Sebastian

co dzieje się ze stowarzyszeniem wyzwoleni?

315 postów w tym temacie

do tej pory sztandarową postacią tego stowarzyszenia był Gedeon czyli Stanisław Chłościński, ale podobno odszedł. Wcześniej z funkcji w zarządzie zrezygnował Skarbnik, czyli Jacek Zahorski.

czy obecnie stowarzyszenie istnieje, czy jest aktywne i kto jest w zarządzie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

do tej pory sztandarową postacią tego stowarzyszenia był Gedeon czyli Stanisław Chłościński, ale podobno odszedł. Wcześniej z funkcji w zarządzie zrezygnował Skarbnik, czyli Jacek Zahorski.

czy obecnie stowarzyszenie istnieje, czy jest aktywne i kto jest w zarządzie?

A nie lepiej napisać do samego Stowarzyszenia? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czy obecnie stowarzyszenie istnieje, czy jest aktywne

http://www.wyzwoleni.org/

i kto jest w zarządzie?

http://wyzwoleni.ucoz.pl/index/ludzie_2/0-6

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Co to za przystojniak w zarzadzie????? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyzwoleni, popierani przeze mnie długi czas, pakują walizki.

Zdaje się chcą Gedeona włóczyć przed sądy.

Jak Kajfasze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Az przed sady????

O jej :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyzwoleni, popierani przeze mnie długi czas, pakują walizki.

Zdaje się chcą Gedeona włóczyć przed sądy.

Jak Kajfasze.

Nie wiadomo kto, kogo, za co.

Wstrzymał bym się ze stwierdzeniami i osądami tego typu, dopóki kwestie nie zostaną wyjaśnione.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiadomo kto, kogo, za co.

Wstrzymał bym się ze stwierdzeniami i osądami tego typu, dopóki kwestie nie zostaną wyjaśnione.

Właśnie sąd wyjaśni.

do tej pory sztandarową postacią tego stowarzyszenia był Gedeon czyli Stanisław Chłościński, ale podobno odszedł.

Gedeon miał:

szerokie kontakty z różnymi ludźmi (różnych wyznań i środowisk, wierzących i niewierzących)

kontakty z mediami

kontakt z prawnikiem

kontakt z IPN

kontakt z ministerstwem, sejmem

obeznanie w środowiskach exŚJ

swoje forum

wieloletnie doświadczenie w organizacji

dużo czasu na działanie

sporo pomysłów i form działania

umiejętność zarażania swoją działalnością

i pewnie jeszcze inne kwestie, których z marszu nie pamiętam.

Brakowało mi tylko przebicia się na świat poprzez anglojęzyczne publikowanie strony i kontakty z Zachodem.

Wśród obecnych osób w Wyzwolonych nie widzę nikogo kto by spełniał te wszystkie warunki. Może częściowo i wybiórczo tak.

Nie jest to gloryfikowanie Gedeona, bo też nie ze wszystkim się zgadzaliśmy w rozmowach prywatnych. Uważałem też, że może był za bardzo 'autokratyczny', zachłanny i zazdrosny, ale jednak potrafił to przekuć na swój użytek. wink.gif

Samo jego odejście podcięło mój osąd o jego 'autokratycznym' stylu. undecided.gif

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

htp:/outu.be/n8DK76Q4Z5w

Na stronie głównej stowarzyszenia wisi komunikat z datą 15 lipca br:

Komunikat Zarządu

Wydarzenia ostatnich dni trochę nas wszystkich zaskoczyły, jednak zapewniamy Was, że Stowarzyszenie dalej będzie wypełniało swoje zadania. Zbyt wiele spraw jest rozpoczętych i wiele niedokończonych, a przecież przed nami Dzień Pamięci Strażnicy i rozsyłanie ulotek. I chociaż w tak ograniczonym składzie, to jako Zarząd postaramy się sprostać swoim obowiązkom i pokładanym nadziejom.

Rezygnacja Stanisława Chłościńskiego jest dla nas dużą stratą, wiele cennych inicjatyw Stowarzyszenie mu zawdzięcza. Postaramy się, by jego idea miała godnych naśladowców.

Wiemy, że życie rodzinne jest najważniejszym skarbem jaki posiadamy, dlatego troska o nie jest nadrzędnym celem dla każdego. Wielu z nas zostało go pozbawionych, lata spędzone w Organizacji na każdym wywarły swoiste piętno.

Dlatego z pełnym zrozumieniem akceptujemy Twój wybór i Twoją decyzję.

Stanisławie, mamy nadzieję, że chociaż z daleka będziesz nas wspierał swoją myślą.

Mariusz Nowak

Wiceprezes Stowarzyszenia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda:(jakkolwiek by nie było -szacunek i podziękowania dla Gedeona za zaangażowanie, czas i Jego wkład jak również życzenia powodzenia w dalszych działaniach Stowarzyszeniu.Jestescie potrzebni.

Ciekawe kto będzie prezesem?

Czy znany user Mario, obecny wiceprezes? :D

A tak ostatnio członkowie Wyzwolonych ucichli tu na forum.

Gandalf za to nadrabia. :roadrage:

Edytowane przez Roszada

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dowiemy się tego po walnym zgromadzeniu na którym będą przeprowadzone wybory.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dowiemy się tego po walnym zgromadzeniu na którym będą przeprowadzone wybory.

Poślijmy tam umyślnych. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poślijmy tam umyślnych. :)

Nie wpuszczą. I będą mieli rację. Walne zgromadzenie jest dla członków stowarzyszenia a nie dla gapiów.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tak ostatnio członkowie Wyzwolonych ucichli tu na forum.

Gandalf za to nadrabia. :roadrage:

Za to Ty jesteś zdecydowanym liderem, chociaż juz pare razy absolutnie sie zegnales :)

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wpuszczą. I będą mieli rację. Walne zgromadzenie jest dla członków stowarzyszenia a nie dla gapiów.

No chyba nie są zamkniętym 'forum' ludzi.

Toć wielu exów pewnie by zechciało zasilić chylące się ku upadkowi stowarzyszenie. :)

Za to Ty jesteś zdecydowanym liderem, chociaż juz pare razy absolutnie sie zegnales :)

I parę razy prosiłem by mnie usunąć, ale jakoś nie mają mocy sprawczej i nie ma, jak to za komuny mówiono, "woli partyjnej" lub za mało chciejstwa do usuwania..

A ja mam słabość do forum choć roboty i pomysłów też sporo. :)

No i za dużo ulubienic, które wymieniam poniżej. :)

A i proszący się też pojawiają się wołając: "wróć, synu wróć, z daleka, forum czeka". :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I parę razy prosiłem by mnie usunąć, ale jakoś nie mają mocy sprawczej i nie ma, jak to za komuny mówiono, "woli partyjnej" lub za mało chciejstwa do usuwania..

Najpierw musialbys sie wylogowac...

6 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla Roszady dzień bez autopromocji dniem straconym :devil:

5 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najpierw musialbys sie wylogowac...

Przeważnie raz dziennie wylogowuje się, by zniknęły mi z pola widzenia dziesiątki tematów które mnie akurat nie interesują, np. Gej i zbór. :)

Po zalogowaniu mam pole czyste przez jakiś czas. :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sam bym sie chetnie zapisał jakby klimaty były w miare

ale najciekawsze zdanie...życie rodzinne jest najważniejszym skarbem....hehe

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla Roszady dzień bez autopromocji dniem straconym :devil:

Ta autopromocja nie zawsze skuteczna bo czasem dowiaduję się, że jestem ex księdzem, czasem że nadal księdzem, a czasem że Bóg wie kim. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zatrudnij speca od marketingu  :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zatrudnij speca od marketingu  :P

Ale ja nie chce być zbyt znany, bo będą się uganiać za mną dziennikarze, a ja mam co robić, jam pismak a nie celebryta, jak Gedeon. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Drodzy Państwo!

Być może jesteście zaniepokojeni tym, że forum www.byliobecniprzyszli.pl

posiada bazę danych identyczną  z forum www.swiadkowiejehowywpolsce.org  do dnia 12 lipca 2015 r.

Chcielbyśmy poinformować Was, że jedynym właścicielem obu forów  jest Stowarzyszenie "Wyzwoleni". 

Poniżej zamieszczamy zrzut ostatniego Walnego  Zgromadzenia Stowarzyszenia w części merytorycznej:11745727_1429723267357576_39476265154144

Posiadamy  także kolejne dokumenty poświadczające że to forum jest przedsięwzięciem Stowarzyszenia  i  stanowi własność Stowarzyszenia. Dlatego obecne forum wraz z bazą danych nie jest niczym nowym, lecz kontynuacją naszego przedsięwzięcia.

Z uwagi na to, iż domena na której mieści się „stara wersja” forum pozostaje własnością osoby która zrezygnowała z członkostwa w Stowarzyszeniu, zaszła potrzeba migracji forum na nową domenę należącą do Stowarzyszenia.  Obecna sytuacja w której w Internecie istnieją dwie wersje forum jest sytuacją tymczasową wynikającą z kwestii technicznych oraz formalnych.  Docelowo forum będzie mieściło się pod adresem www.byliobecniprzyszli.pl

Pozdrawiamy Was serdecznie i zapraszamy do nawiązywania i kontynuowania miłych relacji na forum,  które ma służyć nam wszystkim.

Mariusz Nowak

wiceprezes  Stowarzyszenia "Wyzwoleni"

Edytowane przez Mario

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się