do doboru słów. Akcent taki lwowsko-przedwojenny, sforumułowania, których my już nie używamy. Szlachectwo.
 13. SJ23

  Uwaga! autopromocja

  Nie planowałem wracać do Agniesi. Ale hmm.. jeśli charakter się podoba, to pomyślę nad tym , że tak powiem
 14. SJ23

  Uwaga! autopromocja

  Haha bardzo fajnie. To niezwykle sympatyczny komplement. Mam nadzieję, że palenie było radosne
 15. SJ23

  Uwaga! autopromocja

  Ale to jeszcze nie koniec. Jeszcze kilka części będzie dopisane. Także mam szansę to schrzanić