Matylda

Forumowicz Extra
 • Zawartość

  2742
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15

Ostatnia wygrana Matylda w Rankingu w dniu 18 Październik 2016

Matylda posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

3729 Excellent

11 obserwujących

O Matylda

 • Tytuł
  Znamy się już dobrze

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

1287 wyświetleń profilu
 1. Marek a może tak jakaś mała relacyjka
 2. Spotkanie u Nunka

  Gdyż ponieważ ależ lecz że więc niechcący,mam kochany Nabusiu taki burdelik chwilowy w życiu że naprawde nie dałam rady.Wydawało mi sie że upoważniłam brata Nemo żeby mnie usprawiedliwił,ale ja wiem że w sumie nie ma tu żadnego usprawiedliwienia.
 3. Spotkanie u Nunka

  Seba jak babcie kocham,weź sie puknij w głowę,tylko sie mocno puknij.Ja cie miałam za poważnego faceta ale tobie sie widze coś w głowę zrobiło.
 4. chrzest u baptystów

  Noooo ja nawet swojego kanarka i Capa zaprowadziłam do ochrzczenia. A półkę w kuchni co się kiwa już pół roku przykręciłeś? aha i śmieci wynieś,jak już przestaniesz te bzdury tu pisać.
 5. Kalasznikov rozmowy o doktrynach SJ

  a ten jehowa to ktoto jest? Katole może i ogniem i mieczem nawracali ale co to ma wspolnego ze szpitalami?
 6. Kalasznikov rozmowy o doktrynach SJ

  Niektórzy co wrażliwsi,pomagają niektórym,a świadkowie nie pomagają nikomu.
 7. Manifestacja we Wrocławiu - 26 marca 2017

  No to trzeba wypompować wodę z jeziora.
 8. Manifestacja we Wrocławiu - 26 marca 2017

  Nie ma zarzutu,to są moje subiektywne opinie.Wziąłeś na tapetę psychoterapeutę i wzór do naśladowania,pominąłeś delikatnie aspekt"prawnika". Mnie bardzo razi filmik z akcji Berlin,Z całym szacunkiem hydraulik,pojechał przez pół europy do dwóch dekarzy i mówi że będzie reprezentował prawo i to jeszcze niemieckie.Jeden dekarz był bardzo miły,grzeczny i spokojnie prawie że łopatologicznie tłumaczył że obecmość "prawnika"podczas spowiedzi jest niemożliwa,drugi dekarz po kilkunastu miesiącach zamieszkiwania w Niemacach jest bardziej niemiecki od Niemca i mowi"tiioooo jest koooiiieniec".No przepraszam bardzo ale to było dość groteskowe,po pierwsze a po drugie zaprzeczało temu co Mówią Iza i Alek że oni nie napiętnują szeregowych braci a wręcz ich miłują.Co to było jak nie dokuczanie szeregowym braciom.Oni mają swoją robotę do zrobienia i koniec. Walczyć to trzeba w zarodku by było bo tak to zamiast być ponadto i nosić się dumnie to szczekamy i kąsamy jak jakiś Burek bez wychowania. Inny filmik(nie jestem pewna czyj ale na tym samym kanale)jak to miły pan przepytuje i zagania w kozi róg siostry z których jedna to Halinka bodajże.Mojego męża do łez prawie że rozbawił bo durny jest i jak to zagorzały światus i katol nie zna się na temacie.Mnie zdenerwował a to temu że trzeba było sobie wytypować rownego sobie a nie dwie siostry Halinki co widać z daleka że beton i klepią jak mantrę co się nauczyły na pamięć. i tak dalej i tak dalej
 9. Manifestacja we Wrocławiu - 26 marca 2017

  Coś się dziwnego dzieje posty się same dodaję jeszcze raz te same.
 10. Manifestacja we Wrocławiu - 26 marca 2017

  Dlatego manifestacja TAK,ale robienie za psychoterapeutę,adwokata i wzór do naśladowania,absolutnie NIE.Do tego trzeba mieć uprawnienie,kwalifikacje i wiedzę. Możeta się gniewać ale Wy wieloletni świadkowie Jehowy nie macie do siebie dystansu i nauczeni manipulacji,wychodząc z sekty często uprawiacie ten proceder nadal>głosząc tym razem swoje mądrości i poglądy. Popieram manifestacje,obiektywne obnażanie świadkojehowskiej obłudy,ale jestem na nie jeśli chodzi o takie jątrzenie,prowokowanie,dłubanie. Każdy dorosły człowiek jest kowalem własnego losu i jeśli uplanował sobie lwa z owieczką pasać na jednej rajskiej łączce to będzie do tego parł. Pewnie że szkoda dzieci,młodych co tam tkwią ale obiektywne akcje informacyjne czy jakieś manifestacje więcej zdziałają niż takie intrygowanie. Już pomijając że poco było wychodzić żeby nadal z uwagą śledzić każdy ich krok?
 11. Manifestacja we Wrocławiu - 26 marca 2017

  Hm. O ile tkwienie w sekcie świadkojehowskiej jest nieporozumieniem o tyle aż takiego zaangażowania jak Alek w zwalczaniu,tępieniu,oświecaniu,oprawdowdowywaniu,adwokaceniu uważam za stratę czasu.Takie rozdrabnianie analizowanie biblii na czynniki pierwsze jest tylko wodą na młyn dla świadokwskich przewodników bo wyczerpuje znamiona"prześladowania"Poza tym takie analizowanie pisma i przedstawianie,Nie bo Chrystus chciał to czy sro,to z kolei jest dla nich dowodem że jesteś odstępcom i głosisz swoje nauki i (tfu)herezje. Manifestacja ewentualnie tak,głośno obnażyć ich skyrwysyństwo ale rozbierać na czynniki pierwsze?! Naprawdę szkoda życia. Jak mam być szczera to wystąpienia Alka(prostego jak by nie patrzyć człowieka)działają mi tak samo na nerwy jak pier...olenie mojej mamy o gównoprawdzie w prawdzie.
 12. Spotkanie u Nunka

  a może: https://www.bing.com/videos/search?q=youtube+rudy+się+żeni&view=detail&mid=92CCD5E1316E83C8F74192CCD5E1316E83C8F741&FORM=VIRE
 13. "Literatura" na Allegro

  a przecie po niemieckiemu jest Bibel,nie kumam